Vai jums dāvina rotaslietas?

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vai jūsu vīrieši jums dāvina rotaslietas?
Ja, jā, tad cik daudz un bieži? Cik ātri uzdāvināja pirmo?

Man ir bijušas trīs nopietnas attiecības, bet neviens vīrietis man nekad nav dāvinājis juvelierizstrādājumus. Un es nesaprotu, kāpēc tā :( Vienai draudzenei vispār visi pirksti zelta gredzenos (nu, labi, man tik traki nav vajadzīgs :D ) Bet kaut vai citām, kad padzirdu, ka uz svētkiem dāvina vai kādus auskariņus, vai pulksteni ar swarovski kristāliņiem, vai kulonu vai pērļu kaklarotu.

Pat mani vecāki man uz jubilejām ir dāvinājuši zelta auskarus, ķēdīti. Bet vīrieši nekad.

Kaut kur lasīju vienu ezotēriķi, ka vīrietim ir jādāvina savai sievietei rotaslietas. Un, ja sievietei nav rotu, tad tas ir akmens vīrieša dārziņā.

Ir bijis, ka kādi draudzeņu puiši ir prasījuši man, ko dāvināt. Es vienmēr ieteiktu vīrietim iet uz juvelierveikalu. Man tas liekas tik loģiski :)
26.11.2015 08:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es atkal piekrītu teicienam, ko kaut kur lasīju, ka siviwtwi pēc 25 gadu vecuma, bet no 30 noteikti, ir jānēsā vai nu kvalitatīvas rotaslietas vai nekādas.


jā, šim arī piekrītu, tāpēc bižutēriju neatzīstu un nenēsāju, arī sudrabu nē. Bet tā es daru tikai kādu pēdējo gadu vai divus, kad nāca tā apjausma, ka gribu vai nu labu un kvalitatīvu , vai neko.
26.11.2015 13:50 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Runājot par rotām un vispār vīrieša dāvanām, atcerējos vienu situāciju.
Kādu laiciņu staigāju ar pavecu telefonu, kurš ik pa laikam čakarējās, bet nu nebija domas pirkt jaunu, jo man nav tā slimība, ka vajag jaunākos iphone vai kādus tur vēl :D Ja man jāizvēlās, vai iztērēt naudu uz telefonu, vai nopirkt kaut ko skaistu, telefons nekad neuzvarēs. Tā jau tik tehnika. Vīrietis kā Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanu nopirka telefonu-arī ne no paša dārgā gala, bet nu jaunu. Biju pateicīga, ka tērē savu naudu uz tādām dāvanām, bet godīgi sakot-sajūsmā nebiju
26.11.2015 13:57 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Gribēju teikt, ka telefona vietā tiešām par to naudu labāk saņemtu kādu skaistu rotu :) Cerams, ka neesmu vienīgā tāda dīvaine:-D
26.11.2015 13:57 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jā, dāvina rotas, biežāk nekā citas dāvanas. Zina, kas man patīk, bet parasti pērk to, kas patīk viņam pašam :-P Nav jau tā, ka mums gaume dikti atšķirtos, bet viņš parasti izvēlas klasiskākas lietas nekā es. Reiz gadījās diezgan smieklīgi ar vienu gredzenu - dabūju dāvanā ar tekstu - šis man šķita ļoti "tavs", bet gredzens izskatījās uz mata tāpat kā viens, ko pirms gadiem 5-7 biju dabūjusi dāvanā no ex ar tādu pašu tekstu :-D Jocīgākais, ka es tajos gredzenos "sevi" neredzu.
Pagājušogad ziemassvētkos uzdāvināju savai pērles mīlošajai vīramātei komplektiņu ar saldūdens pērļu kaklarotu, rokassprādzīti un auskariem. Kad viņa attaisīja dāvanu, tad pirmā lieta, ko izdarīja, uzšņāca savam vīram par to, ka re, šitas ir tas, ko es gaidu no tevis :-D Izklausās briesmīgi, bet tā bija tāda komiska situācija un visiem bija jautri.
Es te tikko tā padomāju, ka varbūt daļēji tapēc arī pati dabūnu dāvanās rotas, ka bieži tās dāvinu citiem. Mūsu abu mammām, māsām, savām draudzenēm... Vīrs redz, ka es pētu, izvēlos, kas man patīk, ierauga kaut ko, kas viņam patīk un tad jau aiziet :-) Bet vispār jau, ja kaut ko dikti gribas, ir jājautā. Tas ir daudz produktīvāk nekā apvainoties par to, ka nelasa tavas domas :-):-):-)
26.11.2015 14:00 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Pirms pāris dienām tieši kaut kā sērfoju internetā, uzdūros Sofijas Vergaras kāzu bildēm un draugam parādīju, abi nospriedām, ka bildes ļoti skaistas, kleita vienkārši dievīga..(l) , nesen arī skatījāmies paziņu kāzu bildes un tagad šī tēma.. izlasīju un sapratu, ka labprāt dāvanā vēlētos saņemt gredzentiņu, ko varētu ikdienā uzvilkt, jo man nav neviena paša. tad nu tagad shēmoju, kā lai dodu savam vīrietim mājienus, lai viņš, nabadziņš, nepārprot :-D
26.11.2015 14:10 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Bet vispār jau, ja kaut ko dikti gribas, ir jājautā. Tas ir daudz produktīvāk nekā apvainoties par to, ka nelasa tavas domas


Pilnīgi piekrītu :-D
Man dāvināja ķēdīti, kulonu, gredzenu, auskarus... Bet es neesmu baigā rotaslietu fane.. Lietoju tagad tikai auskarus. Vienīgais gredzens, kuru es tagad gribētu ir saderināšanas:-D:-P
26.11.2015 14:41 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
kampanella - sudrabs nav kvalitatīvs?? :-O
Tā kā nēsāju tikai sudrabu, tad sudrabmīlis manī sašūmējās :-|
26.11.2015 14:42 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Piekrītu meitenēm,kuras raksta, ka pašai jādod mājiens, savādāk nekad nesagaidīsi.
Es šajā situācijā laikam apvainotos nevis uz to, ka nedāvina, bet gan uz to, ka nepazīst tevi pietiekoši, lai arī esat kopā, cik noprotu, jau diezgan labu laiku, ja jau gaidi no viņa rotaslietas. ;)
Manuprāt, šeit izskatās tieši pēc tā, ka puisis autori pietiekoši labi nepazīst, ja jau uzdāvina pledu, lai gan autore ir rotu fane. Gan jau kaut kādus mājienus viņš ir manījis, kaut vai to pašu stendu aplūkošanu. Man varētu uzdāvināt kaut vai rotaslietu par 50eiro, nevis 100, galvenais, lai es redzētu, ka otrs mani pazīst tik labi, ka nedāvina pannu vai mikseri, lai gan zin, ka gatavot man nepatīk un daru to, labi ja vienreiz mēnesī. :-)
26.11.2015 14:47 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
o jā, dāvina gan. citreiz pats iesmej nedaudz, ka sievietes tādas žagatiņas ir :D bet jā..manā gadījumā skaistas zelta rotaslietas vienmēr būs laba izvēle. Protams, gaumi jau arī nav tik viegli uztrāpīt, nereti mans vīrietis ir ilgi, ilgi meklējis kādu rotu. Un tas jau ir tik feini.
Ja vienkārši aiziet, nopērk "kaut kādu zeltu", tas tomēr galīgi nav tas. Tieši tā piedomāšana, savas sievietes izprašana.. un tad tas arī veido nozīmi.
26.11.2015 15:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
kampanella - sudrabs nav kvalitatīvs??

+++ :-O
26.11.2015 15:25 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es nēsāju tikai sudrabu... zelts nepatīk, un šķiet manai bālajai ādai nepiestāv. :-D Neuzskatu, ka sudrabs ir nekvalitatīvs..
26.11.2015 15:40 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Es nēsāju tikai sudrabu... zelts nepatīk, un šķiet manai bālajai ādai nepiestāv.

ir jau arī baltais zelts, ja kas.

bet es arī neesmu pret sudrabu, tik to, ka sudrabam parasti neveido 500.tās proves, un ar 900.to provi, sudrabs ir mīksts metāls, kurš ātrāk nolietojas, kā arī sūbē utt, tāpēc neērtāks nēsāšanā.
26.11.2015 15:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es arii piederu pie sudrabmiileem-iipasi patiik taas loti vecaas sudrablietas-neesaaju omes gredzenus.Nu tie ir taadi 100 gadiigi,ja ne veel vecaaki.
Man nepatiik ,ka man daavina rotas lietas,jo esmu loti izveeliiga-man nepietiek ar to ,ka tas ir sudraba,zelta,platiina uttMan vajag to iipaso dizainu visam klaat.Loti slikti juutos zeltlietaas.
26.11.2015 18:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kampanella - sudrabs nav kvalitatīvs??
ari sasmejos par so sviestu.


bet iespejams cilvecinam leto sudrabu tikai davinajusi taoec tads viedoklis. Jo sudrabs ari medz but dazads. Ir sudraba rotas kas ir no kvalitativa darga gala. par jautajumu,m ja abi viri biezi ir davinajusi rotas no celmetaliem.
26.11.2015 18:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir uzdāvinātas vairākas rotaslietas, priecājos jau, bet man tā noteikti nav visvairāk kārotā dāvana. Mani neaizrauj juvelierveikalu klasiskais stils, viss šķiet tāds... nekāds. Vairāk priecājos par labu kosmētiku, smuku ādas jaciņu un citām lietām, kas nav praktiskas, bet ko es ikdienā izmantoju daudz biežāk par rotaslietām :)
26.11.2015 21:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
kampanella - sudrabs nav kvalitatīvs??


Neesmu kampanella, bet jā, es arī nevilktu sudrabu, tad jau labāk neko. Bet tas ir gaumes jautājums - zelts vai sudrabs. Jā, sudrabs izraisa dziļu riebumu - pat ne pats sudrabs kā metāls, bet krāsa (t)
26.11.2015 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
haha, 10 lpp un pēdējais, ko izlasu, ka sudrabs bezgaumīgs :D
it kā gaumīgāk ir staigāt ar to, kas nepiestāv.. ak, cosmo, noilgojos!
26.11.2015 22:18 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
valkāju tikai sudrabu....
nepatīk visi šitie lētā paskata grabuļi :-D
26.11.2015 22:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es arii nedomaaju ,ka sudrabs ir bezgaumiigs.Par bezgaumiibu driizaak es vareetu nosaukt tos leetos plastmasas utt "grabulus"!...
26.11.2015 22:39 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es laikam loti priecatos,ja man uzdaavinaatu so gredzenu-es mekleeju ,un mekleeju kaut ko liidziigu-loti ceru atrast!
26.11.2015 23:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits