Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patīk puisis.

 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2015
Sveikas meitenes!
Varbūt kādai arī ir bijusi šāda situācija un var padalīties ar pieredzi?
Skolā patīk viens puisis. Viss jau būtu labi, bet viņš ir divus gadus jaunāks. Pati neatbalstīju, ja meitene pievērš uzmanību jaunākiem zēniem un kopā izklaidējās tādā kompānijā, bet nu tagad esmu pati neveiklā situācijā. Ikdienā ieraugu viņu un iedomājos, ka nekas nav un vienkārši paeju garām. Es neesmu no tiem cilvēkiem, kas tagad teiks, o jā, viņš man uzsmaidīja, tātad es viņam patīku. Es domāju, ka tā tiešām nav. Es pat īsti nezinu, vai tās ir simpātijas, vai vienkārši esmu kko galvā ieņēmusi :D Stundu starpbrīžos gribas izskriet no klases, ja nu gadījumā viņu satieku. Bet nu jā, esmu ļoti kautrīga un noteikti nevarētu pieiet pie viņa un uzsākt sarunu. Pašai jābeidz šogad vidusskola un viņš ir tikko iekāpis vidusskolā. Nezinu kā ir ar tiem viņa uzskatiem, bet gribas jau ticēt, ka ir reālists. :D
25.11.2015 22:04 |
 
Reitings 6
Reģ: 22.11.2015
Es ieteiktu uzdrošināties un pievērst viņa uzmanību sev, noskaidrot, ar ko kopā viņš tusē un sadraudzēties ar viņa draugiem. Un tici man, vecumam nav nozīmes, tas ir tikai skaitlis. :) Man draugu lokā ir daudzi pāri, kur meitenes ir vecākas. Uz priekšu, lai izdodas!
25.11.2015 22:19 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Esat kādreiz runājuši? Par to vecuma atšķirību nevar tā uzreiz spriest, jo nav nekādas informācijas par to, kāds viņš ir, kāda attieksme vai uzvedība. Citi varbūt šajā vecumā ir vēl ļoti neapdomīgi, bet citi jau prāta ziņā strauji pavirzījušies vairākus gadus uz priekšu ;)
25.11.2015 22:20 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Un ko tu vēlies no mums?Ir meitenes,kam patīk jaunāki,draudzene regulāri satiekas ar jaunākiem puišiem,man tādi zaļi gurķi nekad nav interesējuši.Atceries,ka drīzāk nožēlosi to,ko neizdariji,envis to,ko izdariji.Atrodi iemeslu uzsākt sarunu,kaut vai draugos sameklē un pajautā par kādu mācību materiāli,kuru tev it kā vajag,lai gatavotos eksāmenam,pazudis,bet vajadzētu atkārtot un tā starp citu pajautā kā iet,kā patīk vidusskolā un nu es nezinu par,ko mūsdienu vidusskolnieki varētu runāt.
25.11.2015 22:20 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Man bija tieši tāpat vidusskolā. :-D es gāju 12.klasē, bet viņš - 9.tajā... un tik nenormāli vīrišķīgs bija uhh... ļoti patika... nesen viņu redzēju piestrādājam vienā darbiņā un viņš ļoti zīmīgi uz mani paskatījās un paflirtēja... lieki piebilst, ka skolā savas jūtas neizrādīju, bet bija tikpat traki kā Tev... bet tagad saprotu, ka vnk viņš no tā lielā bara, kas bija visā skolā, bija visvīrišķīgākais eksemplārs.. tagad tā vairs nedomāju, jo ātri iekāpu lielajā dzīvē un redzēju apkārt citus čaļus... bet tāds romāniņš jau būtu sanācis, ja tik viņš būtu pajautājis tel nr. :)
25.11.2015 22:41 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
skolas laikos protams, tas skiet katastrofali ja puisis jaunaaks, bet pec skolas gadiem tie cipari vispar neko nenozimee..skaties vari jau meginat parunaties ar vinu, redzes nekas nebus zaudets.
25.11.2015 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits