meitenēm kas pašas taisa manikīru

 
Reitings 22
Reģ: 23.11.2015
Meitenes, kā jūs taisāt manikīru? Ar parastajām lakām vai gēla? Nupat kā esmu iesākusi pastiprināti pucēt savus nagus. Daru to mājās ar parastajām lakām, bet ir nedaudz apriebies, ka tu nosēdi tik ilgi pie nagiem, vēlāk nomazgā traukus un nagu laka jau nolobījusies. Ir dažādi jautājumi meitenēm, kas zinošākas. Zinu, ka šeit ir meitenes, kas pašas mājas apstākļos sākušas likt gelish? Sūtot materiālus no ebay?
Būtu ļoti pateicīga, ka dalītos ar to kādu lampu izmantojat un kādus līdzekļus? izskatīju iepriekšējās diskusijas, bet liekās, ka info jau novecojis. Gribēju iegādāties LED lampu, bet vai visas lakas atbalsta?
Un kā jūs varat tik smuki uzklāt nagu laku? konkrēti pie kutikulas, lai ir smukas maliņas taisnas utt.? man nekad nesanāk.
26.11.2015 22:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 23.11.2015
trenējos, trenējos, bet vēl nav sanācis tik smuki, kā meitenēm no saloniem. citreiz pa ilgu tur ķimerējos, ka nagu laka jau sāk biezēt un sanāk nevis vienmērīgi bet izķēpājās. tad viss no jauna jādara.
26.11.2015 22:58 |
 
Reitings 22
Reģ: 23.11.2015
daudzkas var izraisīt vēzi ;-) tagad lasu diskusijas un vispār apstulbu. tā , kā nekd neesmu neko likusi, tad man radās jautājuma. gēla pārklājums un gelish ir divas dažādas lietas? kā tās atšķirās?
26.11.2015 22:56 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Par gēla lakām nemācēšu komentēt, es izmantoju parastās. Ja ir svaigs manikīrs un vajag mazgāt traukus vai citus mājasdarbus, velku gumijas cimdus - nekādu problēmu ;)

Ja gribi smuki uzklāt laku, tad iemācies to darīt ļoti uzmanīgi, apstādinot otiņu tieši pirms tā pieskaras ādai. Practice makes perfect. Man gēllakas nepatīk, jo ātri nagi ataug un nesmuki izskatās.
26.11.2015 22:56 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
tās uv lampas izraisa vēzi.....
26.11.2015 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits