pastāvīga trauksme

 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Labrīt!
Varbūt šeit ir kāda/s, kas ir cīnījies ar trauksmi/panikas lēkmēm? Tūlīt būs 3 mēneši, kopš bijušais draugs mani atstāja bez kaut kāda konkrēta iemesla. Mēs esam kolēģi, pēc tam mums bija jānostrādā noteikts laiks kopā, kopš tā brīža neesam kontaktējušies. Tāds sēru periods man bija tikai dažas dienas, toties sākās pastāvīga trauksme. Šo mēnešu laikā trauksme ir mazinājusies, ir pat dienas, kad tā mani vispār nepiemeklē, bet, piemēram, šonakt modos augšā vismaz 3 reizes ar izteiktu nedefinējamu baiļu sajūtu.
Tā notiek pirmo reizi mūžā. Nesēžu rokas klēpī salikusi - nodarbinu sevi darbā, tiekos ar draudzenēm, zīmēju, nodarbojos ar skriešanu un meditāciju, lietoju magnija preparātus. Dažreiz sāk likties, ka vienkārši jāļaujas trauksmei, ka tā tieši nemazinās, jo es visu laiku ar to cīnos. Ja simptomi nemazināsies, saprotu, ka būs jāmeklē ārsta palīdzība.
Labprāt uzklausītu pieredzi / vēl kādus ieteikumus!
08.10.2015 09:01 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
kad bij lielaka trauksme lasīju bībeli. nedaudz palīdzeja.
09.10.2015 21:50 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Piemēram aizvakar noskatījos 10 sērijas vienam seriālam, tas man palīdz atslēgties, klausos mūziku.

xzx Par ko paniko? Ja es caurām dienām skatītos seriālus un lasītu bībeli, tad arī panikotu. Panikotu par savu nākotni.
09.10.2015 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits