Šoks

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Viss bija labi līdz vīrs sāka nodarboties ar bodybuildingu vai fitnesu, nezinu kā to tagad sauc.
Ok, domāju ies uz zāli un kačāsies un būs pa smuko ka pašai dikti patiks. Bet kas tagad iznākumā, ikdienā sācis lietot kautkādus pulverus un tabletes kas maksājot pie 50eur mēnesī, ēd kā zirgs un vēlpietam vajagot daudz gaļu. Uz pārtiku vien jau tērējam teju 2x vairāk. Nepietiek ka zāles abonamentam vien aiziet 45 eur mēnesī.
Un varat iedomāties, jau plāno ka nākošgad pavasarī piedalīšoties sacensībās kur būs vajadzīga gan smēre ķermenim gan dalības maksa 30 eur utt.

Es jau neko - viņa nauda, bet lieta tāda ka mums ir kopējs budžets un gribi vai nē tas savā ziņā skar arī mani.

Saprastu iet pakačāties kā normāli cilvēki dara - nē, vajag pulverus, ēst zirga porcijas, sacensības un vēl sazinko. Tas viss nejēgā daudz izmaksā.
Vispār tam visam ir jēga ? - neredzu tur jēgu.
02.11.2015 22:40 |
 
Reitings 63
Reģ: 04.02.2015
Beibuks- cik ļoti tevi viss šis hobijs skar finansiāli? Tavs vīrietis vairāk nevar atļauties samaksāt par dzīvokli, vai iedot naudu tev apģērbam? Ja pirmais variants, tad ir jādomā, vai tev ar viņu pa ceļam, ja otrais, tad jādomā, ai viņam ar tevi ir....
03.11.2015 12:25 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
arven
Mums ka jau minēju ir kopājais ģimenes budžets, un līdz šim neko neskaitījām cik katrs kam tērē. Bet tagad man tas kļuvis aktuāli jo šis jaunais vīra hobijs paņem salīdzinoši lielu daļu no kopējā budžeta. Nav tā ka nevaram vairs samaksāt par dzīvokli vai pārtiku nopirkt, vienkārši naudas kas paliktu pāri no visu pamatlietu apamksas vairs praktiski nav. Nesaku ka man tas būtu uber svarīgi bet teiskim ja paņem piemēru- ceļojumā vairs aizbraukt nevarētu.
03.11.2015 12:29 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Jo līdz ar jauno vīra hobiju tēriņi cēlušies par ~200 eur mēnesī
03.11.2015 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Dionysus
proatms var bez UB iztikt.. bet fakts tads ka tas izdevumus pa lielam nemazinaas.. jo piemeram obv ko uznemi agrak ar pulveri tapat tev butu jauznem ar partiku tikuntaa... un ka aju mineju pulveru cena ja pielidzina uzturvielaas pret partikas cenu - ta starpiba bus visai simboliska....


par veseligumu diskutabls temats... pro limeni ja anav veseligi.. dzila amatiera limeni pie merenam un pareizaam slodzem tas jau ir dauzmaz veseligi ja salidzina ar vienkarsi neka nedarishanu pie tv ekrana...
03.11.2015 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
ari par to cik akitigi ir pro lienmis ari diskutabli.... ir vairaki organi cilvekam kas iztur 2-3 muzus ja tos papildus nenokauj.. pat lietojot kimiju jaa nokaujas bet ja to dara merenas devaas tad ar siem organiem var savu muzu izdzovot un tas ar cik veselaam aknaam vai niereem nonac kapaa vairs nav tik butiski....
nereklameeju un nerekomnedeju
bet starpcitu teju visi steroidi pamata uzdevumaa ir zaales kadam slimibaam.... tiaki kulturismaa sis vielas lieto citaas devaas un citiem merkiem....
03.11.2015 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Kabans,
to es neapstrīdu, es neko daudz nezinu par bodybildingu vai kultūristiem, un godīgi sakot arī negribu zināt. Nu, piemēram, tas vīrietis, kas Tev bildē man liekas absolūti nesimpātisks un es tādam neskatītos virsū, lai kas viņš arī būtu - bodībilders, kultūrists vai velns viņu zin kas. :D
Es jau neko nesaku, tie, kam tas šķiet aizraujoši, lai jau ar to nodarbojas, bet man nepatīk un viss.
03.11.2015 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Lovisa
sim pasam kas man profilaa arpus sacensibaam skats butu pilniba cits... tada forma ka sacensibaas kulturistiem ir reali labi ja paris nedeljas gadaa... un velviens fakts ka smere ko smere uz sacensibaam izcel muskulus... skats bez smeers un ar smeri bus pilniba savadaaks

piemeram sitie dzeki tev liekas parmuskulotio?
http://man.bf-1.com/tag/football-muscle-man-photo

apmeram sada forma butu ari mana profila figuras iapsnieks offsezonaa arpus sacensibaam
03.11.2015 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Nu ok, tajā linkā daži ir tīri normāli. Bet tas jau nav svarīgi cik dienas gadā viņš ir tik pārspīlēti muskuļots, bet mani mulsina tas, ka cilvēks, būdams vīrietis, tik ļoti grib izrādīties ar savu ķermeni. Sievietēm tas ir saprotams, viņām patīk pucēties un smuki izskatīties, bet ja vīrietis šādā veidā izrādās, nu nezinu.. Izskatās pēc narcisa, kas iemīlējies sevī vai arī šādi mēģina noslēpt savus mazvērtības kompleksus. Es vēl saprotu, ja tas ir kāds sporta veids, piemēram, bokss vai svarcelšana, bet nevis vienkārši nostājies un izrādi savus muskuļus kā tādā skaistumkonkursā. Es jau nezinu, kā tur tas viss notiek, bet nu man nav saprotama tā motivācija, priekš kam?
03.11.2015 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Lovisa
visupirms siem cilvekiem merkis ir vienkasri izskatities labi un vini to dara prieks sevis nejau del ta vien lai uzkaptu uz skatuves... sacensibaas te var teikt ir tiaki blakusapstaklis ... tas kas kuram ir smuki jau ir dzili individuals vertejums.... znu ari gana daudz sievietes kuram patik ja vitrietis ir virisciga skaata arii ne tiaki uzvedibaa - plati pleci, trenetas krutis utt...nevsi tievs skals...
loti daudziem vienkarsi patik tas process- pat muskuli kas aug ir otrskiriigi-blakusaptsaklis

vel daziem tas ir arii piepelnisanas veids - lai gan sis ir tas sporta veids kur ko nopelnit ir loti sarezgiiti... jo izdevumi arii ir lieli ja to dara tik ausgta limenii....
03.11.2015 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
arii mans sakotnejais motivators sakt treneties saaj sporta veida bija uzlabot izskatu.. savlaik biju loti tievs ... velejos sava zinja klust viriscigaka paskata un pasvertejumu pacelt arii sava zinjaa... nevienu mirkli mans merkis kadel trenejos nav bijis tadel lai kur starteetu - lai gan ari starteeju bet sie starti ir tiaki laim pasrealizetos un saprastu cik labs isti esu ... protams ari stradaajot par treneri sportiskie sasniegumi ir no svara....
03.11.2015 13:17 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Arī mans draugs dodas uz zāli regulāri, lieto visus tos, kā saki, "pulverus", un cilvēki, kuri tiešām ar to nodarbojas nopietni, tātad strādā pie visa, tai skaitā uztura, lai sasniegtu mērķi, zina, ko lieto un kāpēc tas jālieto, tā tik tiešām ir. Tajos ir viss tas, ko nav iespējams dienas laikā uzņemt tikai ar uzturu vien, pat ja ēd ļoti daudz. Es neesmu speciālists, lai teiktu, kurš no "pulveriem" ir labs un kurš- slikts, bet pēc pieredzes varu teikt, ka, nopietni nodarbojoties ar tāda veida sportu, šādu līdzekļu lietošana tiešām būtiski ātrāk palīdz virzīties uz mērķi.

Ja Tu gribi risinājumu šīm finansiālajām problēmām, tad varbūt sāc ar to, ka abiem ir katram savs budžets un tad ir arī kopīgais, tā varēsi sevi nodalīt no viņa sportam nepieciešamā uztura un citiem izdevumiem. Jo, ko gan citu var darīt? Atrast sev hobiju un ieguldīt tajā laiku un naudu, aizrautīgi doties uz mērķi ir normāli, un es Tavā vietā draugu tikai atbalstītu. Ja problēma ir tikai finansēs, tad sava personīgā budžeta veidošana ir vienīgais risinājums, ko redzu, bet vai tiešām tikai finanses ir problēma? ...
03.11.2015 13:21 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Es runaju par tiem,kas lieto steroiidus un visadus drankus,lai izskatiitos lielaaki. Domaaju,ka blakusefekti ir zinaami sakot ar orgaanu organu chakareshanu , beidzot ar potences probleemam.
Ir zinaami cilveeki,kas maxiimani kaut 3 x nedela zaaliite kačaajaas, rezultaati ir acimredzami un nav tie paarkacaatie, nedabiskie muskuli kaa no papildus vielas lietošanas. Ta luk.
03.11.2015 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Lelde53
izskataas ka tu te smagi putrojies runajot par lietama kuras nemaz nepaarzini.. pirmakrt izskaatas ka tu pulverus jauc ar steroidiem...tas ir 2 dazadas lietas..

nakosais ja reiz ierunajies par streoidiem - tas kadas ir blaknes ari izskatas nezini.... bet runaa...
03.11.2015 16:58 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu, varbuut tik labi nepaarzinu, bet nestaasti,ka blakusefekti nav no tiem suudiem !
03.11.2015 17:09 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Autore, Tu vel piemirsi ārstu izmaksas pieskaitīt. Tas ka vinam šobrīd problēmu nav, vel nenozīmē ka nākotne nebūs kada trauma vai kas. 350 € menesi nav ne daudz vai maz, tas ir atkarīgs tikai no ienākumiem. Ja manam vīrietim alga butu 700€, protams es butu neapmierināta ar tādu hobiju un tam nav nekada sakara ar skaušanu. Sievietei nav vajadzigs rembo kuilis, kam pusalga aiziet uz kuiļa izskatu. Pie 1350€ algas iespējams tāds hobijs varētu but pieņemams kādu laiku.

Kaban, ja vīrietim pusalga aiziet tikai uz gaļas audzēšanu, ir gluži vienalga kā viņš un kā citi izskatās. Viņš ir nabags un muļķis. Sievietei nevajag gaļas masu bet vīrieti kurš reāls mamuta nesējs nevis pēc tāda tikai izskatās.
03.11.2015 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Lelde53
blaknes ir iespejamas.. bet ne gluiz tadas par kuram mineji .. un blaknu iespejamiba ir atkariga no devu lieluma un no ta cik operativi seko lidzi analizeem un attiecigi ja kas arpus ramjiem reagee ... no gandriz visam blaknem var izvairities ja seko lidzi analizem un attiecigi reagee...

Vatsons
nav svarigi cik liela dalja no algas aiziet.. bet gan vai pietiek visam parejam lietama kas dzive vajadzigas.... piemeram kas zin - varbut sim virietim teiksim labak patik audzet galju neka pa to naudu katru gadu brakt celojumaa....
Un gluzi ta ari nevaretu teikt ka nekam nederigs ja teju vai vius saguldi sportaa - lasiju reiz intreviju par vienu Lv labi pazistamu vieglatletu... teica ka paldies dievam ka savlaik so sporat veidu nepameta ko teju visi esot ieteikusi .... ka bija laiks kad ejot uz veikalu zini ka nevaresi nopirkt visu ko vien velies tiaki pamatlietas... sobrid sis cilveks ir viens no labakajiem vieglatletiem Lv vesturee un pelna ar to loti labi...
03.11.2015 17:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, varu saprast arī autori. Ja viņai ar vīru ir kopīgs budžets, tad jā, viņai ir pilnas tiesības iestāties PRET. Un viņa jau neprotestē pret veselīgu dzīvesveidu - iet uz zāli, audzēt muskuļus, bet par apsēstību. Ja viņš neplāno kļūt par kultūristu, tad es arī neredzu jēgu kačāt nenormālus muskuļu kalnus, braukt sacensībās un jau profesionālajā līmenī ieguldīt naudu tur. Un tas viss ar norunu, ka naudas tiešām ir tik, cik ir. Ja vēlas tādu vaļasprieku, lai sāk pelnīt vairāk. Varbūt neatlikt laiks skraidīt pa sacensībām.

Un vēl - cik saprotu, šos ēdienu kalnus gatavo autore, kas arī ir apgrūtinoši un laikietilpīgi.. Un kā būtu, ja sieva sev arī atrastu kādu hobiju, kas maksātu smuku naudiņu, kuru vajadzētu smelt no kopēja katla..
03.11.2015 18:37 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kaban, kam var pietikt ar pusalgu, nu tiesām kam, ja tie ir teiksim 350€? Ar draudzeni uz pusēm apmaksāt dzīvesvietu un reizēm kaut ko lētu no apģērba nopirkt. Viens bez draudzenes viņš par dzīvesvietu nevarētu apmaksāt.
Tā dzīvot var 20 gadīgs students, kurš mitinās kojās, bet ne pieaudzis virietis.

Un finansiāli šis sports atmaksājas tikai tiem kuri dzīvo ASV, kuri šo sportu ierindo pirms savas veselības un pārejas dzīves. Un arī tad tās ir lielas izmaksas, kuru dēļ šo sportu pamet un nodarbojas ar to neprofesionāla līmeni vai pievēršas citam sportam.
Es pazīstu Latvijas fitnesistus, publiski viņi to neteiks bet savā starpa atzīst ka tas ir dārgs sports, pat sievietei kurai jāēd vairākas reizes mazāk kā vīrietim fitnesa uzturs ir dārgs. Labi pelnošas sievietes skaita kuras OB ir lētākas, taisa ekselī grāmatvedību sporta uzturam un pat pašas sev audzē dārzeņus. Tas sports paņem vairak spēka un resursu nekā tas atmaksājas.
Latvijas slavenajai K.A. jau pašā sākumā bija veselības problemas, tagad viņa ir pārstājusi cilāt. Bet citi turpina to darīt daudz ilgāk un ne bez sekām uz veselību.
03.11.2015 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
meksikanka
tad tavupraat iet uz merki pareiuzi ir apsestiba? vienigais ko sava zinja saskatiju varbut lieku bija sacensibu nepieciesamiba... pareajis viss ir normali...un pareizi jaed ir jebkuram kurs velas muskulmasu - te vairs nav starpibas vai velies 1kg mnuskulamsu klaat vai 10kg muskulamsu ... ja merkos ir iegut muskulamsu un staigat uz zaali neieverojot pareizu uzturu - vot tiesi tas ir lieki un nevajadziigi
Un nejauc fizkulturieti ar pro kulturistu.... pro kjlturistiem tas viss ir daudz savadaak...

Tur jau nav nekas slepjams ka sis sporat veids ir dargs.... bet dzila amatiera limenii tas nav iapsi dargs.. ja vajag daudz obv - un tas nav letas.. bet nu cik tad tur tas izmaksas... 60kg sievietei bus ap 120g obv ... vistaa jau ir 22-23% obv... ja ed vius majaas gatavotu tad tada sieviete neko vaairak pa 100 eur menesi nenoediis... nav jau ta ka pat pelnosie skaita kaapeikas lai to pavilktu..

vot pro limeni cita lieta - tur tas izmaksasa ir daudz lielakaas.. un nejau del partikas

Vatsons
Tas cim katram paliek pari no algas ir apsu zinjaa.. ja sieviete saak ka pamatlietam pieteik tad lai ta buutu.... ja parsi ka var dzivot ar 350 eur - es teiktru ka mierigi ja pienem ka nav jamaksa kadas ires makasa vai kredita maksajumi - sajos 350 eur nav vairs ieksa paartika.... nu cik tad bus ta dzivokla komunalie ja maksa abi - uz katru nu 70-100 eur ta videeji.... paari paliek paari 250 eur.. masiina- nu cik nobraukaa pa menesi 100 eur ?- tas jau bus daudz ja darbs nav saistits ar braukasanu.,.. paliek vel pari teju 200 eur....
03.11.2015 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vatsons
Tur jau nav nekas slepjams ka sis sporat veids ir dargs.... bet dzila amatiera limenii tas nav iapsi dargs.. ja vajag daudz obv - un tas nav letas.. bet nu cik tad tur tas izmaksas... 60kg sievietei bus ap 120g obv ... vistaa jau ir 22-23% obv... ja ed vius majaas gatavotu tad tada sieviete neko vaairak pa 100 eur menesi nenoediis... nav jau ta ka pat pelnosie skaita kaapeikas lai to pavilktu..

vot pro limeni cita lieta - tur tas izmaksasa ir daudz lielakaas.. un nejau del partikas
03.11.2015 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits