Krāpšana

 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2015
Uzreiz sākšu ar to, ka nezinu, ko sagaidu no Jums, gribas tikai sirdi izkratīt.

Ar draugu kopā esam 1,5 gadi, kopā daudz piedzīvots un pārdzīvots. Arī kopdzīve jau uzsākta.
Pēdējā gada laikā mani piemeklējušas daudz likstas, negaidīta un mistiska tuvinieka nāve, ko ļoti pārdzīvoju, veselības problēmu saasinājums..no mīļotā cilvēka puses tas raisīja tikai vēsumu ne atbalstu. Ieslīgu dziļā neapmierinātībā ar dzīvi, asaru plūdos esot vienatnē, attālinājos no ģimenes, daudz domu par nāvi, dzīves izbeigšanu, sajutos kā pilnīga vientuļniece.
Bērnības drauzene/kolēğe, kura to, paldies viņai, pamanīja, tā teikt aizvilka pie ārsta..jau kādu laiku, lai būtu mierīgi apstākļi uzturos laukos, lietoju medikamentus, apmeklēju psihoterapeitu.

Pa visu šo laiku mans mīļotais cilvēks ne reizi nav atbraucis, ir dienas, kad piezvana, pārsvarā viņam nav laika, aizņemts ļoti..bet šodien bija pats sāpīgākais, uzzināju, ka viņš visu šo laiku ir izmantojis, lai iepazītos un satiktos ar citām.

Sajūtas? Pazemojums, pasaule ir sabrukusi.
Piedodiet, ka tik gari un paldies tām, kuras izlasīs, uzrakstot paliek mazliet vieglāk. :-)
28.11.2015 15:21 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Jaaaa..es ar domaju,ka tagad domaa par sevi un tiec aaraa no bedres,kuraa esi...cinies ar savaam problrmam un depresiju..sakarto sevi:).... un vecis nav Tevis verts;)
28.11.2015 15:38 |
 
Reitings 149
Reģ: 07.10.2015
No malas izskatās, ka Tu viņam nemaz neinteresē. Bet to secinu tikai no pašlaik dzirdētā no Tevis. Vīriešu dēļ pasaule juks un bruks, bet ir jāstāv tam pāri. Ja viss vēl nav labi, tad nekas nav beidzies. Turies! :) Jo pašlaik saprotu Tavas emocijas un sāpi, tomēr pamēģini uz to visu paraudzīties no malas un ar skaidru galvu. Savelkot visus plusus un mīnusus- kāda ir bilance? ;)
28.11.2015 15:34 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Priecājies, ka tiec vaļā no kāda, kurš tevi nemīl un neatbalsta. Izrāpsies no bedres un varēsi sākt visu no baltas lapas un tavā dzīvē būs pietiekami daudz brīvas vietas mīlestībai, cieņpilnām attiecībām, draudzībai un laimei.
28.11.2015 15:33 |
 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2015
Selīna

Šobrīd atrodos laukos pie vecākiem, šeit ir daudz mierīgāk kā Rīgā. Dzīvoklis mums Rīgā.
28.11.2015 15:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Arī kopdzīve jau uzsākta.

Pa visu šo laiku mans mīļotais cilvēks ne reizi nav atbraucis

???
28.11.2015 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!