Vai jums dāvina rotaslietas?

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vai jūsu vīrieši jums dāvina rotaslietas?
Ja, jā, tad cik daudz un bieži? Cik ātri uzdāvināja pirmo?

Man ir bijušas trīs nopietnas attiecības, bet neviens vīrietis man nekad nav dāvinājis juvelierizstrādājumus. Un es nesaprotu, kāpēc tā :( Vienai draudzenei vispār visi pirksti zelta gredzenos (nu, labi, man tik traki nav vajadzīgs :D ) Bet kaut vai citām, kad padzirdu, ka uz svētkiem dāvina vai kādus auskariņus, vai pulksteni ar swarovski kristāliņiem, vai kulonu vai pērļu kaklarotu.

Pat mani vecāki man uz jubilejām ir dāvinājuši zelta auskarus, ķēdīti. Bet vīrieši nekad.

Kaut kur lasīju vienu ezotēriķi, ka vīrietim ir jādāvina savai sievietei rotaslietas. Un, ja sievietei nav rotu, tad tas ir akmens vīrieša dārziņā.

Ir bijis, ka kādi draudzeņu puiši ir prasījuši man, ko dāvināt. Es vienmēr ieteiktu vīrietim iet uz juvelierveikalu. Man tas liekas tik loģiski :)
26.11.2015 08:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Visi vīrieši man ir dāvinājuši rotas, lielākoties gan ķēdītes jo tas ir vienīgais ko patstāvīgi velkāju. Godīgi sakot man nemaz negribētos lai visu laiku dāvinātu tik rotas lietas, jo es vienkārši viņas reti velku un ja es esmu atradusi patstāvīgo ķēdīti kuru velkāt, tad jaunu man nevajag.
26.11.2015 10:31 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Man vīrs ir uzdāvinājis pašu galveno un dārgāko rotaslietu - laulības gredzenu.
Kaut arī man kā sievietei dažreiz acis iemirdzas, ejot garām juvelieru veikaliem, ar prātu saprotu, ka reāli man nevajag. Nu nenēsāju es tās rotaslietas; tā būtu vējā izmesta nauda.

Turklāt sievietes tomēr ir sarežģītas būtnes, pārāk liela iespēja, ka uzdāvinātais nepatiks par visiem 100%, tad kāpēc vīrietim riskēt?
Domāju, ka Vitucis vīrišķis savu mīlestību izrāda citādāk. Siltam pledam tomēr ir mīļa doma apakšā - lai mīļotajai sievietei vienmēr būtu silti. Ja vēl staigājot pa māju esi sūkstījusies, ka apkuri par vēlu pieslēdz/par agru atslēdz, vai viņš pamanījis, ka tev rokas/kājas aukstas. Viņam rūp tava labsajūta, nevis čīkstēšana pēc spīdīgiem loriņiem.
26.11.2015 10:32 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jā, dāvina. Gandrīz katros svētkos. Šajos Ziemassvētkos, cik sapratu, gan ir izdomājis ko citu.
Pirmos auskarus uzdāvināja pirmajos kopīgajos Ziemassvētkos pēc kāzām.
26.11.2015 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
http://cosmo.lv/forums/topic/187549-mazliet-visu-sabojaju/


Īsti ilglaicīgas attiecības jums nav, ka jāsāk bez maz gaidīt dārgas dāvanas no vīrieša. Viņam jau uzsākot attiecības ar tevi bija jāsāk krāt naudai, lai dāvinātu tev dārgas rotaslietas? Tas būtu no viņa apliecinājums, ka mīl tev? Es nesaprotu. Vīrietis vēl tevi iepazīst un varbūt nezin, ka tev patīk rotas, jo kā pati izteicies tu ikdienā nenēsā, jo itkā tev nav. Liec vecāku dāvātās rotas biežāk, pati teici, ka viņi tev dāvinājuši ir.
26.11.2015 10:38 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Mr.Penguin, ai, nu nav viņš nekāds nabags. Es jau teicu, par naudu te nerunāju. Bet par to, kas vispār jādāvina savai sievietei. Un prasīju padalīties savos viedokļos, vai jums dāvina rotas.

Vecāku dāvinātās ir tikai tā viena ķēdīte un auskari, tas tad arī lieku izejamās reizēs
26.11.2015 10:42 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Vienreiz ir dāvinājis, pēc šīs reizes esmu viņam lūgusi, lai nedāvina. Viņam šajā ziņā gaume nav no tām labākajām un viņš nenopirks tādas rotaslietas, kādas man patīk.
26.11.2015 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ir uzdāvinājis, bet maz un es par to neiespringstu. Ezotēriķus nelasu.
Turklāt, viņš zin, ka ir citas lietas, kas man patīk vairāk nekā rotas.
Ja tas tik nenormāli nomāc, tad runā ar čali un prasi rotas. Viņš diez vai māk nolasīt domas.
Man vispār liekas dīvaini tādas izvēles, kad labāk staigās bez un purpinās, nevis aizies pati nopirkt vai izrunāsies ar čali.
26.11.2015 10:48 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Nav vēl dāvinājis,bet iespējams neesam tik ilgi kopā, ikdienā nēsāju zeltu. Protams, neatteiktos no zelta ķēdītes, jo tieši vecā saplīsa, bet negaidu tādu dāvanu no drauga.
26.11.2015 10:49 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es apzinos, ka laikam esmu no cita sabiedrības slāņa, nekā autore, jo man piemēram, grūti saprast to cepienu par kaklarotas trūkumu pie vakarkleitas... ne man ir kleita, ne kaklarota, bet ne jau tāpēc, ka mans vīrietis būtu nabags, bet gan tāpēc, ka man nav nepieciešamības pēc tādām lietām, jo reāli, kur es tāda iešu? Ja ir kāds pasākums, tad attiecīgi arī nopērku kaut ko, ko vilkšu un miers :-D
Nu tas tā...mazliet ne par tēmu ;-)
26.11.2015 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
autorei actiņas atvērsies un no savas komforta zonas izlīdis, kad būs īsta ģimene, bērni. tad būs citas prioritātes un vajadzības. tagad izklausās pēc izlutināta skuķa, kas nemāk vien izrādīties
26.11.2015 10:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es labāk svētkos gribētu saņemt ko noderīgu. Kaut vai spilvenu jaunu vai palagu komplektu, bet ne katros svētkos rotas. Man tādas mētātos plauktiņā un tad būtu jākaunas ka es viņus nevelku :D

Bet ja es sagribētu rotas, tad laikam to arī draugam pateiktu un pat norādītu uz to rotu kas ir iekritusi acīs, lai tad ja pērk, vismaz nopērk īsto :D
Bet vīrieša paša labā labāk cerēt ka man rotas nesagribās, jo es uz aci uzreiz atrodu to kura man patīk viss vairāk un viņa viss vairāk arī veikalā maksātu :-D
26.11.2015 10:50 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Uzskatu, ka vīrietim ir jādāvina sievietei rotas, ziedi utt (šeit nav runa par dāvanu dārgumu, bet par žestu kā tādu) un vīrietim ir jāredz, ka sievietei tas sagādā prieku (nevis izmest frāzes - nu nevajadzēja tā tērēties, tas jau nav galvenais, man jau nevajag - jo tad tiešām vairs neko nedāvinās).
Pieļauju, ka ja iepriekšējās attiecībās meitenes bijušas pieticīgākas un parādījušas, ka viņām tas nav svarīgi, vīrietis to atcerās un arī nākamajās attiecībās necenšās. Dāvanas ir vajadzīgas, nepatīk vīrieši kas uzskata, ka paši ir kā dāvana un ar to pietiek :D Saka taču, ka vīrieši mīl ar acīm, nu tātad jāparūpējās lai viņu sieviete izskatītos skaisti.
26.11.2015 10:52 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Par tēmu - jā man patīk, ka man dāvina rotas. Dodu priekšroku kam skaistam, nevis praktiskam.
26.11.2015 10:54 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ļoti maz, vairāk bižutēriju. Bet jā - tas ir jāpasaka pašai. Var taču koķetējot dot visādus mājienus vai tieši pateikt. Kaut vai pasakot tā: man pazuda auskars, bet tas jau nekas, tu taču manus jaunus uzdāvināsi (mīlīgs smaidiņš) :D
26.11.2015 10:56 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vaboleen, to es ļoti labi saprotu. Lūk, kad būs bērni, tad tiešām būs citas prioritātes un lietas, ko pirkt. Līdz ar to - kad tad, ja ne tagad?
26.11.2015 10:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kuda mir kakitsja... Ja sievietei tas pašai jāpērk, tad nafig vajag tādu mīksto čali blakus?

:D Vai tad vīrietim viss jānopērk, lai viņš būtu "cietais"? Dīvaina loģika. Tad jau sanāk, ka sievietei izpaliek tas prieks pašai izvēlēties kaut ko sev. Jāgaida kā bērnam viss no vīrieša.
26.11.2015 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Uzskatu, ka vīrietim ir jādāvina sievietei rotas, ziedi utt (šeit nav runa par dāvanu dārgumu, bet par žestu kā tādu)


Jā, puķes patīk saņemt un es viņas arī saņemu, bet ja man rotas dāvinātu bieži, es paliktu dusmīga. Nu priekš kam man viņas, ja es nenēsāju bieži? Un, ja vēl zeltu uzdāvinātu es iemestu viņam. Tas parādītu drīzāk to, ka vīrietis mani nepazīst :D Nevis skaists žests.
26.11.2015 11:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kad tad, ja ne tagad?


Uz kāzām, sudraa kāzām, zelta kāzām utt. Uz dzimšanas dienām, svētkiem utt. Nu nav jau arī tā ka vai nu tagad vai nekad nebūs, bet ja tiešām gribu ko no viņa saņemt tad varbūt viņam to arī palūdz, varbūt no vienas puses atvieglosi viņam ziemassvētku dāvanas meklēšanas mocību :D
26.11.2015 11:03 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Es domāju, ka man dāvinātu, ja es to pieprasītu, taču man svarīgākas ir drēbes. Pati rotaslietiņas pērku pa lēto, man patīk daudz auskariņu :)
Draugs man sponsorē to, ko lūdzu, un mana bižutērija ir krietni lētāka par drēbēm, tad lūdzu sponsorēt dārgāko :D
26.11.2015 11:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kuda mir kakitsja... Ja sievietei tas pašai jāpērk, tad nafig vajag tādu mīksto čali blakus?


A ja čalis iedod naudu lai sieviete pati nopērk to rotu kas viņai patīk, tad čalis ir "mīksts" vai "ciets? :-D:-D:-D
26.11.2015 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits