Pirkt vai gatavot mājās?

 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mērces, džemi, čatniji, garšvielu maisījumi, sīrupi, konservi, marinējumi un marinādes...
Kas jūsuprāt ir tā vērts, lai gatavotu mājās un ko tikpat labi var pirkt arī veikalā?

29.11.2015 21:51 |
 
Reitings 70
Reģ: 06.01.2013
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Par kvalitāti runājot, mājas gatavotais vienmēr būs apšaubāmas kvalitātes. Jo nekādas prasības tam netiek izvirzītas, savukārt uzņēmumiem, tiem kuri ražo pārdošanai, ir jāpilda kvalitātes standarti un prasības


Man žoklis klēpī iekrita no šī paziņojuma! :-D Jebkurš "mājās vārītājs" lieto labākās pieejamās satāvdaļas un sterilizē burkas, nevis vāra saslaukas ar kaķa spalvām, kas cerams ātrāk sapelēs :-D

Kas attiecas uz to "kam ir spēka, kam ir laika" - tāpēc jau ir jautājums, kas jums šķiet tā vērts, lai vārītu pašām. ;-)
01.12.2015 18:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es arii loti izbriiniijos par to-apsaubaamas kvalitaates!To es tiesi vareetu pierakstiit pie veikalaa pirktaam lietaam ar visaam E vielaam utt ieksaa!Par to laiku runaajot ir taa-ja cilveeks ko loti veelaas,tad laiks atradiisies visam-taa ir taada aizbildinaasanaas!Seedeet pie datora vienmeer buus laiks!:-D
01.12.2015 18:54 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pašvārītais ketčups ir burkā! Ieliku uz nakti mērcēties salmiņos sagrieztus kartupeļus un rīt būs super kraukšķīgi frī ar mājas ketčupu (l) Recepte - http://www.epicurious.com/recipes/food/views/homemade-ketchup-353658

Nākamie plānā sīrupi - chai un garšvielu sīrups ziemassvētku kokteiļiem.
01.12.2015 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits