Teātris

 
Reitings 29
Reģ: 01.03.2012
Labs vakars! ;)

Jautājums teātra cienītājām vai visām,kuras pēdējā laikā bijušas uz kādu izrādi - kāda bija pēdējā izrāde uz kuru bijāt un vērtējums - ieteiktu/neieteiktu apmeklēt to arī citiem?
07.10.2015 20:41 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nesen biju uz Rudens sonāti. Vakar skatījos raidījumu Personības 100 grami kultūras par gleznotāju Zariņu dzimtu, un Vija Zariņa teica, ka viņas meitas bērnībā no gleznām lupinājušas krāsu līdzīgi kā bērni mēdz no rētas mēdz pa gabaliņam nokasīt kreveli, un man šķiet, ka tas arī būtu visprecīzākais apzīmējums arī šai izrādei - vecu rētu nerimtīga lupināšana.
Attiecību mežğīņu vērpšana Ķimeles garā, tajā pašā laikā izrāde īsteni bergmaniska. Skaista. Ļoti.
10.02.2016 22:57 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Varbūt kādai ir kāda atsauksmīte par "Pilna Māras istabiņa" JRT?
10.02.2016 22:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Es, savukārt,pirms pāris nedēļām apmeklēju izrādi "Ziloņa dziesma" Dailē. Tāda dīvaina. :D Kaut arī izrāde ilgst tikai nedaudz vairāk par pusotru stundu, bija baigi nogurdinoši skatīties un jau pēc 10 zālē pavadītām minūtēm sāku skatīties uz skatuves esošajā pulkstenī un nedaudz pat gaidīt izrādes beigas, jo uz skatuves nenotiek nekas cits kā saruna starp 2, brīžiem 3 cilvēkiem (vairāk aktieru izrādē nav), turklāt tā saruna prasa nepārtrauktu domāšanu līdzi, tā nav tāda izrāde, kuru vienkārši skatīties, īpaši nedomājot līdzi. Tā pa īstam es izrādes jēgu un būtību sapratu tikai pēc visas izrādes noskatīšanās, izrādes laikā es neko tur nesapratu- kas un kāpēc notiek, tikai pēc beigām ir skaidrs, ka katram teikumam izrādē bijusi nozīme un dziļāka doma, visi "kāpēc?" kļūst skaidri. Ok, nav jau slikta izrāde, kopumā diezgan normāla, bet tie, kas grib vienkārši aiziet uz teātri izklaidēties un nedaudz atpūtināt prātu- neejiet uz šo izrādi! :D Jo izrāde pati ir tāda, pēc kuras gribas uz mirkli ne par ko nedomāt, tāds pamatīgs treniņš prātam tā izrāde ir. Bet nu neteiktu, ka bezjēdzīga un nebūtu vērts iet, gluži vienkārši- nav no viegli izklaidējošajām izrādēm.
10.02.2016 23:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!