Padarīsim forumu labāku!

 
Reitings 42
Reģ: 29.11.2015
Labdien, kādu laiku neesmu lietojusi COSMO forumu, tam par iemeslu varu minēt tikai un vienīgi dažu personu negatīvismu un naidu. Ir cilvēki, kuri šeit atnāk iegūt trūkstošo uzmanību, kura viņiem netiek sniegta reālajā dzīvē.
Man ir lūgums visām saprātīgajām foruma lietotājām- ignorējiet šos cilvēkus, kuri apzināti nāk šeit lai jūs provocētu, kaitinātu, lai iegūtu saziņu, lai tiktu pamanīti. Nedodiet viņiem to prieku.
Palasot vakardienas diskusiju, ir ļoti bēdīgi redzēt, kā meitenes diskutē ar troļļiem. Jebkuri centieni viņus apklusināt, pazemot, iesaistīties sarunā. Tā ir viņu barība, un iztrūkstošā uzmanības deva..

NEATBILDIET TROĻĻIEM!

Ja garlaicīgi, izveidojiet saturīgu tēmu, atrodiet vecas tēmas, kuras ir vērts pacelt, veltiet savu uzmanību jaukiem cilvēkiem, nevis slimiem indivīdiem, kuriem ikdienas dzīve var uzlaboties, tikai atejot no datora.

Ceru ka mani sadzirdēs!

IGNORĒJIET troļļus, lai viņu komentāri paliek tikai viņiem pašiem.

Paldies. Lai jums visām jauka diena !
29.11.2015 13:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Autore gan interesanta... Izveidoja tēmu par toļļiem, bet nezina, kas ir Ģirts?... (t) Kaut kā aizdomīgi, jo tas uz doto momentu ir vienīgais viskaitinošākais trollis. Uzkādu trolli tad attiecas autores neapmierinātība?...
29.11.2015 22:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.11.2015
Autore gan interesanta... Izveidoja tēmu par toļļiem, bet nezina, kas ir Ģirts?... Kaut kā aizdomīgi, jo tas uz doto momentu ir vienīgais viskaitinošākais trollis. Uzkādu trolli tad attiecas autores neapmierinātība?...


Es to biju domājusi par tēmu- pacelt roku pret sievieti. Un vēl dažām, kuras ik pa laikam paskatos.
Nē, nezinu kas ir Ģirts!
30.11.2015 21:46 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.11.2015
Uhhh es te tā lasu un skatos ka ik palaikam parādās cilvēki ar humānu mērķi iznīdēt ļaunumu no šī foruma, bet tiešām šī ir virtuālā vide kura cilvēka dzīvē spēlē tikai izklaides lomu brīvā brīdī.
Labāk ja tiešām ir vēlme darīt ko labu tad aizej nodot asinis vai drēbes sarkanā krusta organizācijai vai palīdzi mazāk veiksmīgajiem piestrādā zupas virtuvē par brīvprātīgo šim lietām vismaz dzīvē tiešām ir kāds svars nevis labsirdības aicinājums forumā, kuram nav nekāda svara un ir tikai izklaide



Ja Tu pavadi forumā savu laiku, tad tam ir kaut kāds svars, kaut vai laika izteiksmē . Bet katrs savu laiku pavada kā vēlās, kur vēlās, darot to ko vēlās :D Laikam mans viedoklis ir atšķirīgs no vairuma.:-D
30.11.2015 22:02 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.11.2015
sadas diskusijas jau ir bijusas..


tas ir labi, tātad neesmu vienīgā savās domās
30.11.2015 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits