Kāda ir Jūsu ikdiena, dzīve un sajūtas, ņemot vērā pasaulē notiekošo?

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Sveiciens, trešdienā!
Man te tādas pārdomas.. Kas notiek ar pasauli? Un kāds tam visam būs iznākums?
Vai tas skars arī mūsu valsti?
Ir tik daudz lietas un pienākumi, kas jāveic ikdienā, bet kaut kur rodas tāds nemiers.. Ka kaut kas nav tā kā vajag... Kaut kā liekas, ka arvien vairāk neredzu jēgu tam, kas jādara.. Vai tiešām mēs laižam pasaulē bērnus, iegūstam izglītību, tiecamies pēc labākas dzīves, lai tas viss reiz sabruktu - kāds to izjauktu?
Kad bij tās pirmās ziņas par Ukrainu, centos saskatīt pozitīvu un ticēju, ka viss būs labi, jo tā tam jābūt.. Bet tagad nespēju atrast pozitīvo..
Kā ar Jums? Vai Jūs dzīvojat ikdienišķu dzīvi? Vai tomēr, ejat pēc sava plāna uz mērķiem, kas iecerēti?
Kā Jūs sevī uzturat pozitīvismu?
25.11.2015 10:23 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
krāsa - tu no Kadagas? :D
25.11.2015 15:48 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ir taa slikta ipasiba, ka es visu laizu sev cauri . Es maz lasu receps,modes utt.blogus, bet tiesi par par visiem teroraktiem, karu, slepkavibam, pedofiliju utt. Emocijas ir dazadas - zelums, dusmas. Teiksu kaa ir, par pedejiem notikumiem un + esmu nokluvusi jauna vide, kur uzzinu daudz baisas lietas, kas notiek te LV - paliek diezgan neomoligi ap sirdi. Merki ir un ir lielaks stimuls tos sasniegt.
25.11.2015 16:00 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Ir sajūta, ka mēs, Rietumu civilizācija, stāvam uz 3. Pasaules kara sliekšņa. Kopumā palasot- paskatoties masu mēdijus dienu no dienas arvien vairāk par to pārliecinos. Grūti pateikt kā tieši, bet domāju ka arī Latviju tas ietekmēs, varbūt ne tīšā veidā bet tomēr.
Ikdienā par to neiespringstu, mierinot sevi ar to, ka dzīvojam Latvijā, par kuru kopumā lielas intereses nievienam nav:piem., bēģļiem šeit nav ko darīt mazo pabalstu dēļ, līdz ar to diez vai ir vērts baidīties no Islāma ekspansijas, teroraktiem, vardarbības, u.c. šausmu lietām, par kurām tika runāts, sakarā ar iebraucējiem.
Ja dzīvotu tai pašā Parīzē, vai Londonā, Maskavā (kur terorakti var notikt jebkurā laikā un vietā), tad gan laikam būtu paranoja- censtos neizmantot metro, atrasties vietās, kur lieli cilvēku pūļi, utt
25.11.2015 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Selīna- nop, neesmu no Kadagas! :-D
25.11.2015 16:02 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Bet nu esmu sieviete un tas jau normāli,ka kko stulbu domāju


ahahahaha

bļeģ, šo es liktu sev parakstā, ja te būtu iespēja parakstu uztaisīt!

izsaka visu bābu būtību

es pat nevarētu to precīzāk pateikt!
25.11.2015 16:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es, ja godīgi, daudz par to nemaz nedomāju, zinu ,pluss mīnuss, kas notiek un viss. Koncentrējos uz sevi, savu dzīvi, mana ikdiena pasaulē notiekošā dēļ nav mainījusies. Baigi ne par ko neiespringstu un nelaimes negaidu. Arī lidmašīnas manī nekādas emocijas neraisa.



+++

Vispār brīnos, ka tik daudzas par to domā tādā mērogā, bezmaz vai piesaucot to slikto.

Man problēmu pāri galvai, par to arī domāju. Shame on me, bet pasaules problēmas tiešām nav pirmā prioritāte. Ja lemts, tad arī miera laikos var notikt kas slikts.. Ko nu tur..
25.11.2015 17:57 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka latviešiem ir paranoja, ir skaidrs. Kurš tad tagad uzbruks un kāpēc? Padomājiet, kapēc notika terorakti Francijā. Nevienam Latvija tajā sakarā neinteresē, nesaprotu, par ko jabaidas.
Es, ja godīgi par to vispār nedomāju. Dzīvoju gan tuvāk Francijai, bet tādas lietas nesatrauc, jo cilvēki mirst katru dienu, terorakti peridiski notiek visur, ja vini gribētu, jau sen būtu vēl uzrīkojusi.
Arī ar bēgļiem teroaktam nebija sakara, neviens nebija bēglis, bet jau sen tur dzivojusi islamisti. Tagad visiem vel sakusies paranoja par tiem bēgļiem. Un starp citu, vini tapat var skersot robezas, ja grib, tas jau eiropai butu vinus jaapsauj vai javed atpakal, tas vienalga neapstadina vinu plusmu uz eiropu, pa zemi parvietoties var katrs.
25.11.2015 19:17 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
vēlreiz citēšu šo ģeniālo frāzi

Bet nu esmu sieviete un tas jau normāli,ka kko stulbu domāju
25.11.2015 19:40 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Tā kā mana baidīšanās, stresošana un uztraukšanās globāli neko izmainīt nevar, tad savu ikdienu turpinu kā līdz šim.
26.11.2015 12:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits