Viens auto uz ģimeni

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Kā jūs vērtējat šādu situāciju?

Vīrietim un sievietei bija katram savs auto, kad sāka tikties. Bet vēlāk vīrs uzsāk sarunas, ka uz ģimeni pietiek viens auto. Tad varēs ietaupīt citām lietām. Protams, viņš uzskata, ka tieši viņa auto ir jāpatur, jo tas ir praktiskāks. Un ierosina sievas auto pārdot. Un vienīgais atlikušais auto tiktu izmantots pārsvarā tikai brīvdienās. Bet darbadienās neviens ar to nebraukātu. Vīram darbs tuvu pie mājām, viņam nav nepieciešamības. Sievietei gan ir tālu darbs, līdz ar to viņai būtu jābrauc ar sabiedrisko.

Vai jūs tam piekristu, ja būtu sievas vietā? Vai jums tas liekas godīgi?
27.11.2015 08:12 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kas maksā par auto izmaksām? Sieviete pati vai vīrietis?

Uzskatu vīrieša izdomāto necienīgi pret sievieti, pārdot viņas auto, ietaupīt uz viņas reiķina un viņai nedot pat savu auto, ko nelieto ikdienā.

Mums ģimenē viens auto, kam vaig tas brauc, kam vaidzīgāks-tas ņem auto. Vai arī kas nevar iztikt bez viņa.
Kad mācijos vel skolas laikā no rītiem aizbraucu es, ja viņam suņbarības maisu vaidzēja nopirkt vai babušku pa veikaliem vaidzēja vest, paņēma mašīnu no stāvlaukuma. Utt.atgadijumi
Protams pabrīdinot, lai nav šoks, ka nav mašīna :D

Protams mūsu ģimenē plus ir tas ka strādājam kopā.
Izbraukuma tirdzniecība.

Takā saviem frizieriem manikīriem utt visu ko man vaig es braucu.


Tā ir necieņa pret sievieti, atņemt viņas ikdienu, komforta zonu.
Vai šis vīrietis vispār tad ciena viņu?
27.11.2015 18:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tādam variantam nepiekristu.
27.11.2015 18:53 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, nepiekristu. Un ne jau tāpēc, ka būtu 1 mašīna.. Bet te interesanti sanāk - kā suns uz siena kaudzes: sievas mašīna tiek pārdota, bet vīra mašīna stāv un rūsē, autorei jābrauc tālu ar sabiedrisko, kamēr vīrs strādā blakus un viņam nav tāda nepieciešamība braukt ikdienā (līdz ar to viņš neko neupurē).

In general, es redzu te vīra necieņu pret savu sievieti. That`s all!
27.11.2015 19:31 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tevis ieliktajam variantam nepiekristu, protams, debiilisms tachu - mashína stávés sétá, kamér sieviete mokás ar sabiedrisko (nu ja vien sabiedriskais nav érták, par ko shaubos)
piekristu variantá, ja darbdienás sieviete lieto auto lai brauktu uz darbu.

més párdevám manu mashínu, kad sáku strádát víra darbavietá. iztiekam ar vienu pat ljoti labi
27.11.2015 20:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Protams, nepiekristu. :-| kas tā par loģiku viņam. Lai pārdod savējo un sēž laimīgs.
28.11.2015 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Godīgi es šādu ideju sūtītu ratā. :-D Kā kādu var mudināt rīkoties tā vai citādi ar viņa īpašumu.(t) Bez tam šaubos, ka sabiedriskais sanāk lētāk kā auto.
28.11.2015 02:14 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
starpcitu, kaut kur pa ausu galam dzirdēju, ka atkal cels cenu sabiedriskajam:-/
28.11.2015 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits