Šoks

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Viss bija labi līdz vīrs sāka nodarboties ar bodybuildingu vai fitnesu, nezinu kā to tagad sauc.
Ok, domāju ies uz zāli un kačāsies un būs pa smuko ka pašai dikti patiks. Bet kas tagad iznākumā, ikdienā sācis lietot kautkādus pulverus un tabletes kas maksājot pie 50eur mēnesī, ēd kā zirgs un vēlpietam vajagot daudz gaļu. Uz pārtiku vien jau tērējam teju 2x vairāk. Nepietiek ka zāles abonamentam vien aiziet 45 eur mēnesī.
Un varat iedomāties, jau plāno ka nākošgad pavasarī piedalīšoties sacensībās kur būs vajadzīga gan smēre ķermenim gan dalības maksa 30 eur utt.

Es jau neko - viņa nauda, bet lieta tāda ka mums ir kopējs budžets un gribi vai nē tas savā ziņā skar arī mani.

Saprastu iet pakačāties kā normāli cilvēki dara - nē, vajag pulverus, ēst zirga porcijas, sacensības un vēl sazinko. Tas viss nejēgā daudz izmaksā.
Vispār tam visam ir jēga ? - neredzu tur jēgu.
02.11.2015 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
sis otreiz ielkktais teksts vatsonam ne meksikankai.. parleca kursors
03.11.2015 20:16 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Jo līdz ar jauno vīra hobiju tēriņi cēlušies par ~200 eur mēnesī

Ja joprojām visas pamatlietas ir apmaksātas un pietiek nauda vīra hobijam, tad nesaskatu šeit problēmu! Nu ja nu vienīgi saskatu tavu nevēlēšanos atbalstīt vīru!

Manam vīram ir vēl dārgāks hobijs - kamēr mums ir jumts virs galvas, esam paēduši un apģērbti, tikmēr, lai jau viņš priecājas!
Un var materiālo pusi parēķināt arī no citas puses - gan jau vīrs visu kopā būšanas laiku ir iztērējis krietni mazāku summu kosmētikas precēs un apģērbā/aksesuāros...
03.11.2015 20:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jā, kaban, es to uzskatu par apsēstību, ja jau hobijs tāds, ka sieva sāk sūdzēties, ka naudas trūkst. Ok, dzīvot ir kur un ēst arī, bet tas tikai pamatvajadzības. Ja vīrs pārējo naudu iztrenkā savā hobijā, atstājot sievas vēlmes novārtā, tad jā, tā ir apsēstība.

Un neviens te nesaka, ka aizliedz viņam iet uz zāli. Bet paklausoties Tevī šķiet, ka pareizi ir tikai rīt pulverus un ēst kā zirgam. Saprotu, Tu pati esi daļa no šīs pasaules, tāpēc jau arī Tev tas liekas ok. Tas ir ok, kamēr Tu to visu apmaksā, bet ja iesaistās otrā puse, kurai ir pretenzijas, nu tad laikam kādā brīdī tas vairs nav labi. Nu, aonika sievai stāvēt pie plīts un gatavot n-tos ēdienus + apziņa, ka nauda (ok, viņasprāt) lido trubā. Un te arī jāskatās, uz kādu mērķi iet vīrs - grib vienkārši būt veselīgs vai tiešām ir zaudējis saikni ar realitāti, investējot sevī bez redzama mērķa.
03.11.2015 20:52 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
100% piekrītu kabanam.Man kā sievietei ejot uz zāli tas sāka arī kaut ko izmaksāt - 40 eur zāle, 38 eur l-karnitīns, 35 eur proteīns, + tīri ēst. Eju divus mēnešus, rezultāts ir.
Vispār iesaku workoutbox.net visiem, tik daudz informācijas par visu nekad nebūtu uzzinājusi no personigā trenera utt. , labākā lapa ever priekš fitnesa utt.
03.11.2015 21:00 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
meksikanka
Es negatavoju, visu gatavo vīrs jo viņam ir spec uzturs un pats tad arī gatavo un tad tiek arī man.
03.11.2015 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
meksikanka
Redzu ka tev zinashanas par so sporta veidu ir gauzaam mazas bet komentet un izteikt pat skalus spriedumus patiik... tas ka ed vairak ne vienmer noziime ka vairak jagatavo.. teiskim lai uzvaritu katla 1 vai 2 pakas riisus nekads papildus laiks butiab neiztereejaas... turklaat neticesi ka var samenedzet laiku pat ta ka virtuve ikdiena pavadi tik pardesmit minutes.... esu pats dzivs piemers - visas edienreizes pats gatavoju, edu 5x diena aun daudz, bet virtuve gatavojot pavadu tiaki 20-30min dienaaa.

ja velas rezultataus ir jaed pareizi ... tas ir jau izsenis zinams fakts kur ira ri zinatniski pieradiits... protams ja velies bez jebkadaa rezultata staigaat uz zaali tad uz prieksu ed ka gribi un ej cik tiik uz to zaali.... jau entajaas diskusijaas esu minejis ka pulveri nav galeja nepieciesamiba - tie vajadzigi tiaki tad ja ar uzturu neuznem pietiekosi visas uzturvielas - nevelies dzert pulverus - ok nekadu problemu - ed cik nepieciesams un varesi tos nelietot.....
un par veseligumu runajot - tavuprata es totali nepareiiz un tai pasa laiak uzlikt oragnismam smagu fizisko slodzi bus veseliigi ? :-D
03.11.2015 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
burnout
tev tie minetie cipari ir menesa izmaksas? karnitins 38 un 35 proteins ...
03.11.2015 21:25 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Kaban, nē. karnitīns ir kaut kādām 500 reizēm (gandrīz laikam 2 gadiem, ticu, ka neizlietošu, jo nebūs vēlāk nepieciešams), un proteīns man ir +/- priekš 2.5 mēnešīem.
04.11.2015 23:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja manam vīrietim alga butu 700€, protams es butu neapmierināta ar tādu hobiju . Pie 1350€ algas iespējams tāds hobijs varētu but pieņemams kādu laiku.

+++
Viss ir atkarīgs no ienākuma līmeņa.
Ja pilnīgi visa brīvā nauda aiziet sportošanai un Tev vairs no kopīgā katla neatliek nekas saviem hobijiem,vai arī,kaut vai lai aizietu pie friziera nogriezt matus,tad tas ir skumji, jo nevar būt tā ,ka vienam tik viss,bet otram tik jāpriecājas,ka ir jumts, paēdis un jāsit sajūsmā plaukstiņas ,kaut gan nekam citam vairs neatliek nauda..Cita lieta,jo Tu gribi braukt ceļojumā 2500EUR,bet izplānot ekonomiskāku, lētāku ceļojuma un aizbraukt par 1300EUR,kaut kur.
Man ar tādiem pārāk apmātiem nebūtu pa ceļam. Viņiem sports būs galvenajā vietā un visi vakari aizņemti sporta zālē, neatliks nekam citam daudz laika un ar laiku zudīs vēlme,kaut kur citur doties ,darīt(kaut vai kopīgi kino paskatīties)..un sāksies -Tev jāiet sportot, 2kg par daudz:D, neēd šo,jo paliksi resna, es ēdu tā-ēd tu arī. Tā gan jau nav visiem,bet zinu paziņu ,kuram tā ir un viss ir ap un par sportu un par neko citu šis cilvēks vairs nespēj komunicēt, domāt.
04.11.2015 23:46 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
sniegpulksteniite diezgan aplami, pat negribās skaidrot, tāpat ticu, ka malsi vienu un to pašu.
05.11.2015 06:02 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
sniegpulksteniite
Tua jau tagad uzburi trakakao skatu ko vien avretu clveks iedoamties par fitnesotajiem.... bet no realitates te taalu... dzlime amatiereim pielniba pietiek ar 3-4treniniem nedeljaa... nav jasez zale katru vakaru.... pat es kurs piedalaas sacensibaas un ausgti merki biezak pa 4x nedelja nekad nesu trenejies... un par laiku - nav jasez zale puse diena slai ko sasniegtu... pilniba pietiek ar 45-90min atkariba no programmas.... taas ir 3-4h nedelja a- kautkas nenormali daudz?
Un par attiecibaam runajot - ari dzili maldies... ta air ka spried par lietaam kuras pati nedz piedzivojusi nedz saproti
05.11.2015 10:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
meksikanka
Es negatavoju, visu gatavo vīrs jo viņam ir spec uzturs un pats tad arī gatavo un tad tiek arī man.
ka tu rta sals...
03.01.2017 15:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pag bet ka iet kopa sports ar spec uzturu un 6 burgeri biezi ko rij?:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
03.01.2017 15:31 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
atrodi vēl 10 gadus vecu diskusiju un pabrīnies kā cilvēkiem mainās intereses un hobiji :D dura, bļāviens! :-D:-D:-D:-D
03.01.2017 15:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits