Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētikas pasūtīšana i-netā

 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pastāstiet,kur sūtat kosmētiku un kādi ir piegādes nosacījumi (izmaksas, minimālais pasūtījuma daudzums - summāri un svarā)?
23.11.2015 10:49 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Ļoti patīk iherb.com un cocooncenter.co.uk

No iherb sūtu pati, jo tur nav jēgas veidot koppasūtījumus. Vairs nav tik izdevīgi sūtīt kā agrāk, jo piegāde atkarīga no svara un summas, bet LV muita tev aprēķinās PVN 21% no visa, pat piegādes maksas (līdz kādam 2013. vai 2014. viņi tā nedarīja). Tad nu jāmēģina ietrāpīt starp kaut kādu dažu eur robežās, kad piegāde diezgan lēta jau ir, bet LV PVN vēl nav. Čakars, bet produkti ļoti patīk.

No cocooncenter.co.uk - meklē koppasūtījumus, vienai neizdevīgi ļoti. Esmu sūtījusi gan pie meitenes, kas prasa 3-4 eur no cilvēka, gan pie tādas, ka 1 eur no cilvēka (preču svars un summa abām neieobežots).

Citus veikalus man pagaidām neprasās, dažus no sugar bloga ieraksta kaut kad paskatījos, bet vismaz tie produtki, ko skatījos, tajos ar visām atlaidēm bija dārgāki nekā cocooncenter. Tā kā cocooncenter man patīk, neredzu vajadzību. Ja nu vienīgi brendi tādi, kas cocoo nav.
23.11.2015 11:11 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es arii izmantoju cocooncenter un lookfantastic, arii feelunique citreiz,bet reti. vairaak it kaa neko. aa, nu veel saneribox un loccitane - kastes
23.11.2015 11:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu nezinu, French pharmacies (aptieku ādas kopšanas produkti) Lookfantastic un Escentual izmaksā tikpat cik cocooncenter, bet lookfantastic un feelunique bezmaksas piegāde, tiesa gan izvēle nav tik plaša. Escentual, laikam 6 vai 9 eur piegāde. Feelunique meitenes mēdz sūdzēties par to, ka gadās maksāt PVN, bet to feelunique paši atmaksā, ja aizsūta noskanētus papīrus ar čekiem, bet es pati ne reizi neesmu maksājusi.
23.11.2015 11:44 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
man visiemīļotākie ir lookfantastic (piegāde bez maksas, nav pvn, kolosāli bonusi), strawberrynet.com (piegāde bez maksas, dažreiz bonusi, bet var būt, ka jāmaksā pvn, ja summa virs 22.00 eur, bet to atmaksā, patīk 24 offer) un feelunique (piegāde bez maksas, liela izvēle no luksus precēm, gadās patīkamas atlaides, bet arī pvn tēma, taču atmaksā)

no coco neko neesmu pasūtījusi, taču arī šķiet saistoši piedāvājumi, bet nu kaut kā nepatīk man tā doma par koppasūtījumu:-/
23.11.2015 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Starp citu, veikšu koppasūtījumu no FARMALINE

www.farmaline.ie


Lierac, Eucerin, Bioderma, RoC, Vichy, Darphin, Nuxe u.c.


Piegāde - 2.50 (bez ierobežojuma).


Rīga, Salaspils.

Vairāk info šeit - https://www.facebook.com/groups/719395871515304/
23.11.2015 16:13 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Angella, es no coco vienmeer suutu viena pati, vienmeer sanaak pashai savaakt liidz bezmaksas piegaadei :D tur ir daudz kas, kaut vai taas pashas zobu pastas un mutes skalojamie sanaak daudz izdeviigaak. pat nemanot savaacas vajadziigaa summa
24.11.2015 21:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Feelunique meitenes mēdz sūdzēties par to, ka gadās maksāt PVN, bet to feelunique paši atmaksā, ja aizsūta noskanētus papīrus ar čekiem, bet es pati ne reizi neesmu maksājusi.


Vispār labi, ka atgādināji! Es jau mēneša sākumā aizrakstīju viņiem par pēdējo pasūtījumu, bet neko nav ne atbildējuši, ne atskaitījuši atpakaļ.
25.11.2015 01:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Elizabete., meitenes saka, ka efektīvāk padot viņiem ziņu čatā.
25.11.2015 08:49 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nupat biju pastaa, saneemu sutijumu no feelunique. muita nebija jaamaksaa.
un lookfantastic paku vispaar atveda dpd kurjers, biju patiikamaa shokaa :D
25.11.2015 14:10 |
 
Reitings 247
Reģ: 10.07.2015
Par to strawberrynet - pēdējo reizi, kad sūtīju, nodokļus neatmaksāja. Un man šķiet, ka tagad tas saits ir visai neizdevīgs, neko lētāk un labāk atrast nevar, labāk sūtu no feelunique, lookfantastic un citiem minētajiem.
25.11.2015 14:16 |
 
Reitings 221
Reģ: 02.11.2014
Man ar Strawberrynet ne visai gāja.. Atsūtīja produktu ar gandrīz beigušo derīguma termiņu.. Vēlreiz no tā veikala vairs nesūtīšu. Kā arī nesūtīšu neko no Feelunique, jo pēdējo sūtījumu viņi vispār pazaudēja, bet pirms tam maksāju muitas nodokļus..
Visvairāk patīk Lookfantastic, kurš pēdēja laikā ļoti ātri attīstās! No rītdienas viņi pārdos arī Lancome!
25.11.2015 23:26 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Kā arī nesūtīšu neko no Feelunique, jo pēdējo sūtījumu viņi vispār pazaudēja

Bija trackings vai nē? Ja vispār kaut kur virzījās, bet LV tikai nozuda, tad jau viņi nav vainīgi, bet pasts visticamāk.

Angella, es no coco vienmeer suutu viena pati, vienmeer sanaak pashai savaakt liidz bezmaksas piegaadei


Tas ir 250 eur savāc? :-D Nē, man tas būtu krietni par daudz, tik daudz nevaru kosmētikai tērēt.

no coco neko neesmu pasūtījusi, taču arī šķiet saistoši piedāvājumi, bet nu kaut kā nepatīk man tā doma par koppasūtījumu

Man pat ļoti pozitīva, sevišķi, kopš atradu meiteni, pie kuras var ērti paņemt centrā arī vakaros un nav jāčakarējas speciāli mēģinot satikties. Man vienkārši ļoti nepatīk maksāt par piegādēm, jo tā liekas tā kā izmesta nauda, ja jau varēju kaut kādā veidā arī nemaksāt. Un jā, man cocoo parasti ir ap 50 eur, tā ka daudz labprātāk samaksāju to 1 nevis 5+ vai nezinu cik tur ir par piegādi.
25.11.2015 23:34 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
stiprais_dzimums
es tagad esmu uzsēdusies uz aptieku kosmētikas testēšanas, tāpēc gan jau gadam iepirkt nebūtu arī nekas traks, jo velmju saraksts liels. un interesanti, ka arī termiņi aptieku produktiem parasti labi. par zobu pastām u.c. pat nepadomaju :) tiešām var savākties(l)

Mio
es psiholoģiski nevaru pārkāpt barjeru, ka pērku no rokām:-/
26.11.2015 10:44 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
strawberrynet.com ne reizi nav bijuši slikti termiņi, pvn atmaksāts visas 4 reizes

feelunique gan gājis slidenāk, jo no sākuma nereaģēja ilgi uz pvn atmaksas iesniegumu, tāpēc nolēmu caur viņu čatu rakstīt, tad gan uzreiz atmaksāja. bija vēl gadījums, kad vienu produktu neielika (dēļ tā arī ilgi paka nenāca, jo brīdinaja, ka neesot noliktavā, tāpēc sūtīts, kad būs), bet rēķinā bija visi minēti. vēlāk atskaitīja naudu, bet ne pilna izmērā. bet ir viens pluss, ka liela izvēle luksusa precēm, kā arī cenas nekož.

tagad lookfantastic sāk pievienot foršus zīmolus, ka jau te minēja, lancome un gan jau vēl turpinās paplašināties, laikam gada sākumā sāka pārdot aptieku produktus (toreiz vēl fb lūdzu lai noteikti iekļauj arī avene) un jā(l) piedāvajums kļuvis tik plašs un bonusi ļooooti patīkami, tāpēc viennozīmīgi favorīts, kā arī nav čakara ar pvn

noteikti papētīšu coco, jo tieši sejas kopšana ir tā joma, kurā netaupu
26.11.2015 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)