Vecāki pārāk kontrolē

 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 25.02.2010
Esmu 23 gadus veca un dzīvoju atsevišķi, taču apmēram reizi 2-3 nedēļās sanāk aizbraukt pie vecākiem. It kā viss ir kārtībā, kamēr visu daru tieši viņiem pa prātam. Kad esmu mājās, vispār nedrīkstu vakaros nekur iet, citādi mani noteikti izvaros un nogalinās. To laiku, protams, varu paciesties un nav obligāti nekur jāiet, taču tāda kontrolē un zāģēšana ir par visu, ko es daru. Piemēram, esmu sākusi mācīties dejot, un tagad man katru reizi ir jāklausās, kāpēc man to vajag, tiešām nevarēju atrast neko noderīgāku, uz turieni noteikti iet tikai tādi, kas meklē jaunas meitenes, ko izvarot. Tas tiek regulāri pieminēts arī telefona sarunās.
Kā lai vecākiem ieskaidro, ka es dzīvoju pati savu dzīviun daru tās lietas, ko pati gribu darīt? Mēģinu neņemt galvā to, ko viņi saka, taču braukšana pie vecākiem sāk palikt arvien nepatīkamāka. Iespējams, problēma ir tajā, ka es ņemu pie sirds negatīvās lietas, ko tuvie cilvēki saka, nevaru vienkārši pasmieties un sākt runāt ko citu.
Nebraukt arī nevaru, jo viņiem ir veselības problēmas un vajag šo to palīdzēt. Un tomēr tie ir un paliek mani vecāki... Taču brīžiem ar viņiem vienkārši vairs nav, ko elpot.
09.10.2015 19:34 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Talefonsarunās pasaki, ka esi pieaugusi sieviete, un ja viņi to nevar pieņemt, ieradīsies ciemos ne ātrāk kā uz Ziemassvētkiem


Nezinu, kādi Tev vecāki, bet reizēm tas nav tik vienkārši. Nu nevar teikt pa tiešo, tas vecākus sāpina un kam tas ir vajadzīgs? Kaut kā izrādi to ar savu uzvedību, pamazām pieradini viņus mainot situāciju. Es tiešām neticu, ka teikšana pa tiešo kaut ko palīdzēs, izrādi to ar darbību.
09.10.2015 23:27 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Cik daudzām šeit tik launu ieteikumi ka nav brīnums ka iznemot lupatīgu draudzinu,kurš k"kā draudzenīte uzsvilps,tā skries" nekā cita dzīvē nav... :-/
10.10.2015 13:40 |
 
Reitings 29419
Reģ: 11.02.2015
Pasaki, ka esi izgājusi pašaizsardzības kursus un iegādājusies asaru baloniņu - kas vēl labāk, to patiešām arī izdari!

Ja vēl tad teju vai liek mājās sēdēt, lai tikai nekas nenotiktu, personīgi man vienkārši jau būtu bail, ka tās slepkavošanas un izvarošanas viņi pašu gluži vienkārši tev nepiesauc...(t) Ticu, ka domas aiziet kosmosā un sakrājas..
10.10.2015 13:54 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man ir lidzigi - kontrole un satraukshanaas, bet es to esmu pienemusi un saprotu, ka taas tachu patiesiba ir rupes un milestiba, ko izrada vecaki.
Es to risinu taa, ka nesaku par visu, ko daru. Piem., vakaraa planoju doties uz kadu psakumu, teiksim plkst. 22, zinu, ka satrauktos, tad nu 21:30 piezvanu un novelu jau saldus sapnus, neskaidroju, neinformeju. Neuzkstu to par meloshanu, nebutu tachu labak, ja pateiktu, ka paarradishos 3jos naktii un mamma visu nakti neguletu un satrauktos, vai tik viss ir labi.
Iesaku vien to, ka nebrauc majas tik sistematiski, nezvani tik sistematiski, lai nerodas, kaa ieradums, ka Tev katru dienu obligati japiezvana vai katru otro nedelu jaaizbrauc, sakumaa bus gruti, bet mamma pieradis un arii vairs taa neuztrauksies.
10.10.2015 13:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits