Gatavošanās Ziemassvētkiem no A līdz Z

 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Līdz gada gaidītākajiem svētkiem atlicis viens mēnesis un ticu, ka daudzi, tāpat kā es, šiem svētkiem sāk gatavoties laicīgi, lai izvairītos no burzmām veikalos un sastrēgumiem ielās, kad līdz svētkiem atlikušas vien dažas dienas.

Labprāt vienkopus palasītu idejas PAR un AP - kā dekorējat māju? Ko plānojat likt svētku galdā? Kādus interesantus adventes un Ziemassvētku laika pasākumus un koncertus apmeklēsiet? Ko liksiet zem eglītes vai Ziemassvētku vecīša maisā? Kā pagatavot/kur nopirkt gardāko piparkūku/pīrāgu mīklu? Kā...

Dalāmies un iedvesmojamies!

22.11.2015 20:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jau kuro gadu man tie ziemassvētki bijuši nebijuši. Žēl, ka tā, bērnībā patika. :(
22.11.2015 20:46 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Lapiņas un "trīsstūri" logā liekšu tikai sākoties pirmajai adventei, ātrāk rotāties nav jēgas, jo svētku gaidīšanas laiks jau sākas ar adventi. Eglīti rotāju 3 dienas pirms Ziemassvētkiem, citreiz pašā ziemassvētku rītā.
Dāvanas jau +/- esmu sagādājusi, jo nepatīk cilvēku burzmas veikalos :)
Ko likšu galdā, vel nav ideju, ceru šeit kāda iedvesmos uz kaut ko garšīgu :)
Adventes vainadziņu uztaisīt domāju šogad pati, dienu pirms pirmās adventes :) (l)
22.11.2015 20:45 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Maajas dekoreesana - oo jaa, pirmajaa adventee to jau dariishu.. lampinjas logaa, adventes wainags uz galda, virtenes un bumbinjas gar meebelju malaam un sienaam.. protams ne paarspiileeti, bet man patiik taa , vecmodiigi un prasti bet smuki.

Par daawanaam un sweetku galdu vel nedomaaju.. svineeshu aarpus maajas.. bet ljoti ceru ka buus sniegs vismaz uz sweetkiem.. forshi buutu kaa beerniibaa pa kupenaam peec egliites brist..
22.11.2015 20:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Meitenes, es ļoti gribu zināt, vai kāda ir taisījusi kā dāvaniņu pašgatavotu ķermeņa skrubi, ziepes un vannas bumbu? Jo es gribu uztaisīt dažādas paštaisītas dāvaniņas, viena no šīm būtu šīs 3 lietas, vēlējos zināt, vai kādai ir bijusi pieredze ar gatavošanu un kā izdevās?
22.11.2015 20:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits