kliegt uz sievieti

 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
kāpēc sievietes saprot un izdara lietas tikai tad ja uz viņām uzkliedz/paceļ balsi?

kad pasaka mierīgi, tad laiž gar ausi, tik atbild - jā jā, tūlīt

un beigās neko neizdara līdz brīdim kad sakliedz
28.11.2015 12:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
u es piemēram nespēju iedomāties, ka man būtu iespējams parunāt ar sievieti par sportu vai jaunāko dokumentālo vēstures filmu, jo sievietēm ir ļoti šaurs interešu loks
nu toc geju bars te novacies:-D:-D:-D:-D tikai ar zemu IQ
28.11.2015 21:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es tās lietoju.

nekam citam sievietes diemžēl nav derīgas


Sākas jau ... Sievietes dumas, sievietes = lietas.

Tās ir konstruktīvas diskusijas beigas :)

Bet ja sieviete iedomājas lietot vīrieti kā bankomātu, tad gan ir spuras gaisā - fui fui, golddigere....

Novēlu jums atrast sievieti, ar kuru jūs varat viens otru lietot un būt kopā laimīgi līdz mūža galam.
28.11.2015 21:52 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tieši tāpēc, ka esi "lietotājs" arī ir jābļauj un jāiebaida, jo neviena forša jau jūs tādus lietotājus negrib. Tad arī jāuzmet lūpa un jāsāk stāstīt, cik tās vīnogas skābas...
Bet mums savukārt viss kārtībā - mīlošas attiecības, gards ēdiens un visas spuldzes deg.
28.11.2015 21:52 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Ja sieviete velas milakos dabus ari 60 it gados,m ka mana kolege. Ta nu gan nav problema. Neviena vecuma sievietei!


Pasaule ir tik plaša un daudzveidīga! Jā, piekrītu, ir dažadi cilveki - ir normālie, bet ir arī sadisti, mazohisti, fetišisti, vuāristi, nekrofīli, zoofīli ... un ir, protams, arī tādi kuri masturbē uz omēm ... :-D:-D:-D
28.11.2015 21:53 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Ekspert, a Tu davai pastāsti man, ko Tu dod pretī tam sievišķim, lai viņai gribētos Tevi barot?

Iedomāsimies fantastisku situāciju - kāda pārpratuma pēc ir sākusi ar Tevi dzīvot kopā. Nevajag aizmirst, ka viņa kkā jau dzīvoja arī bez Tevis, tā ka Tev vai nu viņas dzīvē ir jāienes kāds labums, vai arī Tu viņai n*h neesi vajadzīgs. Ja viņai mašīna bija pirms Tevis, viņa zinās i kur serviss, i kad riepas jāmaina, i kur eļļu vai logu šķidrumu pieliet. Kur to visu dabūt, viņa arī zinās. Spuldzi mājās tāpat zinās, kā nomainīt.

Cilvēki pa divi dzīvo tāpēc, lai viens otram atvieglotu dzīvi, nevis lai viens būtu karalis, a otrs trīcētu bailēs, ka tik nepamet. Es te h**ņu varu dzīt, jo ar visām paģirām skrūvēju regipsi, bet sieva pa to laiku gludināja veļu un taisīja ēst. Bez kliegšanas, starp citu :-P Vot i man tagad ir laiks Tevi vēlreiz apgaismot, ka Tu esi lohs, kamēr viņa ar drušku apspriež kaut kādu ūberkrutu šampūnu. Vot, ja mēs nedzīvotu kopā, es tagad, pēc reģipša, kaut ko mēģinātu uzčinīt sev vakariņās un pletētu bikses, bet viņai nebūtu laika ar drušku klačoties, jo remonts mājā jātaisa. Tā tas strādā. Katrs dara savas lietas, beigās vairāk laika abiem. Tikai Tev jau tas nekad nepieleks. Čo ta neredzu, ka Tev pakaļ rinda skrietu, lai Tu varētu uzstādīt noteikumus.
28.11.2015 21:53 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
klau geju bars ejat pie savam dzivnieku damam,


nevarēju atcerētie kur kko līdzīgu esmu dzirdējis? beidzot atcerējos - brāļadēls (trešklasnieks) regulāri tādus tekstus ar klasesbiedriem bīda ... Līmenis! :-D:-D:-D
28.11.2015 21:55 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Dāmas, atvainojos, ka es tāds nedaudz rupjš un prasts. Man vēl paģiras nav izgājušas un zolīdu runu tas "eksperts" tāpat nesaprot. Viņš nekādu nesaprot.
28.11.2015 21:55 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Pilnīgi piekrītu R116!
28.11.2015 21:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ekspert, a Tu davai pastāsti man, ko Tu dod pretī tam sievišķim, lai viņai gribētos Tevi barot?

Iedomāsimies fantastisku situāciju - kāda pārpratuma pēc ir sākusi ar Tevi dzīvot kopā. Nevajag aizmirst, ka viņa kkā jau dzīvoja arī bez Tevis, tā ka Tev vai nu viņas dzīvē ir jāienes kāds labums, vai arī Tu viņai n*h neesi vajadzīgs. Ja viņai mašīna bija pirms Tevis, viņa zinās i kur serviss, i kad riepas jāmaina, i kur eļļu vai logu šķidrumu pieliet. Kur to visu dabūt, viņa arī zinās. Spuldzi mājās tāpat zinās, kā nomainīt.

Cilvēki pa divi dzīvo tāpēc, lai viens otram atvieglotu dzīvi, nevis lai viens būtu karalis, a otrs trīcētu bailēs, ka tik nepamet. Es te h**ņu varu dzīt, jo ar visām paģirām skrūvēju regipsi, bet sieva pa to laiku gludināja veļu un taisīja ēst. Bez kliegšanas, starp citu Vot i man tagad ir laiks Tevi vēlreiz apgaismot, ka Tu esi lohs, kamēr viņa ar drušku apspriež kaut kādu ūberkrutu šampūnu. Vot, ja mēs nedzīvotu kopā, es tagad, pēc reģipša, kaut ko mēģinātu uzčinīt sev vakariņās un pletētu bikses, bet viņai nebūtu laika ar drušku klačoties, jo remonts mājā jātaisa. Tā tas strādā. Katrs dara savas lietas, beigās vairāk laika abiem. Tikai Tev jau tas nekad nepieleks. Čo ta neredzu, ka Tev pakaļ rinda skrietu, lai Tu varētu uzstādīt noteikumus.
Amen! tikai te tas gejs tapat to nesapratis, lai paaugas.
28.11.2015 21:57 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Tieši tāpēc, ka esi "lietotājs" arī ir jābļauj un jāiebaida, jo neviena forša jau jūs tādus lietotājus negrib. Tad arī jāuzmet lūpa un jāsāk stāstīt, cik tās vīnogas skābas...
Bet mums savukārt viss kārtībā - mīlošas attiecības, gards ēdiens un visas spuldzes deg.


Es skatos uz šitiem tekstiem un vienmēr nāk prātā tās lietas kuras stāsta precētie tad kad laulenes nav pie sāniem un ir nedaudz iedzerts! :-D:-D:-D Lūk, tad izrādīšanās (skat. tekstu augšpusē!) vietā parasti parādās paaaaavisam cita aina. :-D:-D:-D smieklīgi ja nebūtu tik skumji. :-D
28.11.2015 21:59 |
 
Reitings 63
Reģ: 26.11.2015
Kāpēc vienkārši attiecībās nevarētu būt cieņa? Lai visu var sarunāt, sabīdīt un beigu beigās laimīgi dotos uz gultu un atlikušo enerģiju izlikt lietderīgi.
28.11.2015 22:01 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
aunāko dokumentālo vēstures filmu

Nu, nu, izstāsti, ko tu pēdējo skatījies? :-D
28.11.2015 22:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Normālā situācijā ta arī ir, kā R116 raksta. Tikai diemzēl ir gana daudz ģimeņu, kur ir tieši tā, ka apraksta abi eksperti/supervīrieši - viens ir karalis, otrs trīc bailēs, ka nepamet.

Ar visu to - tā NAV norma, un tā tam nevajadzētu būt. Tāds variants robežojas ar psiholoģisko vardarbību ģimenē.

Cilvēks ar zemu pašvērtējumu sēdēs, šmorēs, trīcēs, drebēs, un neiebildīs, ka tiek "lietots" un uzskatīts par atsaldeni, kurs ir tik stulbs, ka ar viņu pat parunāt nevar.

Man gan pēc ideālās sievietes neizklausās, bet - katram sava gaume.
28.11.2015 22:02 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Kāpēc vienkārši attiecībās nevarētu būt cieņa?


Nevar jo tādā variantā nevarēs cosmo palielīties kā savu veci spēj čakarēt.
28.11.2015 22:02 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
Vai kāds ir iedomājies kāpēc R166 tik daudz dzer, ja apgalvo ka viņa laulība ir prieka pilna, sieviete ir forša utt?

Kāds kko noklusē.
28.11.2015 22:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Zigīt, tad tev ir vecis, kuru tu čakarē? :) Rīdziniecei taisnība, ja?
28.11.2015 22:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Protams, protams, visi precētie vīrieši ir neveiksminieki! :-D:-D:-D Tikai realitāte ir tāda, ka tieši gudrie, veiksmīgie un foršie ir tie, kuriem ir foršas laulības un mīļas attiecības, savukārt tādi "skeptiķi" kā tu vienmēr attopas pie sasistas siles un vienmēr vainos visus citus.
28.11.2015 22:06 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Bet mums savukārt viss kārtībā - mīlošas attiecības, gards ēdiens un visas spuldzes deg.


... vēl viena piebilde ...
man pieredze (kā jau teicu, skaidrā liela daļa džeku runā tieši tāpat - kā NB te ir uzrakstījusi, bet kad draudzenes blakus nav + vēl iedzer ... un tad sākas ... atklāti par dažādām tēmām ... Un izradas, ka ... ir tā, kā ir :-D) saka ka būtu grūti atrast precēto kurš neapskaustu neprecētos večus.
28.11.2015 22:07 |
 
Reitings 63
Reģ: 26.11.2015
Zigfrids,tas gan ir skumji. Laikam man ir citādāki uzskati. Varbūt tāpēc, ka mani ciena un es arī protu cienīt. Jāmāk ir būt arī nedaudz pazemīgam, nevar visu laiku skaldīt un valdīt. Arī ja sanāk kāds strīdiņš, mēs vispirms izliekam lieko enerģiju un tad mierīgi nāk kompromiss.
28.11.2015 22:08 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Vai kāds ir iedomājies kāpēc R166 tik daudz dzer, ja apgalvo ka viņa laulība ir prieka pilna, sieviete ir forša utt?


Man ar šāda jautajiens prātā ienāca.
28.11.2015 22:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits