Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes loma vieta attiecibaas

 
Reitings 11
Reģ: 27.11.2015
Labrīt pirmajaa adventes svētdienā .. sanaca uzdurties uz ne vienu vien temu no serijas sievietes vieta attiecibaas un ginemenee.. par piemēru var nemt kaut vai pedejo temu par kliegsanu uz sievietes ... Lai arī temas autors ir trollis tas nemaina būtībā to kas vinjam galvaa un to ka tas tiek pasniegts .. un cik paverots man apkārt tadu aunu nav mazums .. neatkarigi 20 vai 45 gados takaa ar jaunibas stulbumu tam nav nekada sakara ... te nu rodas jautājums kura brīdī vinjiem smadzenes saiet sviestaa ? Nu nekadi nesaprotu tos chalus kuri atvelkaas no darba alus rokaa pults blakam un davai sieviete tev jataisa man est , jamazga man drebes un dzivokli jaiztira ... jo redz es tak pelnu naudu visu dienu stradaju ... wtf ? Kkads stereotips kas pa lielam nodots genos no temas tu esi muzhiks tu vari darīt ko velies ..
Nop sievietei vispirms ir jajutas jājūtas kaa sievietei nevis kalponei .. otrkārt sievietes ir mazliet japalutina ar davaninjam spa salonu pa reizei vai pardesmit eiro nejausi vinjas sominjaa ar zimiti ( man vienalga kyr un kaa to naudinju noteresi jo es zinu ka uz tevis tas izskatīsies soo sexy ) un kaa atbildi vīrietis sanems preti gardas vakarinjas sapratni utt .. vai tiešām grūti atrak izrauties no darba un tapat bez iemesla atnak majas ar pukju puskji ? Vai tiešām dalja vechu vienkārši ir memmesdelinji ka pus dienu mirs badaa bet paest neuztaisis ... ! Fu#@ them ! Un trakaakais ka sads attiecību modelis pastaav tatad ir sievietes kuram tas ir ka norma .. kapec ? Kapec ... bailes nezinasana pieradums ? Ka jus meitenes domājat!
29.11.2015 09:21 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.11.2015
Ps ... mazliet parava dusmas (t)
29.11.2015 09:22 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.11.2015
Sorrt par kludam rakstiju no telefona :-D
29.11.2015 09:23 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nop sievietei vispirms ir jajutas jājūtas kaa sievietei nevis kalponei .. otrkārt sievietes ir mazliet japalutina ar davaninjam spa salonu pa reizei vai pardesmit eiro nejausi vinjas sominjaa ar zimiti ( man vienalga kyr un kaa to naudinju noteresi jo es zinu ka uz tevis tas izskatīsies soo sexy ) un kaa atbildi vīrietis sanems preti gardas vakarinjas sapratni utt ..


Ja par katrām vakariņām mēnesī man būs jāmaksā "pārdesmit eiro" tad vienai pašai ēdienreizei dienā mēnesī man būs jāiztēre ap EUR 600? :-D:-D:-D
29.11.2015 09:39 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es neņemtu vērā kā pamatviedokli nevienu bērnu, kas šeit raksta aiz slēptiem profiliem.
Un protams tādi vīrieši ir, bet katra sieviete saņem/izvēlas tādu vīeieti kādu ir pelnījusi!
29.11.2015 09:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tajā tēmā jau izteicu to , kā ir jābūt . Visam jābūt harmonijā . Kāpēc mūždien tiek pasniegta galējība , ja uzskats , ka sieviete rūpējas par pavardu un visbiezhaak taa arii ir un taa pienemts (jo viirieshu pavaaru ir sameeraa maz) , tad viņa ir noskriets zirgs un viņas vīrs tup pie tv ar alu rokās . Bvee
man tā nekad nav . Un tās , kuras tā sašutušas par 1x nedēļā podzinas nospieshanu uz velasmashinas , tad jaajautaa , tiesham esat tik tuvredzigas ? Man ko , jauzskaita visi iespejamie darbi , kurus otra puse dara un var izdariit ?
turklaat gatavoshana aiznem 30min , tik vien !!! un man ir prieks un ir patiikami gatavot garsiigi , toties mana otraa puse var sunci izstaidzinaat , gan aiziet uz veikalu , ko mees daram katru otro dienu , jo nepeerkam eedienu visai nedeelai , bet gan visu svaigu paaris dienaam un veel daudz kaa cita |-) (t)
29.11.2015 11:30 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
Sievietes loma vieta attiecibaas


Pie plīts.
29.11.2015 11:32 |
 
Reitings 273
Reģ: 11.04.2009
Ja pie plīts, tad vecim arī ir jāspēj nopelnīt nevis jāstiepj mājās kapeikas. Ja sieviete strādā un arī pelna naudu, vecim nav tiesību kaut ko pieprasīt. Protams, ka ir darbi, ko abi var darīt. Piem., es varu pagatavot ēdienu, bet vecim arī ir kaut kas jādara (kaut vai jāielej man mašīnā logu šķidrums).

Un stulbi izteicieni, ka sievietei jāstāv pie plīts, rada vēlmi tādus mačo atstāt bez seksa.
29.11.2015 11:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neviens nespiež būt kopā ar tāda tipa veci. Lai viņi dzīvo vieni.
29.11.2015 11:42 |
 
Reitings 259
Reģ: 05.07.2013
Pirms pāris dienām arī mums bija domstarpības, uz kurām saņēmu atbildi- ''..bet es taču maksāju par dzīvokli..''. Pajautāju, lai izstāsta kas tad man ir jādara, lai to nopelnītu, vai arī maksājam uz pusēm visu.
Jo arī mani dažkārt neapmierina tas, ka abi esam strādājoši cilvēki, dzīvojam kopā utt. Bet mans darba laiks ir no 9-21 (15 maiņas mēnesī) viņam standarta 5dienas nedēļā no 9-17. Vienmēr savās brīvdienās pagatavoju vakariņas viņam, protams, man tas patīk. Bet vai, tomēr, savās darba dienās, kuras beidzas 21:00 neesmu pelnījusi vakariņas, ar kurām viņš nekad mani nesagaida? Aizbildinoties, ka ir noguris pēc darba. Es arī esmu, bet ēst jau jāēd, tad nu gatavoju arī pēc sava darba laika beigām.

Nu labi, tā jau ir mana problēma. Bet tajā brīdī sapratu, ka lai cik viss ir labi, vīrietim tomēr nostrādā tas, ka viņš maksā par dzīvokli/komunālajiem. Tad man par savu naudu ir jāuztur viņa vēder'prieki, vannas prieki un kredītprieki utt, nerunājot, ka es pelnu uz pusi mazāk kā viņš. ak, manas bēdas.
29.11.2015 14:05 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man ir ļoti paveicies. Šajā laika posmā abi strādājam caur datoru mājās, un, bez jebkādām diskusijām un norādīšanām mājas darbi sanāk 50:50. Kad viens sagrib, tad pakārto māju vai kad kaut kurš ir izsalcis, tas arī aiziet uz virtuvi un abiem uztaisa. Kad es strādāju ārpus mājas, tad gandrīz visus mājasdarbus darīja viņš. Kaut arī viņa ģimenē kopš viņa dzimšanas māte nav strādājusi algotu darbu ne dienu, un pilnīgi visu dara mājās pati+kalpone. Pat brīnos, ka viņš dara savādāk nekā redz savā ģimenē :)
29.11.2015 14:20 |
 
Reitings 35
Reģ: 28.11.2015
Nu es domāju ka šād tad vajag arī ne uztaisīt ēst vai aizkavēties darba. Vai vnk patelot idioti ka nemāki taisīt ēst vai vnk pasniegt sadegušu ēdienu. (e)
29.11.2015 14:20 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja starp sievieti un vīrieti valda mīlestība un savstarpēja sapratne, tad šādas diskusijas atkrīt. Ja nevalda, tad pats velns viņiem nepateiks priekšā, kā jādzīvo.
29.11.2015 14:57 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Artija, izklausās, ka tev lielisks vīrietis!

Par tēmu kopumā - es piekrītu, ka nedrīkst būt tā, ka sieviete dara visu, vīrietis neko. Bet lasīju, lasīju, un tā arī nesapratu, kādu ''alternatīvu'' tad tēmas autore piedāvā? Tikai sabiedrībā izplatītu stereotipu, ka vīrietim jādod nauda sievietei salonu apmeklējumiem un seksīgām drēbēm, un tad jau viss ģimenē ok, harmonija utt. Tā nav nekāda alternatīva.
29.11.2015 15:07 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Bez pircēja nav produkta, bez vīrieša nav sievietes.
29.11.2015 15:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
:) Smieklīgi par tiem saloniem un seksīgajam drēbēm. Tipa itkā visam sievietem to vien vajadzētu, ka salonus un seksīgas drēbes.

No otras puses - vai tiesām visām sievietēm visās attiecībās vajag ieņemt identisku vietu/lomu?
29.11.2015 15:38 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Ja viirietis domaa, ka sievietes vieta ir virtuvee, tad viirietis nezin, ko iesaakt ar sievieti guljamistabaa.
29.11.2015 15:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vakar vienā diskusijā bija lielisks izteikums par šo, ka divi cilvēki dzīvo kopā, lai padarītu viens otra dzīvi labāku. Tam nevaru nepiekrist. Tur gan ir jāsatiekās pareizajiem cilvēkiem - tādiem, kuru mērķi nākotnē, vēlmes un iespējas otram dot, sakrīt. Neatkarīgi no tā, kāds attiecību modelis. Ja abi grib nest mamutu un gatavot viņu kopā, tad tā arī ir jādara.

Vienu gan es zinu precīzi - ja attiecībās jūties kā kalpone, darot mājas lietas, skaidrs, ka tur pašā saknē kaut kas ir nepareizi un ir jāmeklē cits vīrietis, jo piespiežot esošo ar gariem zobiem darīt to, ko viņš negrib, nekāda labuma arī nebūs. Būs pavirši padarīts darbs un kašķis par to, ka viņa vēlmes kaut ko darīt vai nedarīt, netiek ņemtas vērā.
29.11.2015 15:52 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, cik var šitās "sievietes no Venēras, vīrieši no Marsa" tēmas? (t) Nu, nav tāda universālā modeļa, kas visus darītu laimīgus. Ja nevar atrast ar partneri kopīgu valodu fundamentālos jautājumos, tad nav, ko mocīties. Apprecēties arī nevajadzētu būt dzīves jēgai, kuras vārdā samierināties ar visu iespējamo.
29.11.2015 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits