No spending challenge

 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas!
Atradu un aizinteresējos par vienu interesantu projektiņu, ko pati mēģināšu realizēt Janvārī, varbūt, ka ir vēl kāda, kas vēlas pievienoties (sevišķi kāda studente un krājēja, kā es, kurai taupības jautājums ir vienmēr aktuāls :D )
Ideja: mēnesi iztikt maksimāli bez tēriņiem.
Protams, tiek nomaksāti visi rēķini (parādos nevienam nav jāieslīgst :D), nopirkta manā gadījumā mēnešbiļete (varbūt ir kāda, kas ikdienā brauc ar mašīnu un ir gatava nolikt malā to uz mēnesi un ietaupīt kādu summu), netiek ēsts ārpus mājām, dotajā mēnesī netiek pirkta kosmētika, jaunas drēbes un apavi. Noteikumos arī tiek iekļauts tas, ka ja tomēr nepieciešama nauda, piemēram, neplānotai draudzenes dzimšanas dienai vai neprāāātīgi sagribas aiziet uz izrādi, ir jānopelna šī nauda papildus (piemēram, pārdodot balles kleitu, kas nevalkājas Andelē Mandelē :) )
Kā plusus saskatu patīkamu pieredzi, kārtīgu summu, ko nobāzt krājkontā, izlietot krājumus kosmētikai tām, kurām tie ir un protams, nedaudz atvērt acis uz to, cik ļoti maz īstenībā mums nepieciešams.
Ja kāda gribēs pievienoties, ļoti priecāšos, kopā jautrāk un interesantāk meklēt jaunus taupīšanas veidus :)
P.s.Varbūt nedaudz par ātru iespringstu, bet mans plāns būtu ar Janvāri, Decembri paredzu pārāk traku :D

Blogs, kuram "uzdūros":
http://dontwastethecrumbs.com/2014/08/30-days-without-spending-money/
01.12.2015 20:05 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Man visu laiku tāpat ir no spending challenge :D
04.12.2015 13:09 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Varētu ievērot spending ban attiecībā uz kosmētiku, bet nevis ar mērķi ietaupīt, bet izlietot to, kas jau ir. Citādi sevi nemocīšu, dzīve ir jābauda. ;-)
04.12.2015 14:29 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
Un nākammēnes iztērēsies dubultā :D:-D
04.12.2015 14:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits