Šoks

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Viss bija labi līdz vīrs sāka nodarboties ar bodybuildingu vai fitnesu, nezinu kā to tagad sauc.
Ok, domāju ies uz zāli un kačāsies un būs pa smuko ka pašai dikti patiks. Bet kas tagad iznākumā, ikdienā sācis lietot kautkādus pulverus un tabletes kas maksājot pie 50eur mēnesī, ēd kā zirgs un vēlpietam vajagot daudz gaļu. Uz pārtiku vien jau tērējam teju 2x vairāk. Nepietiek ka zāles abonamentam vien aiziet 45 eur mēnesī.
Un varat iedomāties, jau plāno ka nākošgad pavasarī piedalīšoties sacensībās kur būs vajadzīga gan smēre ķermenim gan dalības maksa 30 eur utt.

Es jau neko - viņa nauda, bet lieta tāda ka mums ir kopējs budžets un gribi vai nē tas savā ziņā skar arī mani.

Saprastu iet pakačāties kā normāli cilvēki dara - nē, vajag pulverus, ēst zirga porcijas, sacensības un vēl sazinko. Tas viss nejēgā daudz izmaksā.
Vispār tam visam ir jēga ? - neredzu tur jēgu.
02.11.2015 22:40 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu, varbuut tik labi nepaarzinu, bet nestaasti,ka blakusefekti nav no tiem suudiem !
03.11.2015 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Lelde53
izskataas ka tu te smagi putrojies runajot par lietama kuras nemaz nepaarzini.. pirmakrt izskaatas ka tu pulverus jauc ar steroidiem...tas ir 2 dazadas lietas..

nakosais ja reiz ierunajies par streoidiem - tas kadas ir blaknes ari izskatas nezini.... bet runaa...
03.11.2015 16:58 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Es runaju par tiem,kas lieto steroiidus un visadus drankus,lai izskatiitos lielaaki. Domaaju,ka blakusefekti ir zinaami sakot ar orgaanu organu chakareshanu , beidzot ar potences probleemam.
Ir zinaami cilveeki,kas maxiimani kaut 3 x nedela zaaliite kačaajaas, rezultaati ir acimredzami un nav tie paarkacaatie, nedabiskie muskuli kaa no papildus vielas lietošanas. Ta luk.
03.11.2015 16:49 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Arī mans draugs dodas uz zāli regulāri, lieto visus tos, kā saki, "pulverus", un cilvēki, kuri tiešām ar to nodarbojas nopietni, tātad strādā pie visa, tai skaitā uztura, lai sasniegtu mērķi, zina, ko lieto un kāpēc tas jālieto, tā tik tiešām ir. Tajos ir viss tas, ko nav iespējams dienas laikā uzņemt tikai ar uzturu vien, pat ja ēd ļoti daudz. Es neesmu speciālists, lai teiktu, kurš no "pulveriem" ir labs un kurš- slikts, bet pēc pieredzes varu teikt, ka, nopietni nodarbojoties ar tāda veida sportu, šādu līdzekļu lietošana tiešām būtiski ātrāk palīdz virzīties uz mērķi.

Ja Tu gribi risinājumu šīm finansiālajām problēmām, tad varbūt sāc ar to, ka abiem ir katram savs budžets un tad ir arī kopīgais, tā varēsi sevi nodalīt no viņa sportam nepieciešamā uztura un citiem izdevumiem. Jo, ko gan citu var darīt? Atrast sev hobiju un ieguldīt tajā laiku un naudu, aizrautīgi doties uz mērķi ir normāli, un es Tavā vietā draugu tikai atbalstītu. Ja problēma ir tikai finansēs, tad sava personīgā budžeta veidošana ir vienīgais risinājums, ko redzu, bet vai tiešām tikai finanses ir problēma? ...
03.11.2015 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
arii mans sakotnejais motivators sakt treneties saaj sporta veida bija uzlabot izskatu.. savlaik biju loti tievs ... velejos sava zinja klust viriscigaka paskata un pasvertejumu pacelt arii sava zinjaa... nevienu mirkli mans merkis kadel trenejos nav bijis tadel lai kur starteetu - lai gan ari starteeju bet sie starti ir tiaki laim pasrealizetos un saprastu cik labs isti esu ... protams ari stradaajot par treneri sportiskie sasniegumi ir no svara....
03.11.2015 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Lovisa
visupirms siem cilvekiem merkis ir vienkasri izskatities labi un vini to dara prieks sevis nejau del ta vien lai uzkaptu uz skatuves... sacensibaas te var teikt ir tiaki blakusapstaklis ... tas kas kuram ir smuki jau ir dzili individuals vertejums.... znu ari gana daudz sievietes kuram patik ja vitrietis ir virisciga skaata arii ne tiaki uzvedibaa - plati pleci, trenetas krutis utt...nevsi tievs skals...
loti daudziem vienkarsi patik tas process- pat muskuli kas aug ir otrskiriigi-blakusaptsaklis

vel daziem tas ir arii piepelnisanas veids - lai gan sis ir tas sporta veids kur ko nopelnit ir loti sarezgiiti... jo izdevumi arii ir lieli ja to dara tik ausgta limenii....
03.11.2015 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Nu ok, tajā linkā daži ir tīri normāli. Bet tas jau nav svarīgi cik dienas gadā viņš ir tik pārspīlēti muskuļots, bet mani mulsina tas, ka cilvēks, būdams vīrietis, tik ļoti grib izrādīties ar savu ķermeni. Sievietēm tas ir saprotams, viņām patīk pucēties un smuki izskatīties, bet ja vīrietis šādā veidā izrādās, nu nezinu.. Izskatās pēc narcisa, kas iemīlējies sevī vai arī šādi mēģina noslēpt savus mazvērtības kompleksus. Es vēl saprotu, ja tas ir kāds sporta veids, piemēram, bokss vai svarcelšana, bet nevis vienkārši nostājies un izrādi savus muskuļus kā tādā skaistumkonkursā. Es jau nezinu, kā tur tas viss notiek, bet nu man nav saprotama tā motivācija, priekš kam?
03.11.2015 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Lovisa
sim pasam kas man profilaa arpus sacensibaam skats butu pilniba cits... tada forma ka sacensibaas kulturistiem ir reali labi ja paris nedeljas gadaa... un velviens fakts ka smere ko smere uz sacensibaam izcel muskulus... skats bez smeers un ar smeri bus pilniba savadaaks

piemeram sitie dzeki tev liekas parmuskulotio?
http://man.bf-1.com/tag/football-muscle-man-photo

apmeram sada forma butu ari mana profila figuras iapsnieks offsezonaa arpus sacensibaam
03.11.2015 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Kabans,
to es neapstrīdu, es neko daudz nezinu par bodybildingu vai kultūristiem, un godīgi sakot arī negribu zināt. Nu, piemēram, tas vīrietis, kas Tev bildē man liekas absolūti nesimpātisks un es tādam neskatītos virsū, lai kas viņš arī būtu - bodībilders, kultūrists vai velns viņu zin kas. :D
Es jau neko nesaku, tie, kam tas šķiet aizraujoši, lai jau ar to nodarbojas, bet man nepatīk un viss.
03.11.2015 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
ari par to cik akitigi ir pro lienmis ari diskutabli.... ir vairaki organi cilvekam kas iztur 2-3 muzus ja tos papildus nenokauj.. pat lietojot kimiju jaa nokaujas bet ja to dara merenas devaas tad ar siem organiem var savu muzu izdzovot un tas ar cik veselaam aknaam vai niereem nonac kapaa vairs nav tik butiski....
nereklameeju un nerekomnedeju
bet starpcitu teju visi steroidi pamata uzdevumaa ir zaales kadam slimibaam.... tiaki kulturismaa sis vielas lieto citaas devaas un citiem merkiem....
03.11.2015 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Dionysus
proatms var bez UB iztikt.. bet fakts tads ka tas izdevumus pa lielam nemazinaas.. jo piemeram obv ko uznemi agrak ar pulveri tapat tev butu jauznem ar partiku tikuntaa... un ka aju mineju pulveru cena ja pielidzina uzturvielaas pret partikas cenu - ta starpiba bus visai simboliska....


par veseligumu diskutabls temats... pro limeni ja anav veseligi.. dzila amatiera limeni pie merenam un pareizaam slodzem tas jau ir dauzmaz veseligi ja salidzina ar vienkarsi neka nedarishanu pie tv ekrana...
03.11.2015 12:35 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Jo līdz ar jauno vīra hobiju tēriņi cēlušies par ~200 eur mēnesī
03.11.2015 12:31 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
arven
Mums ka jau minēju ir kopājais ģimenes budžets, un līdz šim neko neskaitījām cik katrs kam tērē. Bet tagad man tas kļuvis aktuāli jo šis jaunais vīra hobijs paņem salīdzinoši lielu daļu no kopējā budžeta. Nav tā ka nevaram vairs samaksāt par dzīvokli vai pārtiku nopirkt, vienkārši naudas kas paliktu pāri no visu pamatlietu apamksas vairs praktiski nav. Nesaku ka man tas būtu uber svarīgi bet teiskim ja paņem piemēru- ceļojumā vairs aizbraukt nevarētu.
03.11.2015 12:29 |
 
Reitings 63
Reģ: 04.02.2015
Beibuks- cik ļoti tevi viss šis hobijs skar finansiāli? Tavs vīrietis vairāk nevar atļauties samaksāt par dzīvokli, vai iedot naudu tev apģērbam? Ja pirmais variants, tad ir jādomā, vai tev ar viņu pa ceļam, ja otrais, tad jādomā, ai viņam ar tevi ir....
03.11.2015 12:25 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tāpat kā jebkura nozare vai aizraušanās jau līdzinās apsētībai un nekā laba tur nav.

Ja cilvēks vēlas dzīvot veselīgi un uzturet ķermeni labā fiziskā formā – ir ļoti labi. Tikai tam vajadzīga liela apņemšanās un ilgs darbs.

Ja ir galava un prāts, tad var iztikt bez visām partikas piedevām un proteīna kokteiļiem un iegūt skaistu ķermeni nevis ar eļļu ieziestu skulptūru.

Body bildingam un veselībai vairs nav nekā kopīga
03.11.2015 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
par tam interersem un intelektu ka taadu.. kulturisti varetyu teikt ir gana intelektuali... no ta viedokla vien ka del si sporat veida specifikas vini nereti nevar stradat fizisku darbu - jastarada intelektuals darbs... ko daudzi ari dara... un lai vispar saja sporat veida ko sasniegtu - ir nepieciesamas zinasanas loti daudzas jomaas.. netikai ka pareiiz kacaties... bet arii uztura zinatnee, anatomijaa, fiziologijaa, mediciinaa utt
03.11.2015 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Lovisa
redzu ka tev ir stupri melna bilde kas vispar ir bodybuoldings un ka viss taja notiekaas.... saaksu ar to ka nejauc pro kulturistus ar parastiem fizkulturiesiem kuri nelieto nedz steroidus nedz trenejaas 2x dienaa.... naturals fizkulturietis pat ne uz pusi nevar iegut toko redzam pro kulturismaa... un pat sie pro kulturisti ja paskatitos kadi vini ir arpus sacensibaam vai vel labaak offsezonaa - izskats ne tuvu tads vairs nav... vienkasri lieli un budigi dzeki - nav tur nekadas veelas kas spiezas cauri vai stiegrainie muskuli...

nakosais - par to apmatumu... ja tev fizkulturiesha sis sporta veids hobiaj limeni skautas apmatums.. tad sieveisu uzprisnasanaas pie spogula ir vel lielaks apmatums.. tiesi taa - fizkulturitis pie spogula starpcitu pavaad mazak laiak neka sievietes uzprisinoties.... un fizkulturieshi starpcitu zalee pavada maz laika - pilniba pietiek ar 3-4 treniniem nedelja pa 45-60min.. taas ir 3-4h nedeljaa - kautkas nenoramli daudz?
03.11.2015 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
tapat ari var +- noteikt kuram ir pateicigaks kermenis - uz potenciali ausgtevrtigakiem gala rezultatiem... respektivi kuram lielaks potencials ... proatms te daudfzko nosaka arii geni kurus nevar ta paredzeet bet ir sistas jau redzams un secinams jau pirmtam
03.11.2015 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Ja tā ir viņa nauda, ko viņš tam visam tērē, tad jau Tev teorētiski nav tiesību kaut ko iebilst. Par viņa veselību arī domāju nav jēgas viņam ko teikt, jo šādi apmāti cilvēki parasti vispār neklausās, ko viņiem saka.
Nu it kā jau - kas tur slikts, ka cilvēks atradis sev aizraušanos, bet man personīgi nebūtu ar tādu pa ceļam. Pirmkārt, tādēļ, ka bodybuilderi manās acīs ir, maigi sakot, neglīti un, iedomājoties, ka es ar tādu varētu mīlināties vai vēl kaut ko, - fui, šermuļi skrien. Un otrkārt, parasti viņi ar to ir tik ļoti apmāti, ka nekas cits viņiem vairs neeksistē, nu tad kādas tur vairs attiecības.
03.11.2015 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
starpcitu no pieredzes ar diezgan lielu precizitati varu ari noteikt kuram iesacejam ir raksturs un pacietiba panakt savu merki un kuram tas visticamak nebus lai gan sakuma degsme liela...
to vius var noteikt pat vel nesakot reninus vienkarsi no sarunas... protams ne ar 100% precizitaati bet ar ~80% gan
03.11.2015 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)