Potenciālās vēlēšanas: trīs partijas

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Ja rīt būtu vēlēšanas un tajās piedalītos tikai 3 sekojošās partijas:

Vienotība;
Nacionālā apvienība;
Saskaņas centrs,

par kuru no tām Jūs balsotu? Aptauja ir kā daļa no lielāka apjoma studiju darba; diskusija nav paredzēta kā kašķis par politiskajiem uzskatiem. Tikai 3 (un tieši šie) politiskie spēki izvēlēti tāpēc, ka tie pārstāv polarizētus viedokļus šobrīd apspriestākajos jautājumos.

Būtu ļoti pateicīga, ja savu atbildi pamatotu, turklāt sevišķi iepriecinoši būtu, ja Jūs pieminētu, par kuru partiju balsojāt iepriekš (tiesa, tikai tad, ja tā bija kāda no šīm trim) un kāpēc tagad Jūsu viedoklis mainījies/ palicis nemainīgs. Piemēram: "Iepriekšējās vēlēšanās balsoju par Vienotību, bet šobrīd izvēlētos Nacionālo Apvienību, jo viņu viedoklis bēgļu jautājumā ir man pieņemamāks" utt.
12.10.2015 10:39 |
 
Reitings 28384
Reģ: 11.02.2015
Krikstiine, shoco, Pārsliņa +++
NA - latviešu baidīšana ar "krievi nāk!" vai tagad jau "bēgļi nāk!" - jā, diemžēl ir viņu vienīgais jājamzirdziņš, bet tomēr uz tā fona, ka vēlos, lai tiktu aizstāvētas Latvijas, nevis ES vai Krievijas intereses, uz visu zagļu/korumpēto/ētiski apšaubāmo un neizdarīgo politiķu fona viņiem ir šis vienīgais mazais plusiņš.
Pirmajā vēlēšanu tūrē, kad biju balsstiesīga, balsoju par NA, pagājušajās vēlēšanās - par "Latvijas Reģionu apvienību" un tā būtu mana reālā izvēle arī šobrīd.
13.10.2015 10:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits