Mans-tavs

 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ietekmējos no "vīrietis bez atļaujas lieto..." diskusijas un radās jautājums - attiecībās esot,jums kosmētikas lietas (sejas krēmi, roku krēmi u.t.t.) un universālās (?) higiēnas lietas (zobu pasta, skalojamais u.t.t.) katram ir savas vai lietojat vienu kopīgo? :-)
13.10.2015 16:00 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mr.Penguin - viņš jau pats sev nepērk, bet ņem tavējo :D
13.10.2015 16:39 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Katram sava dušas želeja,šampūni,smaržas.
Kopīgs-zobu pasta, Listerine.
Citreiz viņš pārbauda un pamēģina manus sejas krēmus, vai maskas, bet vienmēr atzīst, ka tie pārāk stipri smaržo un kam man tādi vispār vajadzīgi?:-D
13.10.2015 16:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Citreiz viņš pārbauda un pamēģina manus sejas krēmus, vai maskas, bet vienmēr atzīst, ka tie pārāk stipri smaržo un kam man tādi vispār vajadzīgi?

kvalitātes kontrole? :D
13.10.2015 16:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
zobubirstes katram savas, logiski. pasta - ja rocs kura vinjam negarsho, tad katram sava, ja táda, kas patík abiem - tad viena. shampúns- laikam katram savs, kondicionieri lieto manu, sejas krémi atseviskhi, jo man vinja nepatík, vinjam mani nepatík, roku kréms kopígs. páréjos losjonus, dekoratívo kosmétiku vírs nelieto.

smarzhas, saprotams, katram savas un viens otra nelietojam
13.10.2015 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Mr.Penguin - viņš jau pats sev nepērk, bet ņem tavējo


Eh, ja es vēl lietotu kosmētiku Lietoju skropstu tušu, tonālo. Vairāk neko. Tad nu šaubos. :D Neesmu redzējusi vīrietim skropstu tušu un tonālo. :D
13.10.2015 16:51 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Kopiigs ir shampuuns, zobu pasta, ziepes, dushas zheleja. Zobu birste, protams, katram sava. Paareejais - visa veida maskas, sejas kopshanas liidzeklji, kreemi un tamliidziigas lietas ir manas, jo viirs neko taadu nelieto.
13.10.2015 16:51 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Man arī draugs vienreiz ir lūdzis lai uzlieku masku, gribēja pamēģināt. :D nelikās man tas dīvaini.
Arī kad rokas smērēju ar kremu, viņš pastiepj savas -lai uzsmērēju arī viņam.:-)
13.10.2015 16:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kopīga ir tikai zobu pasta. Ik pa brīdim gan sanāk šo to aizņemties vienam no otra, ja kaut kas ir pēkšņi aptrūcies (šampūns, dušas gēls, krēms u.tml.), bet tā - katram viss atsevišķi.
13.10.2015 16:55 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Agī

Ne tikai kvalitātes, viņš nesaprot, kāpēc par krēmu jāmaksā 20eiro, un tad arī pārbauda,kas šajā krāmā ir tāds, ka maksā 20eiro.:-D:-D Ehh... Vīrieši, cik ļoti viņi mūs kaitina, tomēr cik ļoti mēs viņus mīlam,(l):-D
13.10.2015 16:55 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Katram sava:
zobu birste
dušas želeja
smaržas
dvielis
ķemme
šampūni

Pārējais viss kopīgs, bet tas gan nenozīmē, ka izmantoju bārdas dzenamo aparātu vai viņš manu vaksācijas iekārtu :D
13.10.2015 17:06 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
dušas želeja, šampūns, skuvekļi, katram savi un zobubirste-tas man šķiet pašsaprotami, ka katram sava.
pārējais- ziepes, zobupasta, mutes skalojamais, zobu diegs, kāds mans sejas krēms vai roku krēms retu reizi tiek palietots :-D - tas viss kopīgs :-)
13.10.2015 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Viss ir atsevišķs. Kādreiz viņš paņem manu šampūnu vai dušgēlu, ja viņam beidzas. Agrāk bija kopīga zobupasta, bet man tagad ir ārstnieciskā, tāpēc tagad ir katram sava.
Man tomēr liekas, ka vīrietim ir jābūt savai kosmētikai - dušgēlam, šampūnam u.c. Arī tad, kad mans tētis bija dzīvs, neatceros, ka viņš būtu kādu mammas šampūnu lietojis.
Vienīgi gribētu savējo ieradināt lietot roku krēmu, lai rokas nav tik raupjas, bet kur nu tādu Tarzānu iemācīsi. Man liekas, ja viņš varētu, viņš ar veļas ziepēm mazgātos. :D
13.10.2015 17:14 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vispār nelietoju kremus/šampūnus, kas smaržo pēc zemenītēm, šokolādītēm un puķītēm, tāpēc man nekas nav pret to, ka viņš paņem kaut kādu manu ķīmiju, bet parasti tomēr katrs sevi mazgājam ar to, kas pašam labāk patīk, pērkam katrs sev. Dekoratīvo kosmētiku nelieto, tā kā par to nekas nav sakāms.

Lietojam vienu ķemmi, tas mani mazliet kaitina (viņš pārlaiž ar ķemmi pāri pēc tam, kad ieliek kkādu savu matu veidošanas produktu). Bet neko, biežāk iztīru ķemmi un dzīvojam mierīgi.
13.10.2015 17:15 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
ir atseviskas zobu pastas, bet nav ta ka ir aizliegt lietot kuru iegribas :D man ipasi nepatik vina zobu pastas un es gribu vairak baltinosas pastas, tad nu ir parasti divas dazadas.

mutes skalojamais kopigs, bet bija laiks, ka vinam bija nepieciesams specialais smaganam, tad pirku sev citu.

dusas zeleja parasti kopiga, bet nesen speciali nopirku vinam vienu no Lush un to es nelietoju. Bet taa 'parastas' zelejas lietojam kopigi.

sampuns katram savs.

sejas krems ari katram savs.

sejas mazg. lidzeklis ari katram savs (jeb esmu 'atdevusi' tos, kas man neder :D )

kermena losjons kopigs.

viss cits ir katram savs -, piemeram, maskas, skushanas lidzekli, parejie matu produkti.
13.10.2015 17:17 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.09.2015
Mums katram ir savi šampūni, bet ja viņam beidzās, tad laikam jau ņem manu, man nekas pretī nav. Manas sejas maskas mēdz kādu reizi mēnesī uzlikt. Arī kādu krēmu paņem ziemā. Neredzu jēgu pirkt viņam to visu savu, jo tās lietas viņš reti izmanto.
Nu, protams, zobu birste katram ir sava, un dušas želeja - aromātu dēļ.
13.10.2015 17:20 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Protams, zobu birstes, skuvekļi (un skūšanās piederumi) un dezodoranti mums ir katram savi. Arī dušas želejas, jo katrai sava smarža. Šampūns gan laikam ir kopīgs, jo neesmu manījusi, ka viņš pirktu sev šampūnu :D Bet neesmu pārliecināta, varbūt viņš matus mazgā ar dušas želeju, jo viņam īsi mati. Kondicionieri nevajag arī tātad.
Sejas un roku krēmus (un arī citu ķermeņa daļu krēmus) viņš nelieto, vai ja lieto, tad tikai kaut kādos ekstrēmos gadījumos, kas ir ļoti reti, tā kā tādu viņam nav, sanāk, ka abi lietojam manējos. Bet nu to es vispār nesauktu par lietošanu :D
Viņam ar sava matu želeja, es tādu vienkārši nelietoju. Viens zobu diegs un arī zobu pasta viena.
Nezinu, kaut kā nav tāds noteikts dalījums: Tavs un mans, ja vajag, tad var ņemt arī bez atļaujas. Mums vienkārši nav daudz tādu lietu, kas būtu vajadzīgas abiem reizē.
13.10.2015 17:26 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.06.2011
Tā kā man ne pārāk patīk visādi smaržīgie kopšanas līdzekļi, ziepes un dušas želeja ir kopīga, tāpat kā zobu pasta. Arī krēmi nesmaržo pēc vaniļas vai rozēm, tāpēc draugs mēdz aizņemties.
Katram ir savs šampūns un ir arī viens kopējais. Retu reizi ieliek arī manu matu masku.
Matu lakas un matu krēmus (?) pērk un ikdienā lieto draugs, tā kā tos nereti aizņemos es.
Zobu birstes un skuvekļi katram savi.
Kas varētu šķist jocīgi - lietojam vienādus dezodorantus, taču katrs savu.
13.10.2015 17:40 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Man likās, ka mums viss ir kopīgs, bet tagad piedomājot sanāk, ka lielākā daļa katram sava :-D
Dušas želejas katram sava, bet reizēm viņš ņem manējo un es arī esmu lietojusi viņējo, vienkārši dodam priekšroku dažādām smaržām. Šampūns katram savs, jo mūsu matiem ir dažādas vajadzības ;) Matu balzamu un masku viņš nelieto, tāpat arī aizsarglīdzekli pret karstumu un putas ne. Toties viņam ir sava matu želeja.
Ziepes pie izlietnes ir kopīgas, zobupasta kopīga, zobu skalojamais kopīgs, lēcu kopšanas šķidrums ir kopīgs. Sejas kopšanas līdzekļi ir atšķirīgi, jo mums ir dažādi ādas tipi. Saules aizsargkrēmi teorētiski ir kopīgi, bet praktiski nē, jo mēs ļoti, ļoti reti kad abi izmantojam krēmu ar vienu un to pašu SPF, jo atkal - ādas tipi ir dažādi.
Roku krēms vēl ir kopīgs, bet to viņš ļoti reti izmanto.
Bet mums nav tāda strikta dalījuma mans-tavs. Ja manējais kaut ko izmanto no manām lietām, es to nesaucu par čiepšanu vai slepenu izmantošanu.
13.10.2015 17:54 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Katram it kā viss savs, izņemot zobu pastu. Bet šad tad viens no otra kaut ko paņemam. Viņš no manis krēmus, un es neesmu pret, ja vien tas nav kāds foršs sejas krēms, kuru viņš pasāk katru vakaru uz rokām smērēt. (e):-D
13.10.2015 17:59 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Dzīvojam vienā mājā, bet mums ir katram sava vannasistaba, tāpēc viss ir atsevišķs. Kad dodamies ceļojumā, tāpat katram sava zobu pasta, savs šampūns, savs mitrinošs krēms, utt. Visas mantas šķirtība :)
13.10.2015 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits