Meitene mani negrib

 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Sveikas, dāmas, rakstu jums, varbūt neierasti, ka te uzdarbojas vīrietis, bet kas gan labāk varēs palīdzēt izprast meitenes kā meitenes pašas.

rakstu sakarā ar diezgan kutelīgu tēmu, tā nu ir sanācis, ka mana meitene, ar ko kopā esam jau vairākus gadus jau labu laiku mani negrib intīmā ziņā, viss cits attiecībās apmierina, bet tas galīgi kremt. kas par iemeslu tur varētu būt? kopā nedzīvojam, jo mans darbs saistīts ar dažādiem izbraukumiem uz citām pilsētām, arī viņa strādā citā pilsētā. esam saderinājušies, kopā esam gandrīz piecus gadus, bet nezinu, ko domāt, jo iespējams, viņas jūtas galīgi nav tādas, kā manas.

itkā cenšos iekurināt uguni, vedu izklaidēties, dāvinu dāvanas, esmu mēģinājis runāt, bet šī tēma ir diezgan tabu, attiecību sākumā viss bija labi, bet tagad nekā. tāda sajūta, ka mani pieskārieni ir pretīgi, ja skar 16+ ķermeņa apvidus. kapēc tas tā varētu būt? pašam šķiet,ka esmu jauks, mīļš, iecietīgs un uzticīgs. Kas jums būtu nepieciešams, lai jūs savu vīrieti redzētu kā vīrieti un iekārotu, nevis tikai kā draugu? kā ieklvēlinat uguni? lūdzu palīdzību, jo ļoti gribētu glābt attiecības.


-Ivars
29.11.2015 12:48 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Noorganizē kaut ko īpašu, kaut ko tādu, ko nekad neesiet darījuši. Piemēram, noīrē kādu namiņu ar pirti, sagatavo vīnu, uzkodas, masāžas eļļu, pirts skrubi, slotiņas utt. Viens otru uz maiņām vispirms apstrādājiet ar skrubi, tad kārtīgi noperieties un pēc tam pie kamīna veiciet viens otram pilnu ķermeņa masāžu. Ja pēc šādām procedūrām meitene atteiks, nu tad gan laikam problēma ir pavisam nopietna.
29.11.2015 20:14 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Freya,

Es saprotu, par ko tu runā un paldies tev par padomu, bet saproti, šādā atmosfērā neatteiks praktiski neviena meitene, bet ikdienā nav kaisles un tās sajūtas, ka esi gribēts, ko darīt ar to? Kā atgūt? Protams, ka rozā briļļu periods sen beidzies, bet tas nemaina faktu, ka gribas to jauko sajūtu, kaut kādus nebūt vismaz tauriņus vēderā un harmoniju.
29.11.2015 20:22 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
appreci, ja pec kazam nedod tad šķiries.
29.11.2015 20:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zinot jūsu vecumu, 90% meitenei jāiztrakojas un viņa to jūt, tikai baidās atzīt, stiepj gumiju, nespēj izšķirties.
29.11.2015 20:28 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vai tu viņai izrādi, ka viņu gribi?

Jo man attiecības tieši tā sabruka - es gribēju, bet man viņš nekādā veidā neizrādīja, ka mani grib (un vēl visādas problēmas, bet šajā kontekstā - protams, tas bija viens no mīnusiņiem, kas pielika punktu). Kad jautāju - teica, ka protams, grib. Bet jāseko taču kaut kādam žestam vai darbībai, lai otrā puse saprastu, ka tu to iekāro. Tā visa rezultātā, darīju, es gaidīju, vēl darīju, atkal gaidīju, un zini - ar laiku pārstāju pat gaidīt, jo - ja esi vienīgais, kas izrāda inicaitīvu - nu i nafig.. Sievietei jāzin, ka viņu grib, tad gribēs arī viņa. Ja tu tikai gaidi, kad viņa sagribēs - nekas nenotiks.
29.11.2015 20:32 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
es cenšos, daru visu, ko varu, nekad neesmu krāpis vai darījis ko tamlīdzīgu, ļoti cenšos, lai viss būtu labi.


A tu necenties. Un padomā par to vai neizdarīt tieši to - tamlīdzīgo. Viss noskaidrosies ātri un viennozīmīgi. Javien tu vispār to spēj ... ja nespēj tad mocies vien tālāk.
29.11.2015 20:33 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Ieva294,

Mūsu situācija ir tieši proporcionāli pretēja, esmu tavā vietā, bet citādi situācija precīzi tāda pati. Ko tu darīji un kā iesaki rīkoties man?
29.11.2015 20:49 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Sāksim jau ar to, ka tev viņai tā arī jāpajautā - kāpēc viņa negrib ar tevi vairs seksu.
Ja mana otrā pusīte negribētu mani, es domātu, ka vai nu šim ir cita vai arī es viņu vairs nesaistu seksuālā ziņā. Man arī tā bija ar bijušo. Itkā normāls vīrietis, nebija neglīts, sadzīvē gāja visādi, bet nu pa lielam bija labi, taču sit tu mani kaut nost, bet seksu man ar viņu vairs negribējās nemaz! Un viss tikai tāpēc, ka izzuda dzirkstele, mīlestība un vispār vēlme pēc viņa kā tāda! Tā kā iesaku tiešā tekstā paprasīt viņai!
Man vienkārši nav izprotams, kā var būt ar puisi un tik ilgi viņu mocīt! Tas tak nav normāli!
29.11.2015 20:52 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Man bail, ka es neesmu pietiekami vīrišķīgs un nezinu, kā to mainīt. Stulbi.
29.11.2015 21:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izklausās, ka sexā viņa nebija apmierināta, ko tagad baidās atzīt. Tu arī neesi nekāds labais sarunu biedrs, cik var noprast... Abi labi! Viena baidās un nemāk runāt, otrs nemāk runāt un pārāk necenšas arī... :-/
Es teiktu tā - pie vainas ir rutīna, sūdīgs sex un totāls bardaks attiecībās, jo 5 gadu laikā starp jums nenotiek nekāda attīstība un virzība.
Ko darīt? Runāt! Visas šīs lietas ir jāizvelk "gaismā" un jārunā atklātu valodu, visas nepatīkamās lietas jānosauc īstajos vārdos, atklāti skatoties viens otram acīs. Ja spēsiet to visu izdarīt, būsiet jau pusceļā uz laimīgām attiecībām.
29.11.2015 21:37 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Negribu aizvainot, taču jūtas tiešām var notēlot un ļoti labi var. Pati esmu par to pārliecinājusies. Situācija identiska - ir mīļuma pilnas attiecības, vīrietis saka, ka nespēj izturēt bez manis, skumst, ja šķiramies kaut uz vienu dienu, ir bezgala greizsirdīgs un privātīpašniecisks, taču seksa nav - vienu mēnesi, otru, trešo. Aizbildinās ar to, ka noguris, daudz darba, veselība klibo utt. - vārdu sakot, viss, lai tikai novirzītu domas prom no sākotnējā temata. Mēs izšķīrāmies. Ne dēļ intīmās dzīves neesamības. Nē. Dēļ tā, ka uzzināju, ka tieku krāpta tieši tik ilgu laiku, cik ilgi mums nebija seksa. Vīrietim jau bija izveidojusies cita dzīve - citas mājas, cita sieviete, kura jau bija stāvoklī tieši no viņa. Kā tik perfekti varēja notēlot jūtas? Kāpēc bija vajadzīgs viss tas teātris un dubultdzīve? Nezinu, taču tas bija pierādījums tam, ka jūtas vien nenozīmē to, ka viss ir ideāli. Kā redzams, tās itin viegli var notēlot.
Autors raksta, ka ir jauks, mīļš, iecietīgs. Varbūt tās ir tās īpašības, kuras sākušas sievietē radīt vēlmi norobežoties? Kā vīrietis ir jauks, taču seksā, iespējams, sākusi pietrūkt uguntiņa? Spontānas darbības, kaisle, mežonība? Varbūt no draudzenēm dzirdējusi, ka viņu vīrieši ir ugunīgi un kvēli, tāpēc jau apnikusi vienveidīgā intīmā dzīve? Varbūt ir vērts sarīkot randiņu, kurš atšķirtos no visa tā, kas izjusts iepriekš? Kaut kas traks, pilnīgi atšķirīgāks no ikdienas rutīnas?
Un, protams, vēl ar steigu vajag izrunāties. Varbūt meitenei tiešām ir jūtas, taču tās pāraugušas cita veida emocijās. Varbūt viņa konkrēto cilvēku vairs neiekāro kā vīrieti, taču vēlas blakus pieraduma pēc, jo esat tik labi pazīstami? Nu un, ka tabu temats! Vajag apsēsties viens otram pretī aci pret aci un konkrēti pajautāt kas notiek. Arī vīrietis ir tikai cilvēks un gadījumā, ja no sievietes puses visas jūtas dzisušas, kamdēļ mocīt gan sevi, gan otru cilvēku?
Veiksmi.
30.11.2015 01:11 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Ophelia,

Es nemūžam nevarētu noticēt, ka viņa dara ko tādu. Ļoti stulbi, ka nav neviena drauga, ar ko varētu parunāt, jo lielākā daļa mūsu draugu ir kopīgi.
30.11.2015 08:52 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Kaut kas jau tur nav jūsu attiecībās, jo es vienmēr gribu uzklupt savam vīrietim un ievilkt gultā :D
30.11.2015 08:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tam ka attiecībās nav sekss var būt vairāki izskaidrojumi, it īpaši ja tev pat nav īsti saprasšana no kā tas ir?
Un jo vairāk tu runā jo vairāka arī rodas apmūlsums kas tad varētu būt noteicošais, it īpaši ja saki ka VISS pārējais attiecībās ir labi, bet tas tā parasti nemēdz būt ja ir šādas problēmas.

Pie vainas var būt :
Draudzene ir saķērusi kādu nepatīkamu infekciju tur lejā, kas vai nu vel navi zārstēta, vai vienkārši dēļ tās arī pēc tās izārstēšanas jūtas neerti;
Draudzene nav pašpārliecināta, varbūt arī ķermeņa aprises viņai ir izmainījušās kas rada kompleksus un nevēlēšanos par to runāt;
Draudzene nevēlas seksu dēļ rutīnas un pieraduma, gan intīmajā dzīvē, gan arī attiecībās kā tādās;
Tu neapmierini viņu gultā, tāpēc kaisle ir pazudusi un seksu vairs negribās;
Viņa grib izskrieties, jeb kā tautā saka "izmēģināt svaigu gaļu". Ņemot vērā ka jūs esat kopā kopš tīņu gadiem, tas nev nekas pārsteidzoš;

Pirms pus gada viņa aizgāja kur un satika kādu vīrieti kurš viņai likās simpātisks, tad nu tas varbūt ari tajā vakarā aizveda līdz kam vairāk, sekss trakākajā gadījumā, skūpstīšanās vieglākajā. Ja scenārijs ir šāds tad viņa gan nevēlētos runāt par seksu, gan arī ar to nodarboties ar tevi, jo justos gan nogrēkojusies un tai pašā laikā iespējams gribētu vel ko ar kādu citu;

Meitene jau pus gadu tevi krāpj? Cik es saprotu , jūs pat kopā nedzīvojat, tā kā viņai būtu visas iespējas dabūt šo gatavu;
Pieņemu ka ir arī citi varianti par kuriem vienkārši vel neviens nav aizdomājies.

Ko darīt? Man nāk prātā tikai divi varianti, vai nu ir jārunā, principā jādabū stūrī un jāpasaka ka vajag izrunāties, vai arī otrs variants ir vienkārši arburt un ievilkt gultā. Viss ir atkarīgs no tā kurš scenārījs ir.
Ja meitene nav vēlējusies seksu tikai dēļ kaut kādiem kompleksies vai veselības problēmām, tad vienkārši viņu ir jāpielauž un jādabū gultā (jo vairs nekādas problēmas nav fiziskās, bet gan tikai galvā). Savādāk, jo mazāk jums būs sekss, jo mazākas arī būs iespējas ka kass uzlabosies. Pie viena, ja arī dabū gultā, uzlabo tomēr savu spēli un sniedz meitenei tādu performanci ka viņa gribēs to atkārtot (Orgasmu). Romantiskas vides radīšana visu atvieglos, bet neaizmirsti arī par kādu pudeli šampja lai relaksētos un arī meitenes velmju cienīšanu.

Ja tomēr meitenei ir kas slēpjams, viņa maz ticams ka vispār pavilksies uz romantiskiem vakariem(Tas viņai jāpiedāvā kā izbrauciens divatā uz to pašu pirti un kempingu vai ko tamlīdzīgu) un cik vien varēs centīsies no tiem izvairīties, tas gan var būt krāpšanas gadījumā, gan arī vienkārši kad viņai esi tu apnicis un grib šķirties. Šādā gadījumā vienīgais ko vari censties panākt ir runāšanu. Ja dzīvē no šīm sarunām viņa pilnībā izvairās, tiklīdz atver muti tā viņa aizmūk utt. tad varbūt jāpamēģini uzrakstīt viņai sms uz telefonu. Aaizsūti viņai sms ar konkrētu jautājumu un savu emociju izklāstu, gan jau ka tas viņu visu dienu grauzīz, bet tajā pašā laikā viņa varēs izdomāt ko teikt tev, vai arī atbildēs caur sms. Jā, nav forši ka nevar būt saruna aci pret aci, bet varbūt pa priekšu vajag kaut kā tā neklātienē par to iesākt runāt, lai tad arī dzīvē varētu pie tā piesēsties vairāk.

Un galu galā, ja redzi uzlabojumus attiecībās utt. labāk sākt domāt drīz par kopā dzīvošanu, jo 5+ gadi un nedzīvošana kopā arī nobesī. Baigi forši meitene gan jau jūas ka visi viņai apkārt ievācas kopā dzīvot un precās, bet jūs jau attiecības 5+ gadus marinējas, bet pat kopā ievākties nevarat.
30.11.2015 10:07 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Hmm, man ir tā, ka esam 3 gados kopā. Arī man ir pārgājusi vai samazinājusies vēlme pēc seksuālas tuvības. Es gan mīlējos ar draugu apmēram reizi nedēlā, bet bieži uzspēlēju baudu un kaisli mākslīgi. Manā gadījumā iemesli ir vairāki. Es loti, loti mīls draugu, bet, pirmkārt, man nekad nav bijis vagināls orgasms. Esmu to tēlojusi, bet tas man nav bijis nekad ne ar vienu partneri. Ar laiku tas nomāc to vēlme tomēr. Otrkārt, arī klitorāli man ir grūti sasniegt orgasmu. Draugs, protams, cenšas. Citreiz sanāk, citreiz ne. Treškārt, man bija problēmas ar reproduktīvo sistēmu, kas reizēm padara mīlēšanos diskomfortablu vai pat nedaudz sāpīgu.
30.11.2015 15:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
saulesbrille Pirmā kļūda ko gūltas priekos ielaiž ir tas ka tu notēlo orgasmu. Jo loģiski ka tad draugs ne velna nezinās ka tu neesi apmierināta ar gultas priekiem un pašai būs kauns to viņam teikt.
Un Loģiskika tavā gadījumā tev velme pēc seksa nebūs vairs tik liela vai vispār ja tu pat negūsti kārtīgu baudu tajā. Vajag runāt ar draugu un kopā risināt šādas problēmas nevis turēt sevī, līdz vienā jaukā vakarā sagribās kādu citu izmēģināt.
30.11.2015 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 26.02.2012
Nu man bija tā. Ar draugu bijām kopā 3 gadus, sākām draudzēties tīņu gados, bijām viens otram pirmie. Viss bija forši, domāju, ka esam viens otram īstie, kalām arī plānus, ka kaut kad nākotnē apprecēsimies un tā. Laiks gāja, sāka parādīties kaut kādas problēmas, arī pieaugām nedaudz un man mainījās vispār skats un dzīvi, mainījās nākotnes plāni, vajadzības un bija sajūta, ka no dzīves vēlos kaut ko citu. Biju pieķērusies šim cilvēkam, arī pieradusi, visu, kas mani neapmierināja, vienkārši pacietu un pieņēmu (jo runāšana īsti nedeva nekādu rezultātu). Nezināju, ka var būt citādāk, domāju, ka visiem jau nevar iet super labi, patiesībā vairs šajā cilvēkā neredzēju vīrieti, ko vēlos apprecēt, bet baidījos pati no savām domām un jūtām, negribēju to atzīt. Kādu laiku mēs tā turpinājām, man patika samīļoties, satikties, pabučoties, bet kā lieta tuvojās kam vairāk, tā vairs vienkārši nevarēju. Protams, bija dažādi attaisnojumi, pati par to slikti jutos, cerēju, ka kaut kas vēl var mainīties. Joprojām mīlēju viņu, bet nu jau vairāk kā draugu. Sapratu, ka tam nav nākotnes, saņēmos un aizgājām katrs savu ceļu.
Varbūt Tava draudzene jūtas līdzīgi.
30.11.2015 20:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!