un Tu?

 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
čau, čau.

ja pareizi atceros, tad iepriekšējos gadus te bija forša saruna, ko labprāt iedzīvinātu arī šogad.

ko Tu gribētu saņemt Ziemassvētkos?
no vecākiem? no draudzenēm? no drauga/vīra? :)

varam pasapņot, varam apzināt savas vēlmes/vajadzības, varam smelties idejas dāvanām draudzenēm, kolēģēm, māsām & mammām. (l)
28.11.2015 19:53 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
čupakabra, es arī gribēju gludināmo dēli.
''Vīramāte'' būtu dāvinājusi,ja nebūtu atradusi mammas dzīvoklī veco :D
Tagad man vajag jaunu telefonu,jo tas saplīsa :D


Un vispār jā, tā pa lielam es neko negribu. Bet priecātos par lietām,kas mājās vajadzīgas un pati nevaru sagādāt uzreiz :)

Visvairāk gribu laimēt superbingo mazliet naudas, lai nākamgad varētu ievākties savā mājā(nu lai būtu pirmā iemaksa kredītam) :D
30.11.2015 12:20 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Es neko negribu. Man uznācis tāds periods, ka man tās dāvanas nav tas galvenais. Ir dažas lietas, protams, ko es gribētu, bet tam visam nav jānotiek obligāti tāpēc, ka ir Ziemassvētki!

Man tas pats!
Mēs pēdējos gados ģimenē apdāvinām tikai mazākos.
Ar draugu arī parasti apdāvinājāmies un sagādājām kādu pārsteigumu viens otram, tikai šogad ir maza problēmiņa - man nav drauga :D
30.11.2015 12:40 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
ar mammu staigājāmies pa veikaliem, meklējot galda spēles Ziemassvētkiem, ko 3atā spēlēt :D
ieraudzīju puzli - 6000 gb un nodomāju, ka tas tik būtu vareni - kā bakalauru apniktu drukāt, tā pa maziņam salikt kopā skaistu bildi. bet cena diezgan liela, nevienam neko tādu nelūgšu un īpaša vajadzība patiesībā arī nav. citu vēlmju arī nav, gribas Ziemassvētku brīnumu.
30.11.2015 12:53 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Ziemassvētki priekš manis ir nogurdinošs pasākums. Agrāk tas bija daudz vienkāršāk.. Šobrīd ir tā, ka ģimenes apsvērumu dēļ, katra Ziemassvētku diena (priekšvakars, pirmie un otrie Ziemassvētki) ir jāpavada citā pilsētā, lai visus savējos apbraukātu un pie visiem paciemoties. Tātad tās ir sava veida mocības ne vien vēderam , bet arī noguruma ziņā.

kāroto dāvanu es pati sev sarūpēju- ceļojumu.. Ko pārējie dāvinās, nav tik nozīmīgi. Nepatīk tas Ziemassvētku dāvanu drudzis.
30.11.2015 13:37 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es daudz ko gribētu. Man jau mamma novērtēja nesen, ko man dāvināt, atnāca ciemos un redzēja :D Daudz kas dzīvoklim vajadzīgs, čības joprojām man nav un citas praktiskas lietas.
Vēl es gribētu CK pulksteni, to varētu gaidīt no vīra, bet es plānoju sarunāt ar viņu, ka šogad neapdāvinamies, šobrīd citas prioritātes ir , dzīvokļa iekārtošana un ceļojums.
Tāpat es vienmēr priecājos par biļetēm uz pasākumiem, grāmatām, dāvanu kartēm, SPA utt.
30.11.2015 13:54 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
Nojaušu, ka varētu saņemt kādu labo ķermeņa losjonu vai matu kopšanas līdzekļus. Un adītus cimdus vai zeķes. Par kaut ko šādu tiešām arī priecāšos.
Pati vēl līdz galam neesmu izlēmusi, ko dāvināt, bet dāvanas vajag tik ģimenes sievietēm, tā kā nešaubos, ka izdomāšu. Mana mamma vienmēr būs sajūsmā par jauniem traukiem vai kādu virtuves gadžetu. Ar to tad arī iepriecināšu. :)
30.11.2015 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!