Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

26.11.2015

 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Labrīt!
Es šorīt uzsāku šo jauko tēmu!
(l)(l)(l)(l)(l)(l)

Vsp. neierasti agri pamodos.. Un jūtos ok, neskatoties uz ļoti slikto sapnīti..
dzeru kafiju un smēķēju otro cigareti..

Novēlu jums ļoti jauku dieniņu.. LOVE! (l)(l)(l)

26.11.2015 08:25 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
whoops, soeey, ir jau tāda tēma.. tad šī kļūs par manu beztēmu :-P:-P:-P

Pastāstīšu sīkāk par sapnīti.. Redzēju Romeo un Džuljetas kāzas. 2 ļoti iemīlējušos cilvēkus, Arī vecus draugus, kuri tur bidalijās tajā ceremonijā utt.
viesnīcā bijām, man bija sekss ar kādu sievieti, bet neatceros kuru..
Tad braucām visi kāzu karavānā, bet nevis ar vieglajiem auto, bet fūrēm.. milzīga kolonna fūru.. Romeo ar Džuljetu bija kaut kādā piekabē lielajā.. es personīgi braucu ar moci.. tad bija sastrēgums, un es nobraucu gar viņu fūri, kur jaunlaulātie, un no piekabes tecēja asinis.. Protams nežēlīgi traka situācija. Attaisijām durvis, viņi abi bija beigti :(
26.11.2015 08:33 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Labriit!

Shodien braucu ar domu , ka jaaizstav sevi.
Vakar tiku vainota pie kludas kuru es neielaidu. Pat sisteema neuzradija manu vaardu , bet vainota tiku.

Vispar jutos labi. Beidzot esmu nolemusi, ka jasak atkal est veseligi un regularak uz zaali. :-)
26.11.2015 08:36 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
ziniet, es vnm esmu prātojis par to stāstu, Romeo un Džuljeta.. kurš ir izcils.. Šķiet es sāku izprast to motivāciju un iemeslus, kāpēc viņiem bija jāmirst, kad mīlestība ir tik liela starp viņiem..
8-)8-)8-)8-)

Manuprāt the best , love story.

Un vēl tā padomājot , es arī būtu gatavs mirts, ja iemīlētos tik ļoti kādā, un mani kāda mīlētu.
Mūžīgi in love! (l)

Bet tas tā :-P
26.11.2015 08:38 |
 
Reitings 1
Reģ: 20.11.2015
labriit ! es te dazhreiz palasu Gjirtinju.
vienmeer kaut kaa atceros dazhas lietas , kad lasu kaarteejos murdzinjus . tapeec arii vnm mazliet skumji kljuust, zinot to kaada bija liiva un gjirts .
sveiciens no klasesbiedrenes :-)

un beidziet te ironizēt... ar savu briedumu!
man bija 7 gadus ilga kopdzīve, kurā intīmā dzīve bija tik pat skaista sākumā , kā vēlāk.
Jūs vienkārši nepratāt saglabāt, un izveidot tādu dzīvi , kādu vēlējāties, vai arī neesat nekad mīlējuši pa īstam... bet pieraduši un liekuļojuši ar jūtām, pieraduma vietā saukājot to par saskaņu un mīlestību .
tādi kreisie pāri ir pilna pasaule.. mētājās, un kunkst par savu intīmo dzīvi, par bijušajiem, kuri varbūt bija īstie utt...
dauņu bars

bija un izbija? Kas tad notika, viņa nomira? (ja jau izsakies pagātnes formā).



jā, viņai bija asins vēzis, jeb leikoze. bet tas jau ir cits temats. .
par kuru šī tēma galīgi neattiecās ..

priecājaties ka mīlat viens otru, un emocionāli esat perfekts pāris
ko gaudies? tikai zini ko .. nekā jums nav .. kreisie
27.07.2015 10:40 | nosūdzēt | saite
26.11.2015 09:17 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
izlasi PM, kuce
26.11.2015 11:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits