kliegt uz sievieti

 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
kāpēc sievietes saprot un izdara lietas tikai tad ja uz viņām uzkliedz/paceļ balsi?

kad pasaka mierīgi, tad laiž gar ausi, tik atbild - jā jā, tūlīt

un beigās neko neizdara līdz brīdim kad sakliedz
28.11.2015 12:16 |
 
Reitings 63
Reģ: 26.11.2015
Kāpēc vienkārši attiecībās nevarētu būt cieņa? Lai visu var sarunāt, sabīdīt un beigu beigās laimīgi dotos uz gultu un atlikušo enerģiju izlikt lietderīgi.
28.11.2015 22:01 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Tieši tāpēc, ka esi "lietotājs" arī ir jābļauj un jāiebaida, jo neviena forša jau jūs tādus lietotājus negrib. Tad arī jāuzmet lūpa un jāsāk stāstīt, cik tās vīnogas skābas...
Bet mums savukārt viss kārtībā - mīlošas attiecības, gards ēdiens un visas spuldzes deg.


Es skatos uz šitiem tekstiem un vienmēr nāk prātā tās lietas kuras stāsta precētie tad kad laulenes nav pie sāniem un ir nedaudz iedzerts! :-D:-D:-D Lūk, tad izrādīšanās (skat. tekstu augšpusē!) vietā parasti parādās paaaaavisam cita aina. :-D:-D:-D smieklīgi ja nebūtu tik skumji. :-D
28.11.2015 21:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ekspert, a Tu davai pastāsti man, ko Tu dod pretī tam sievišķim, lai viņai gribētos Tevi barot?

Iedomāsimies fantastisku situāciju - kāda pārpratuma pēc ir sākusi ar Tevi dzīvot kopā. Nevajag aizmirst, ka viņa kkā jau dzīvoja arī bez Tevis, tā ka Tev vai nu viņas dzīvē ir jāienes kāds labums, vai arī Tu viņai n*h neesi vajadzīgs. Ja viņai mašīna bija pirms Tevis, viņa zinās i kur serviss, i kad riepas jāmaina, i kur eļļu vai logu šķidrumu pieliet. Kur to visu dabūt, viņa arī zinās. Spuldzi mājās tāpat zinās, kā nomainīt.

Cilvēki pa divi dzīvo tāpēc, lai viens otram atvieglotu dzīvi, nevis lai viens būtu karalis, a otrs trīcētu bailēs, ka tik nepamet. Es te h**ņu varu dzīt, jo ar visām paģirām skrūvēju regipsi, bet sieva pa to laiku gludināja veļu un taisīja ēst. Bez kliegšanas, starp citu Vot i man tagad ir laiks Tevi vēlreiz apgaismot, ka Tu esi lohs, kamēr viņa ar drušku apspriež kaut kādu ūberkrutu šampūnu. Vot, ja mēs nedzīvotu kopā, es tagad, pēc reģipša, kaut ko mēģinātu uzčinīt sev vakariņās un pletētu bikses, bet viņai nebūtu laika ar drušku klačoties, jo remonts mājā jātaisa. Tā tas strādā. Katrs dara savas lietas, beigās vairāk laika abiem. Tikai Tev jau tas nekad nepieleks. Čo ta neredzu, ka Tev pakaļ rinda skrietu, lai Tu varētu uzstādīt noteikumus.
Amen! tikai te tas gejs tapat to nesapratis, lai paaugas.
28.11.2015 21:57 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Pilnīgi piekrītu R116!
28.11.2015 21:56 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Dāmas, atvainojos, ka es tāds nedaudz rupjš un prasts. Man vēl paģiras nav izgājušas un zolīdu runu tas "eksperts" tāpat nesaprot. Viņš nekādu nesaprot.
28.11.2015 21:55 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
klau geju bars ejat pie savam dzivnieku damam,


nevarēju atcerētie kur kko līdzīgu esmu dzirdējis? beidzot atcerējos - brāļadēls (trešklasnieks) regulāri tādus tekstus ar klasesbiedriem bīda ... Līmenis! :-D:-D:-D
28.11.2015 21:55 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Ekspert, a Tu davai pastāsti man, ko Tu dod pretī tam sievišķim, lai viņai gribētos Tevi barot?

Iedomāsimies fantastisku situāciju - kāda pārpratuma pēc ir sākusi ar Tevi dzīvot kopā. Nevajag aizmirst, ka viņa kkā jau dzīvoja arī bez Tevis, tā ka Tev vai nu viņas dzīvē ir jāienes kāds labums, vai arī Tu viņai n*h neesi vajadzīgs. Ja viņai mašīna bija pirms Tevis, viņa zinās i kur serviss, i kad riepas jāmaina, i kur eļļu vai logu šķidrumu pieliet. Kur to visu dabūt, viņa arī zinās. Spuldzi mājās tāpat zinās, kā nomainīt.

Cilvēki pa divi dzīvo tāpēc, lai viens otram atvieglotu dzīvi, nevis lai viens būtu karalis, a otrs trīcētu bailēs, ka tik nepamet. Es te h**ņu varu dzīt, jo ar visām paģirām skrūvēju regipsi, bet sieva pa to laiku gludināja veļu un taisīja ēst. Bez kliegšanas, starp citu :-P Vot i man tagad ir laiks Tevi vēlreiz apgaismot, ka Tu esi lohs, kamēr viņa ar drušku apspriež kaut kādu ūberkrutu šampūnu. Vot, ja mēs nedzīvotu kopā, es tagad, pēc reģipša, kaut ko mēģinātu uzčinīt sev vakariņās un pletētu bikses, bet viņai nebūtu laika ar drušku klačoties, jo remonts mājā jātaisa. Tā tas strādā. Katrs dara savas lietas, beigās vairāk laika abiem. Tikai Tev jau tas nekad nepieleks. Čo ta neredzu, ka Tev pakaļ rinda skrietu, lai Tu varētu uzstādīt noteikumus.
28.11.2015 21:53 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Ja sieviete velas milakos dabus ari 60 it gados,m ka mana kolege. Ta nu gan nav problema. Neviena vecuma sievietei!


Pasaule ir tik plaša un daudzveidīga! Jā, piekrītu, ir dažadi cilveki - ir normālie, bet ir arī sadisti, mazohisti, fetišisti, vuāristi, nekrofīli, zoofīli ... un ir, protams, arī tādi kuri masturbē uz omēm ... :-D:-D:-D
28.11.2015 21:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tieši tāpēc, ka esi "lietotājs" arī ir jābļauj un jāiebaida, jo neviena forša jau jūs tādus lietotājus negrib. Tad arī jāuzmet lūpa un jāsāk stāstīt, cik tās vīnogas skābas...
Bet mums savukārt viss kārtībā - mīlošas attiecības, gards ēdiens un visas spuldzes deg.
28.11.2015 21:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es tās lietoju.

nekam citam sievietes diemžēl nav derīgas


Sākas jau ... Sievietes dumas, sievietes = lietas.

Tās ir konstruktīvas diskusijas beigas :)

Bet ja sieviete iedomājas lietot vīrieti kā bankomātu, tad gan ir spuras gaisā - fui fui, golddigere....

Novēlu jums atrast sievieti, ar kuru jūs varat viens otru lietot un būt kopā laimīgi līdz mūža galam.
28.11.2015 21:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
u es piemēram nespēju iedomāties, ka man būtu iespējams parunāt ar sievieti par sportu vai jaunāko dokumentālo vēstures filmu, jo sievietēm ir ļoti šaurs interešu loks
nu toc geju bars te novacies:-D:-D:-D:-D tikai ar zemu IQ
28.11.2015 21:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja sieviete velas milakos dabus ari 60 it gados,m ka mana kolege. Ta nu gan nav problema. Neviena vecuma sievietei! :-P
28.11.2015 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Zigfrīd, tu par to, ka sieviete 40+ vairs nevienu neinteresē vizuāli, izsakies tā nedaudz naivi. Varētu padomāt, ka vīrietis 40+ pie jaunākas sievietes tiek dēļ sava smukuma. Es domāju, ka Kogana kungu arī apprecēja, jo brīnišķīgs vīrietis, lielisks gultā un no viņa kailā stāva sieviete nevarēja acis atraut. :D Ok, 40+ abiem dzimumiem nav nekāds lielais vecums, bet nu teiksim pēc 50, 60 taču ir zudis, cerams, tas naivums, ka 20gadīgi čaļi un meitenes ar tevi guļ, jo tu smuks esi.
28.11.2015 21:49 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
sievietes domā, ka vīrietim interesē viņas jūtas vai notikumi pa dienu, bet patiesībā vīrietis sievieti izmanto seksam, ēst taisīšanai un ja viņa ir skaista, tad lai atrādītu ģimenei, draugiem, darba biedriem kā trofeju

nekam citam sievietes diemžēl nav derīgas

nu es piemēram nespēju iedomāties, ka man būtu iespējams parunāt ar sievieti par sportu vai jaunāko dokumentālo vēstures filmu, jo sievietēm ir ļoti šaurs interešu loks
28.11.2015 21:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mīļākais 40+ gados, kuram pašam ir 40+ vai 50+. Ta arī ir.

Tev varbūt liekas, ka 50 gadīgs vīrietis ir opis, bet dāmai ap 45 viņš šķiet nu dikti foršs čalis. Un nestāsti, ka visus vīriešus interesē tikai un vienīgi 18gadīgās.

Pieņemot to, ka tu nepiekrīti, ka var interesēt ne tikai 18gadīgās, ņem vērā - 18 gadīgajai šāds kungs liksies riktīgs opis, un attiecīgi, kungam netikt pie 18gadīgās, pat ja gribēsies. Atliks vien grūši nopūsties un meklēt mīļāko ap 45.
28.11.2015 21:46 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Cinies viens un esi laimigs, kam tev sievietes ja tu vinas ienisti?


Es neienīstu savu telefonu. Es neienīstu un arī nemīlu savu auto ... Man nav nekādu emociju attiecībā pret citām mantām. Un tieši tāpat - kāpēc man būtu jāienīst sievietes? Es tās lietoju.
28.11.2015 21:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Zigfrīs, zini, nekas nenāk prātā, ko agrāk darīju, bet tagad nedarītu ne par ko.

Bet par to, ka, ja tev tā ir ērti un patīkami, tad tā var un vajag darī - piekrītu. Es daru tieši tāpat - izvelos tādu variantu, lai arī man b utu daudz maz ērti un patīkami. Nekā nosodāma tur neredzu.
28.11.2015 21:41 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Mīļākais 40+ gados????? Dienas smieklu deva saņemta! Paldies par to! Ja normāli skaitās būt aroda apmācības meistarei pumpainiem jaunuļiem un par sevi nepārliecinātiem aļņiem ... Nu, tad jau gannnnn ... zelta dzīve ... Kamēr zēns nav sajuties normālsun pieprasīts pie jaunākām ... :-D:-D:-D:-D:-D Un tad - nākošais ... Pēc kāda laiciņa - nākošais ... tad - vēl, vēl, vēl ... Sievietes ideāls ... kad pienāk 55+ tad izskats ir tāds pats kā Avotu ielas meitenēm ... :-D:-D:-D
28.11.2015 21:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un loti labi! Kadai virs nebus idiots. Cinies viens un esi laimigs, kam tev sievietes ja tu vinas ienisti? Ej pie milajiem gudrajiem skaistajiem visu varosiem viriesiem, tie tikai tev patik.:-D
28.11.2015 21:34 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
da kāda starpība? Galvenais ir pareizie secinājumi. Vēlreiz pārliecinos ka mana attieksme un dzīvesveids par kuru daudzas un daudzi pazīstamie burkšķ ir pamatots, pareizs un nav nekādā gadījumā nosodāms. Jo ... man tā ir labi, ērti un patīkami ... Pārējais ir mazsvarīgs.
28.11.2015 21:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits