Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību veidošana

 
Reitings 1
Reģ: 01.12.2015
Sveiciens Cosmo daiļajam dzimumam :-)
Sevi saplosīšanai izliek 34 gadus vecs vīrietis, kurš šobrīd īsti nesaprot, kā rīkoties šābrīža situācijā :-O
Īsumā par sevi: 34gadi, no 21 gada vecuma divas nopietnas attiecības līdz šā gada vidum, divi bērni, randiņi mūsdienu izpratnē nav bijuši oiiiiiii cik ilgi :-D...tā teikt mazpieredzējis kadrs :-P

Nesen iepazinos ar sasodīti jauku meiteni...nu lieki teikt, ka loģiskā domāšana un veselais saprāts ir aizgājis kaut kur pastaigāties...Divus mēnešus sazinājāmies elektroniski, ar mobilā telefona starpniecību un Skype jo es nedzīvoju Latvijā...Viņa man savā ziņā "piedziedāja" pilnas ausis par manu skaistumu, jaukumu, mīļumu, galantumu utt. utjp...Novembra sākumā biju Latvijā un mēs satikāmies realitātē...Viss bija tieši tā, kā mēs runājām :-) , domājām un jutām elektroniski viens pret otru - ne viņai kaut kas mainījās attiecībā pret mani, ne man...Secinājām, ka iemīlamies viens otrā un manuprāt, ar tādām frāzēm nemētājas apkārt...
Šobrīd ir tā, ka jūtu, ka viņa ir kļuvusi atturīga, vēsāka un tāda kā strupa atbildēs...Nu galīgi ne tā meitene, kuru dzirdēju, redzēju un lasīju divus mēnešus :-O...Pajautājot, kas īsti notiek, saņēmu atbildi - vai vienmēr kaut kam ir jānotiek? Esot posms, kurā ir uzkritušas vesela kaudze ar problēmām ikdienā un sadzīvē...Viņa nav čīkstule un pīkstule un tiek pati ar savām prblēmām galā un nevienu tajās neiesaista! Es tā kā jūtos pastumts malā un īsti nejūtos vairāk vajadzīgs...
Man nav pieredze šādu attiecību startam un īsti nesaprotu, kā rīkoties...Vai ļaut vienkārši visam ritēt savu gaitu un īpaši neiedziļināties tajā visā, vai tomēr iespringt par šo visu...
Saprotu, ka nevaru nevienu piesiet, bet negribās pazaudēt viņu, jo viņa ir īpaša...Esmu saņēmis šādus pašus apliecinājums arī no viņas puses, bet kaut kā biedē viņas atturība un vēsums, ko viņa pamato ar savu problēmu esamību...
Vai Jums daiļajam dzimumam tā ir, ka pretējais dzimums kļūst mazsvarīgs sākotnējo attiecību stadijā, ja privātajā ikdienā un dzīvē ir samilzušas problēmas?
Esmu informēts par problēmu būtību, cēloņiem...
Vispār - esmu atvērts komunikācijai gan te, gan PZ, jo mani māc sasssodīta ziņkāre par šo visu :D
01.12.2015 20:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits