Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU Vadības un ekonomikas fakultāte.

 
Reitings 18
Reģ: 08.12.2012
Sveikas. Vai kāda studē Vadību Latvijas Universitāte? Varbūt varat plašāk pastāstīt ,kādi priekšmeti ir galvenie(matemātika u.c.) un vai ir interesanti? Pašlaik šaubos ,kur iet studēt,domāju par Vadības fakultāti,tikai vēlos pārliecināties vai tas mani saistīs un būs interesanti:)
26.11.2015 17:47 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
oo, pastudēju tur. aizgāju, ļoti sausi, garlaicīgi. nav brīnums, ka studenti, pēc tam nevar darbu dabūt, jo tie gadi kas tur ir pavadīti ir gana bezjēdzīgi. vismaz galā neko reālu tu nezini.
26.11.2015 17:54 |
 
Reitings 18
Reģ: 08.12.2012
Un kā ar sabiedriskajām attiecībām? Es takā vēlējos kaut ko praktisku. Varbūt kāda var ieteikt kādas interesantas studijas ? Gribētos uz to vadīšanu ,jo nekàdas kimijas un biologijas nepadodas. Tapec ieintreseja vadiba. Otrs variants bija psihologijas fakultate,bet ,cik lasiju ari nekas neesi pabeidzot studijas un psihologs jau nav arî baigi pieprasits.
26.11.2015 18:06 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Nu LU ir divas psiholoģijas programmas, profesionālā, kur iegūsti psihologa asistenta amatu, mācies 4 gadus, un tad maģistrantūrā 2 gadus, lai kļūtu par psihologu. Otra ir akadēmiskā, kur iegūsti tikai bakalaura grādu psiholoģijā, mācies 3 gadus, un tad maģistrantūrā 3 gadi, lai būtu psihologs. Katrā ziņā, jāmācās 6 gadi. Bet vari kaut vai bakalauru iegūt psiholoģijā sirdspriekam, ja tiešām patīk, un maģistrantūrā kaut ko citu. Tā man draudzene darīja. Un nav tā, ka bakalauru psiholoģijā nekur neņem vērā un tu nekas neesi. Diezgan daudzpusīga lieta. Kaut vai noder kā darbinieku atlases speciālistam. Tas noder arī mārketingam, sociālajiem darbiniekiem, un vispār sfērām, kur iesaistīti cilvēki. Varianti ir, tikai tev pašai jāizdomā, ko īsti gribi. Un vari specializēties dažādos virzienos, ir dažāda veida psihologi, biznesa, organizāciju, utt.
26.11.2015 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!