Love? Obsession? Desire?

 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Sveikas, meitenes. Piereģistrējos, jo krūtīs jau krietnu laiku turu sāpi, kura ēd mani nost. Ar citiem (draugiem, tuviniekiem) par to runāt nevēlos.

Ir kāds vīrietis. Man uz viņu ir major crush , tas vēl maigi sakot, bet baidos lietot tik stipru vārdu kā mīlestība. Es viņu nepazīstu ļoti labi, bet tas cik daudz un ko zinu liek man viņu iekārot vairāk, kā jebko citu savā dzīvē. Manī dzīvo pārliecība, ka viņš ir tas, kurš spēs man dot to, ko vēlos, tā, kā vēlos un vispār - sajūta, ka viņš ir daļa no manis. Iztēlojaties jūsu uztverē perfektākās attiecības, ideālo cilvēku, un pēkšņi viņš tiek nolikts jūsu priekšā. Ne fiziski, bet jūs apzināties kurš tas ir. Pēkšņi dzīve, kas Jūsu prātā līdz šim bija tikai kā nereāla pasaka, ar viņa palīdzību var kļūt par realitāti

Agrāk es biju ļoti dzīvespriecīga, viss likās vienkārši, arī par mīlestību runājot. Un tad nāca viņš. Viss sagāzās, negribu savā tuvumā vairs nevienu citu, visus salīdzinu ar viņu.

Problēma ir tā, ka es netieku viņam klāt. Šīs attiecības NEKAD nebūs reālas, nekas vairāk, kā mana vēlme un fantāzija. Ļoti negribu runāt par to, kāpēc tā ir, taču es to zinu, 99%, un pat tas viens iespējamais procents ir tik nereāls....... un man sāp. Man ir tik slikti, ka es nezinu kur, lai liekos.

Es pat nezinu ko īsti gaidu no Jums, mierinājumu, padomu? Es tikai gribu to izlikt uz āru, jo ilgāk es klusēju, jo grūtāk paliek. Zinu, ka tas ir tik ļoti naivi cerēt uz kādu brīnumainu risinājumu, BET kas gan cits atliek? Es gribu atkal dzīvot normāli, bez fantāzijas par viņu.
27.11.2015 16:49 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Situaacija neapskaužama nudien. Bet sajūta zināma jo ir bijis lidzigi. Toreiz bija tā, kādu gadu nevarēju viņu no galvas izmest. Līdz pienāca brīdis kad pārcēlos un mainījās visi apstākļi un viss.. sapazinos ar jauniem cilvēkiem, tai skaitā ar vienu puisi.. jutu ka bija man simpatijas ātri pret viņu, taču no sākuma pati sev to noliedzu. Toties ar laiku sapratu - par to cilvēku kuru gadu nevarēju izmest no galvas, vairs nedomāju. Arī ar to jauni iepazīto puisi nekas tā arī nesanāca, taču biju aizmirsusi iepriekšējo, un atcerējos vinju ar smaidu , kaa arī apdomaaju visu ka labi vien ir ka nekas nevarēja sanākt.. tas nu tā no manas pieredzes, nesaku ka visiem un arī tev tas līdzētu, bet tomēr iesaku vnk iet cilvēkos, izklaidēties, atpūsties kad vien ir laiks un gribēšana. Kas zin, var taču gadīties iepazīt lieliskus cilvēkus.
27.11.2015 19:07 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Varbūt tu pat esi iemīlējusies nevis cilvēkā, bet idejā par ideālu mīlestību, savā fantāzijā par perfektām attiecībām.


Motivation - nebiju par to iedomājusies. Tagad, kad visu apdomā, tas ir pat ļoti iespējams. Lai gan tas nemazina sāpes, bet tomēr nedaudz atgriež realitātē, ka jā, 100% es to cilvēku nepazīstu, un iespējams, ka esmu pieķērusies pašai idejai. Paldies !
27.11.2015 19:08 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.11.2015
meksikanka
man tu rakstīji! vēl pasaki ka nē ?? :D ka čalis ar kaut kādu autiņu piebraukā, tev vēl knapi 18 .. ja vsp bija.. a čalim lkm 26 vai tmldz
27.11.2015 19:11 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.11.2015
ja arī ko jaucu, nav svarīgi, man takš vienalga ;)
27.11.2015 19:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Līdz pienāca brīdis kad pārcēlos un mainījās visi apstākļi un viss..


Jā, šis īstenībā arī varētu būt noderīgi, jo ja jāvārās vienā katlā (dzīvojot blakus, satiekot darbā, zālē vai kur nu vēl), tad nemaz tik viegli nav, ja, piemēram, izrauties citā vidē, kas stipri vien varētu paātrināt aizmiršanās procesu
27.11.2015 19:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
meksikanka
man tu rakstīji! vēl pasaki ka nē ?? :D ka čalis ar kaut kādu autiņu piebraukā, tev vēl knapi 18 .. ja vsp bija.. a čalim lkm 26 vai tmldz


Tiec skaidrībā ar saviem tarakāniem :D Un kad man knapi bija 18 (ak, kur tie gadi), tad nemēdzu vazātiws ar dīvainiem čaļiem :D

ja arī ko jaucu, nav svarīgi, man takš vienalga ;)


Es pamanīju ;) Ja jau vienalga, tad lūgums vairs nesatraukties tik ļoti un vairs man savus murgainos komentārus neveltīt.
27.11.2015 19:13 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.11.2015
ok.
tad tā bija cita meitene... lai nu tā būtu ..
who cares ?
27.11.2015 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Līdz pienāca brīdis kad pārcēlos un mainījās visi apstākļi un viss.


Jā, šis īstenībā arī varētu būt noderīgi, jo ja jāvārās vienā katlā (dzīvojot blakus, satiekot darbā, zālē vai kur nu vēl), tad nemaz tik viegli nav, ja, piemēram, izrauties citā vidē, kas stipri vien varētu paātrināt aizmiršanās procesu


Man ir itin līdzīga situācija kā autorei, tikai atšķirība, ka esam pazīstami, bet kā pāris nekad neesam bijuši kopā, ir bijušas pāris naktis un viss. Bet joprojām viņš ir manī sirdī un nezinu, cik ilgi vēl tā būs. Es arī uz pusgadu aizbraucu prom no Latvijas, tā perioda beigās jutos tik brīva, patiešām biju pārliecināta, ka viņš man ir no sirds laukā, esmu beidzot gatava dzīvot tālāk, bet sanāca kā sanāca - atgriezos atpakaļ Latvijā, atkal strādājām vienā darbā un kādu dienu satikāmies un viss sākās no jauna (man). Brīnišķīgi pavadīts laiks, manas naivās cerības, ka varbūt šoreiz būs arī turpinājums.. Bet nē. Un joprojām es nespēju viņu atlaist. Un nevienu citu ielaist savā sirdī arī ne. Ikdienā nesanāk nekur mums saskrieties, bez zinu, ka atkal nākamvasar redzēsimies, gaidu to ar bailēm un satraukumu, bet nav tā, ka negribētos, lai gan sāpēs atkal. Ļoti.
Nav gluži tā, ikdienā nespēju normāli dzīvot, varu, es izklaidējos, priecājos, esmu laimīga, kad iet runa par iemīlēšanos, jaunu attiecību veidošanu, man prātā ir tikai viņš..
27.11.2015 19:34 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vai tad tiešām ir tik grūti uz to skatīties racionāli? Pa šiem gadiem jūs izniekojat laiku, ko varētu pavadīt ar kādu citu, neviens nav neaizstājams. Kā var uz kādu bezcerīgi gaidīt gadu?
27.11.2015 20:47 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Fallenn tā apzināšanās, ka esi iemīlējusies vairāk iedomās nekā reālā cilvēkā, sākumā pat vairāk sāp nekā palikšana savā sapnī, bet tas izdziedē. Jo var taču dzīvot tālāk, iegūt šādas attiecības šeit un tagad, nevis visu mūžu sapņot par tām..
Es tiešām ceru, ka tev izdosies viss :-)
27.11.2015 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Kā var uz kādu bezcerīgi gaidīt gadu?


Es nedomāju, ka tā gaidīšana arī tā izpaužas kā klasiska gaidīšana. Drīzāk vienkārši pa to gadu nav satikts tāds cilvēks, kas liks justies tāpat kā tas (vēl labāk), ko nevar dabūt no sirds ārā, dos līdzīgas emocijas. Nu tā kaut kā :) Vismaz man tā noteikti ir. Ir daudzi satikti, bet lai kaut ko nopietnu veidotu - man tomēr vajag tos taureņus (l)
27.11.2015 21:21 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Tu vienkārši idealizē viņu un viss, bet bijis kautkas līdzīgs man, tikai man bija ar to cilvēku kontakts, tik zināju, kad nekas nebūs, jo nav iespējams un tas bija ļoti ļoti mokoši... Kad izrunājamies un gājām katrs uz savu pusi, tad kā akmens no sirds novēlās, iesaku vienkārši iziet uz vinu kontaktu, ko tu zaudēsi? Tev jaizbeidz sevi tā mocīt tak.
27.11.2015 22:27 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man liekas, ka man kas līdzīgs tūlīt notiks.
27.11.2015 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ieva294 - ar to puisi, kuru pāris ierakstos esi minējusi? Vai kāds cits? (Kādu laiku ieinteresēti sekoju Tavām gaitām no tā, ko rakstīji) :)
27.11.2015 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits