Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāsu analīze

 
Reitings 26
Reģ: 05.09.2015
Vai kāda ir veikusi krāsu analīzi nesenā pagātnē? Vieta, ilgums, cena un vai, jūsuprāt, ir bijis vērts? Jau divas dienas rokos interneta dzīlēs cenšoties noskaidrot savu sezonu, bet manām saprašanai šis process ir par sarežģītu. :-D

Vienvārdsakot, labprāt dzirdētu jūsu atsauksmes. Paldies. :-)
28.11.2015 23:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ja esi gatava atsūtīt savu bildi, tad es varu pateikt, kas par sezonas tipu Tu esi :) vai arī uzraksti, kādā krāsā ir tavi mati, acis un ādas tonis.
28.11.2015 23:25 |
 
Reitings 760
Reģ: 08.08.2011
Esmu veikusi, gan skolā, gan kaut kādā seminārā speciāli priekš sezonas/krāsu noteikšanas. Jā, palīdzēja, esmu ieviesusi atbilstošas krāsas apģērbus, aksesuārus, kas arī sejas toni vizuāli izceļ un uzlabo izskatu. Sezonas krāsas tipu vieglāk noteikt, kad nav make up un vispār labākajā gadījuma matu krāsai ir jābūt dabiskajā tonī.:-)
28.11.2015 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nav jau nu gan tas tik sarežģīti. Galvenais ir nekoncentrēties uz matu krāsu, ja tie ir krāsoti.
28.11.2015 23:38 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.09.2015
Paldies unique, bet mana problēma ir tā, ka vienmēr esmu domājusi, ka esmu rudens, taču ja man ir "pink undertones", tad tas nemaz nav iespējams, visu laiku tagad studēju savas bildes :-D un dažās izskatās, ka "undertones" ir rozā, bet citās, ka dzelteni, saprotu, ka no apgaismojuma viss atkarīgs, bet nesaprotu, kā tas iespējams, ja liela daļa no bildēm ir dienas gaismā.:-/ Un mani interesētu arī krāsu palete, bet to laikam arī var saņemt tikai pie stilista un zinot savu sezonu. :-/ Piedodiet, diezgan nesakarīgi uzrakstīju, bet ceru, domu sapratāt.:-):-D
28.11.2015 23:49 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Paskaties uz savu rokas locītavu - ja vēnas ir zaļas, tad dzeltenie apakštoņi, ja zilas, tad rozā. Ja nevar saprast, tad neitrālie apakštoņi.
28.11.2015 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tipi jau nav tikai 4. Pamatā ir 8, bet var izdalīt arī 16.
29.11.2015 00:04 |
 
Reitings 212
Reģ: 21.02.2022
UP, varbūt kāda ir veikusi?
20.03.2023 21:11 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Personīgi man tās visas sezonas šķiet muļķības. Stilisti arī parasti neskatās uz "sezonu" krāsu tipiem, kad piemeklē drēbes. Tāpat kā make up mākslinieki, taisot make-up. Jā, ir daži visiem zināmi triki, piem. zaļš piestāv rudmatēm, zilas acis izceļ zili toņi apģērbā utml, bet būtībā jebkuras krāsas toni var piemeklēt jebkuram cilvēkam. Ir toņi, kas piestāv praktiski visiem, ir toņi, kas nerotā gandrīz nevienu (ja vien nav mērķis izskatīties kā līķim). Tāpat piem nosauļojoties vasarā vai nokrāsojot matus var savu "starpsezonu" vai pat "sezonu" pamainīt.
20.03.2023 21:32 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 20.03.2023 21:32
Personīgi man tās visas sezonas šķiet muļķības. Stilisti arī parasti neskatās uz "sezonu" krāsu tipiem, kad piemeklē drēbes. Tāpat kā make up mākslinieki, taisot make-up. Jā, ir daži visiem zināmi triki, piem. zaļš piestāv rudmatēm, zilas acis izceļ zili toņi apģērbā utml, bet būtībā jebkuras krāsas toni var piemeklēt jebkuram cilvēkam. Ir toņi, kas piestāv praktiski visiem, ir toņi, kas nerotā gandrīz nevienu (ja vien nav mērķis izskatīties kā līķim). Tāpat piem nosauļojoties vasarā vai nokrāsojot matus var savu "starpsezonu" vai pat "sezonu" pamainīt.

Nav tās muļķibas. Par šo māca skolās, tehnikumos, kursos. Par šo visu jau sen ir zināma teorija. Es pati esmu veikusi, un man stilists noteica paleti, atbilstoši manai dabigajai matu krāsai, acu krasai, adai zlupu krasai utt. 👍Ja tās būtu muļķibas, tad šo tēmu nemācītu nekur. 😀👍 Pieņemsim par melno krāsu saka, kā tā piestāvot pilnīgi visiem cilvēkiem uz pasaules, kas točna ir absolūtas muļķibas, it īpaši daudziem no latvijas ,kuriem ir gaiša adā un blondi mati, gaišas acis. Viņiem tā melnā krasa izskatās drausmīgi. Nepiestāv. Melnā krasa piestāv tikai un vienīgi ziemas kontrastainajai paletei. Lai gan latvijā 70% ir vasaras palete. Bet tik un tā nēsā neatbilstošas krāsas drēbes.
Jā, taisnība, lielakajai daļai stilistu tiešam ir veinalga ko paši velk. Mugurā, lielisks piemērs ir Indrs Salseviča, kas ir vasaras vai pavasara palete,bet nēsā melnas drebee 80% no garderobes. Kas viņai totāli nepiestāv.
20.03.2023 21:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 20.03.2023 21:32
Personīgi man tās visas sezonas šķiet muļķības. Stilisti arī parasti neskatās uz "sezonu" krāsu tipiem, kad piemeklē drēbes. Tāpat kā make up mākslinieki, taisot make-up. Jā, ir daži visiem zināmi triki, piem. zaļš piestāv rudmatēm, zilas acis izceļ zili toņi apģērbā utml, bet būtībā jebkuras krāsas toni var piemeklēt jebkuram cilvēkam. Ir toņi, kas piestāv praktiski visiem, ir toņi, kas nerotā gandrīz nevienu (ja vien nav mērķis izskatīties kā līķim). Tāpat piem nosauļojoties vasarā vai nokrāsojot matus var savu "starpsezonu" vai pat "sezonu" pamainīt.

Nevar savu sezonu nomainīt.protams var nokrāsot tumšus /gaišus matus, bet tas nemainīs tavu paleti.
Ja tu esi pavasara palete, tu vari izmantot rudens akcentus aksesuāros.(jo abas ir siltas)
Ja tu esi vasaras palete izmanto akcentus - mazas detaļas no ziemas paletes (aukstas).❄
Es precizēšu, lai saprastu-
Stilisti paši var staigāt neatbilstošas paletes drebės, bet kad viņi staigā ar klientiem pa veikaliem, tad viņiem ir jaskatās, kas klientam piestāv.no krāsas, modeļiem.
Tomēr zaļs nav domāts tikai rudmatēm, tas ir arī domāts pavasara paletei (meitenēm ar zeltainiem matiem, dzintara krasas acīm)tikai jasameklē istais tonis
Piemēram, smaragda zaļš piestāv ziemas paletei (vēss tonis)
Vasarai piestāv piparmētras zaľš.
20.03.2023 21:55 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 20.03.2023 21:32
Personīgi man tās visas sezonas šķiet muļķības. Stilisti arī parasti neskatās uz "sezonu" krāsu tipiem, kad piemeklē drēbes. Tāpat kā make up mākslinieki, taisot make-up. Jā, ir daži visiem zināmi triki, piem. zaļš piestāv rudmatēm, zilas acis izceļ zili toņi apģērbā utml, bet būtībā jebkuras krāsas toni var piemeklēt jebkuram cilvēkam. Ir toņi, kas piestāv praktiski visiem, ir toņi, kas nerotā gandrīz nevienu (ja vien nav mērķis izskatīties kā līķim). Tāpat piem nosauļojoties vasarā vai nokrāsojot matus var savu "starpsezonu" vai pat "sezonu" pamainīt.

Par līķi pataisa elektro zaļie, dzeltenie un oranżie spilgtie toņi īpaši tos, kam ir vēss adas tonis, vasarai un ziemai.👍Parasti šadas krāsas drebes ir ceļa stradniekiem. Tas vestes spilgtās mugurā.
20.03.2023 22:14 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Kurš saka, ka melnā krāsa visiem piestāv? 🙉
Par visiem piestāvošām krāsām - piem. sen jau ir radīti rozā un sarkanas lūpu krāsas toņi, kas piestāv gandrīz visiem. Bet piem. zila lūpu krāsa nepiestāv nevienam (kas nenozīmē ka ar to nevar uztaisīt interesantu fotosesiju or smth) vnk tāpēc ka zilas lūpas ir raksturīgas emmm... ne pārāk dzīviem cilvēkiem 😅
Tas ka sezonas māca kaut kādos kursos, nav nekāds rādītājs. Top stilisti, kas gatavo Holivudas zvaigžņu uznācienus, pārsvarā noliedz šo teoriju. Visas krāsas tiek piemeklētas cilvēkam individuāli, dažiem pat pilnībā tiek nomainīts krāsu tips, piem. paskatieties uz J Lo jaunībā - bāla āda un tumši, čirkaini mati. Vai Ariana Grande. Nav sevi jāiedzen tik šauros rāmjos.
20.03.2023 22:14 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tomēr zaļs nav domāts tikai rudmatēm, tas ir arī domāts pavasara paletei (meitenēm ar zeltainiem matiem, dzintara krasas acīm)tikai jasameklē istais tonis
Piemēram, smaragda zaļš piestāv ziemas paletei (vēss tonis)
Vasarai piestāv piparmētras zaľš.

Es teicu, ka jebkuras krāsas toni var piemeklēt katram cilvēkam. Rudmatēm nav jāģērbjas zaļā, ja šī krāsa nepatīk, ir daudz citu krāsu.
20.03.2023 22:17 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 20.03.2023 22:14
Kurš saka, ka melnā krāsa visiem piestāv? ?
Par visiem piestāvošām krāsām - piem. sen jau ir radīti rozā un sarkanas lūpu krāsas toņi, kas piestāv gandrīz visiem. Bet piem. zila lūpu krāsa nepiestāv nevienam (kas nenozīmē ka ar to nevar uztaisīt interesantu fotosesiju or smth) vnk tāpēc ka zilas lūpas ir raksturīgas emmm... ne pārāk dzīviem cilvēkiem ?
Tas ka sezonas māca kaut kādos kursos, nav nekāds rādītājs. Top stilisti, kas gatavo Holivudas zvaigžņu uznācienus, pārsvarā noliedz šo teoriju. Visas krāsas tiek piemeklētas cilvēkam individuāli, dažiem pat pilnībā tiek nomainīts krāsu tips, piem. paskatieties uz J Lo jaunībā - bāla āda un tumši, čirkaini mati. Vai Ariana Grande. Nav sevi jāiedzen tik šauros rāmjos.

Modes industrija apgalvoja, jau sen. 👍
Es vairāk ticu sezonu tipiem nekā astroloģijai un Numeroloģijai kopā.
Stilisti jau arī piemeklē krāsas un modeļus individuāli.
Aizmirsu pieminēt, ka ir arī tādi cilvēki, kuriem piestāv gandrīz visas krāsas, bet tas ir ļoti liels retums šadu cilveku atrast, jo viņs skaitas neitrāls, neietilpstot nevienā gadalaiku paletē.
Viņi neskaitās ne silti ne vēsi bet kautkur, pa vidam, varbūt tāpec ir tādi "outsaideri "
Kādam tas ir rāditajs un kādam nav. Astroloģiju arī māca visā pasaulē, bet tas nenozimē, ka tur viss ir patiesība ko stāsta. Kāds ticēs, kāds nē.
20.03.2023 22:27 |
 
Reitings 1138
Reģ: 25.01.2023
Pieseko instagram patisevstilists tur atradīsi daudz intresanta.piedevām taisa individualās toņu paletes atbilstoši tavam tipam/sezonai,atsauksmes ir ļoti labas.
20.03.2023 22:31 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Un ja grib piemeklēt sev piestāvošu krāsu paleti, vienalga, pēc sezonu vai kādas citas teorijas, ir jāskatās uz savu ādu tagad un uz saviem matiem tagad, nevis kādi tie būtu nekrāsoti. Spilgts neona peldkostīms var izskatīties satriecoši vasarā pludmalē uz brūnas ādas, un padarīt par "slimu" apmeklējot ziemā baseinu ar baltu ādu, vienam un tam pašam cilvēkam.
Es neatbalstu "sezonu" teoriju, jo tā apskata tikai krāsas, stils man šķiet svarīgāks.
20.03.2023 22:36 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Esmu veikusi krāsu, sejas formas, ķermeņa aprisēm atbilstoša stila analīzi. Esmu priecīga būt rudens tips ar siltajiem, sulīgajiem krāsu toņiem, kas reti kam piestāv. Aizpagājušajā rudenī “Kinetics” radīja jaunu nagu lakas rudens kolekciju tieši tādos skaistos rudens toņos. Patīk!
Konsultējos gan ne tik sen. Joprojām ļoti patīk rezultāts. Man ir arī krāsu palete. Sākumā pat ņēmu to līdzi uz audumu veikaliem. Paletē ir 4 lielās krāsu grupas, tostarp arī gaišās krāsas. Un, jā, par pamatu paletes veidošanai tika ņemta acu krāsa, matu krāsa un ādas krāsa. Pati redzēsi, kā tieši Tev izskatās siltie vai vēsie toņi, kad pieliks tuvu sejai dažādu krāsu un toņu lakatiņus.
Varu ieteikt Ligitu Prodnieci no “Stila Studijas” (Rīgas centrā, Pērses ielā). Atbilstoši sezonas tipam viegli piemeklēt dekoratīvo kosmētiku u.c. Ligita māca arī dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu.
Ir vērts veikt šādu analīzi, un tas viss strādā brīnišķīgi!
20.03.2023 23:37 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Motherofdragons @ 20.03.2023 22:36
Un ja grib piemeklēt sev piestāvošu krāsu paleti, vienalga, pēc sezonu vai kādas citas teorijas, ir jāskatās uz savu ādu tagad un uz saviem matiem tagad, nevis kādi tie būtu nekrāsoti. Spilgts neona peldkostīms var izskatīties satriecoši vasarā pludmalē uz brūnas ādas, un padarīt par "slimu" apmeklējot ziemā baseinu ar baltu ādu, vienam un tam pašam cilvēkam.
Es neatbalstu "sezonu" teoriju, jo tā apskata tikai krāsas, stils man šķiet svarīgāks.

Kur ir problēma apvienot abas teorijas kopā? 👍
21.03.2023 00:41 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Globuss @ 20.03.2023 23:37
Esmu veikusi krāsu, sejas formas, ķermeņa aprisēm atbilstoša stila analīzi. Esmu priecīga būt rudens tips ar siltajiem, sulīgajiem krāsu toņiem, kas reti kam piestāv. Aizpagājušajā rudenī “Kinetics” radīja jaunu nagu lakas rudens kolekciju tieši tādos skaistos rudens toņos. Patīk!
Konsultējos gan ne tik sen. Joprojām ļoti patīk rezultāts. Man ir arī krāsu palete. Sākumā pat ņēmu to līdzi uz audumu veikaliem. Paletē ir 4 lielās krāsu grupas, tostarp arī gaišās krāsas. Un, jā, par pamatu paletes veidošanai tika ņemta acu krāsa, matu krāsa un ādas krāsa. Pati redzēsi, kā tieši Tev izskatās siltie vai vēsie toņi, kad pieliks tuvu sejai dažādu krāsu un toņu lakatiņus.
Varu ieteikt Ligitu Prodnieci no “Stila Studijas” (Rīgas centrā, Pērses ielā). Atbilstoši sezonas tipam viegli piemeklēt dekoratīvo kosmētiku u.c. Ligita māca arī dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu.
Ir vērts veikt šādu analīzi, un tas viss strādā brīnišķīgi!

Cik tev izmaksāja tā krāsu, formu analīze?
21.03.2023 00:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Beverly Hilza @ 20.03.2023 22:27

Modes industrija apgalvoja, jau sen. ?
Es vairāk ticu sezonu tipiem nekā astroloģijai un Numeroloģijai kopā.
Stilisti jau arī piemeklē krāsas un modeļus individuāli.
Aizmirsu pieminēt, ka ir arī tādi cilvēki, kuriem piestāv gandrīz visas krāsas, bet tas ir ļoti liels retums šadu cilveku atrast, jo viņs skaitas neitrāls, neietilpstot nevienā gadalaiku paletē.
Viņi neskaitās ne silti ne vēsi bet kautkur, pa vidam, varbūt tāpec ir tādi "outsaideri "
Kādam tas ir rāditajs un kādam nav. Astroloģiju arī māca visā pasaulē, bet tas nenozimē, ka tur viss ir patiesība ko stāsta. Kāds ticēs, kāds nē.

Precīzak cilveki, saka, ka ar melno krāsu, nekad nevar kļudīties. Tā teikt, ja nezini, kuras krāsas izvēleties, tad jāņem melns.
šads ir stereotips daudziem galvā. ⛰🕷
21.03.2023 00:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!