Krāpšana

 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2015
Uzreiz sākšu ar to, ka nezinu, ko sagaidu no Jums, gribas tikai sirdi izkratīt.

Ar draugu kopā esam 1,5 gadi, kopā daudz piedzīvots un pārdzīvots. Arī kopdzīve jau uzsākta.
Pēdējā gada laikā mani piemeklējušas daudz likstas, negaidīta un mistiska tuvinieka nāve, ko ļoti pārdzīvoju, veselības problēmu saasinājums..no mīļotā cilvēka puses tas raisīja tikai vēsumu ne atbalstu. Ieslīgu dziļā neapmierinātībā ar dzīvi, asaru plūdos esot vienatnē, attālinājos no ģimenes, daudz domu par nāvi, dzīves izbeigšanu, sajutos kā pilnīga vientuļniece.
Bērnības drauzene/kolēğe, kura to, paldies viņai, pamanīja, tā teikt aizvilka pie ārsta..jau kādu laiku, lai būtu mierīgi apstākļi uzturos laukos, lietoju medikamentus, apmeklēju psihoterapeitu.

Pa visu šo laiku mans mīļotais cilvēks ne reizi nav atbraucis, ir dienas, kad piezvana, pārsvarā viņam nav laika, aizņemts ļoti..bet šodien bija pats sāpīgākais, uzzināju, ka viņš visu šo laiku ir izmantojis, lai iepazītos un satiktos ar citām.

Sajūtas? Pazemojums, pasaule ir sabrukusi.
Piedodiet, ka tik gari un paldies tām, kuras izlasīs, uzrakstot paliek mazliet vieglāk. :-)
28.11.2015 15:21 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.11.2015
uzzināju, ka viņš visu šo laiku ir izmantojis, lai iepazītos un satiktos ar citām


Kā tu to uzzināji? Ja pareizi sapratu, viņš to noliedz.

Protams, šajā gadījumā kopīgas nākotnes neveidošanai pietiek jau arī ar to, ka nesaņem no viņa nekādu atbalstu grūtā brīdī.
28.11.2015 18:41 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
man vienreiz viens cilvēks teica šādi:
"kad nezini ko darīt, paņem pudeli, apsēdies dienu vienatnē, vai divas, vai vairākas un padomā."
es toreiz ļoti labi uztvēru ko viņš ar to domāja, man to tekstu teica vairākus gadus atpakaļ.
es tā arī daru.
BET...
kad tu to dari, tad dari tiešām, lai apdomātos, nevis piedzertos, psihotu vai visļaunāk- nodzertu bēdas un aizdzertos.

galvenais ir nepieņemt emocionālus lēmumus. man arī ir bijis tā, ka negribās dzīvot, redz, ka dzīva vēl esmu.
28.11.2015 19:05 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Sievietes ir vājas gan fiziski gan morāli. Džeks vnk izlēma ka viņš negrib atrasties blakus cilvēkam kurš nepārtraukti čīkst un vēl nedod dievs - ja nepārtraukti mēģina savas problēmas uzkrāmēt apkārtējiem.
28.11.2015 20:38 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
ja jūs nevarat mani izturēt, kad esmu vissliktākā, tad jūs mani neesat pelnījuši, kad esmu vislabākā.
/m. monro/
29.11.2015 00:03 |
 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2015
Baartinja
Viņš izmanto iepazīšanos portālus, aicinājis manu kursa biedreni uz randiņu, kura man pēc tam jautāja vai esam jau sen šķīrušies, pēc tā vairs nekautrējos ielūkoties viņa fb profilā, ko līdz šim nedarīju.

Zigfrids
Ja vīrietis spēj krāpt, tad arī viņš ir visādā ziņā vājš cilvēks.
29.11.2015 00:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits