Teātris

 
Reitings 29
Reģ: 01.03.2012
Labs vakars! ;)

Jautājums teātra cienītājām vai visām,kuras pēdējā laikā bijušas uz kādu izrādi - kāda bija pēdējā izrāde uz kuru bijāt un vērtējums - ieteiktu/neieteiktu apmeklēt to arī citiem?
07.10.2015 20:41 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Dailes teātrī mēdz arī necelties? Tur, šķiet, skatītāji ceļas kājās teju visās izrādēs.

es bieži apmeklēju DT un neatceros, kad vēl celtos, izņemot Dzeguzi un varbūt vēl Amadeju.
Modo, "Finita la comedia!" man personīgi šķita nekas īpašs, lai gan skatīties varēja. Taču es vairs neatceros, kāds bija sižets, un tas man bieži vien ir kā rādītājs pēc noteikta laika, vai izrāde tiešām patika :D
mani arī interesē atsauksmes par "Droši kā tankā" :)
08.10.2015 08:55 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Šarlote_ Paldies par atsauksmi! Es arī esmu dzirdējusi, ka neesot nekas īpašs, bet Skrastiņš esot izvilcis visu izrādi, un tā kā novērtēju viņu kā lielisku aktieri, domāju, ka varbūt gribētu redzēt. Tad nu svārstos starp "neiešu, jo izrāde nav nekas īpašs" un "iešu, jo izcils aktieris galvenajā lomā" :D
08.10.2015 09:07 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Persephon - tā "Ar vīru nav viegli" ir tiešām laba, smieklīga izrāde...man ļoti patika :-)
08.10.2015 09:11 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sen jau cenšos nomedīt biļetes uz šo NT izrādi, bet jau kādu laiku repertuārā nav šīs izrādes...ir kāda cerība, ka vēl būs? (t)
http://teatris.lv/lv/izrades/aktieru-zale/tik-mila-vien

Paldies!
08.10.2015 09:16 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Finita la comedia man gan šķita kaut kas īpašs, biju divas reizes, manuprāt, super izrāde. Gan pasmieties, gan padomāt nopietnāk. Man ļoooti patika :)
08.10.2015 09:26 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Celšanās kājās un ovācijas pēc izrādēm ir tāda visai slidena lieta.... Noteikti nevēlos teikt, ka konkrētā izrāde ("Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu") nebūtu pelnījusi sajūsminātu attieksmi, tomēr ne vienmēr tas ir rādītājs absolūti izcilai izrādei, priekšnesumam(t). Pirms kāda laika biju Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā, kur savus jaundarbus pirmatskaņoja Rihards Zaļupe, Jēkabs Jančevsks un Jānis Aišpurs (no "Sound Poets"). Milzīgas ovācijas saņēma Aišpurs, kaut viņa akadēmiskās mūzikas darbs bija ļoti slikti strukturēts un visvājākais no visu triju skaņražu veikuma. Bija pilnīgi skaidrs, ka viņš ovācijas saņem avansā par savu darbību "Sound Poets", ne par konkrēto veikumu... Mēs mājās pēc tam pārrunājām - cerams, māksliniekiem ir pietiekami paškritikas uz sevi godīgi paskatīties, lai būtu vietas izaugsmei un spējai zarus plest ne tikai uz sāniem, bet tiekties arī uz augšu. Skatītāju medus upes var būt saldas, taču tajās var arī kārtīgi ieķept(t)

Pēdējā izrāde, kur biju, - tiešraides seanss "Citadele" - McVicar režija Verdi "Trubadūrs" ar Ņetrebko un Hvorostovski galvenajās lomās. Tas, ko izdarīja Hvorostovskis grāfa di Lunas lomā bija fantastiski, turklāt, zinot vēl to, ka dziedātājs vasarā paziņoja, ka uz laiku atceļ uzstāšanos, jo viņam ir smadzeņu audzējs. Savukārt tik izsmalcinātu un ekspresīvu sāpju dziedājumu Ņetrebko izpildījumā sen nebiju dzirdējusi. Kārtējo reizi viņa apliecina, ka viņa pelnīti šobrīd ir viena no pasaules top dziedātājām:-)

Uz teātra izrādi neesmu šosezon bijusi, bet vēl jau tikai sākas ieskrējiens teātra izrādēm:-) Esmu bijusi uz šeit jau pieminēto "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu" pagājušajā sezonā. Domāju, nožēlot nenāksies, būtisku iebilžu nav, bet mans visu laiku nepārspēts favorīts tāpat joprojām paliek Formana filma ar Nikolsonu galvenajā lomā:-)
08.10.2015 09:37 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Ar vīru nav viegli man ļoti patika (l) Primadonnas gan likās smieklīgāka, bet tp laikam vairāk nerāda.

Finita la comedia neuzrunāja un noteikti neieteiktu. Bet es vispār vairāk esmu komēdiju cilvēks, tā ka nebūšu tas labākais rādītājs :-)
08.10.2015 09:43 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Piafa tiešām bija ļooti laba izrāde :)
08.10.2015 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man arī liekas, ka tā nemaz nav, ka Dailē visu laiku ceļas :) Cik man sanācis būt - cilvēki nemaz nav tik naski uz celšanos kājās un ovācijām. Tikai dažās izrādēs tā bijis. Tāpat kā ziedus ļoti maz nes.
Man arī neliekas nekas slikts, ja cilvēkiem patīk kaut kas, kas varbūt visādiem ekspertiem neliekas tik perfekts.
08.10.2015 09:59 |
 
Reitings 144
Reģ: 18.08.2012
Man pēdējā redzētā izrāde bija Divu kungu kalps Nacionālajā teātrī.
Drausmas! Laikam neko citu nevaru teikt! Man tiešām nepatika - it kā komēdija, bet liela daļa joku saistīti ar seksu. Mani komēdijas laikam vispār īpaši neuzrunā, bet nu šī bija vispār vāks.
Vienīgās komēdijas, kas man daudz maz patika - Primadonnas Dailē un Klusumu! Notiek izrāde! Valmieras drāmas teātrī.
Ļoti patika Valmieras drāmas teātrī Dzimta. Nu tā, ka ļoti - kādu minūti pēc izrādes beigām zālē vēl valdīja klusums, jo skatītāji īsti nespēja sākt plaudēt, gribējās kārtīgi ievilkt gaisu. Ļoti laba
Gribu uz Frankenšteinu. Mamma bija un teica, ka man noteikti esot jāiet.
Biļetes jau nopirktas uz Ugunsgrēki Dailes teātrī.
08.10.2015 10:36 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Mana pēdējā bija Dailes "Reāli sliktie puiši". Galīgi nepatika. Neko smieklīgu tur nesaskatīju. Nevarēju sagaidīt izrādes beigas. Parasti man gan tādas vieglās komēdijas patīk. "Ar vīru nav viegli" likās labāka.
08.10.2015 10:40 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es vakar biju uz Aspazija. Personīgi. Esmu sajūsmā, vēl joprojām eiforijā. Viena pati piecēlos un aplaudēju izrādes beigās. Pēc tam jau pārējie pievienojās.
Es pilnīgi jutu vajadzību piecelties un aplaudēt, jo es biju tik, tik, aizgrābta.
08.10.2015 10:46 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man gan patika Divu kungu kalps Nacionālajā teātrī - es laikam esmu no tiem cilvēkiem, kas bieži vien uz teātri iet, lai atpūstos un izvēdinātu galvu pēc saspringtas darba dienas, nevis aktīvi domātu, līdzpārdzīvotu. Brīžiem gribas kaut ko ļoti vieglu :)
08.10.2015 10:46 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Man arī ļoti patika Divu kungu kalps, smējos līdz asarām un arī laikam esmu tas cilvēks, kam vieglās izrādes iet dikti pie sirds :)
08.10.2015 10:50 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Esmu Dainim pirkusi ziedus :D Es precīzi neatceros, bet par M.Butterfly, šķiet, tas bija :)

Vispār atceros, ka pēc Nastavševa Tumšajām alejām es necēlos, bet ne tāpēc, ka slikta izrāde- tieši otrādi. Biju tik saviļņota un pat satriekta par pēdējo G.Zariņas monologu, ka nebija tobrīd tas sajūtas lekt augšā un aizrautīgi plaukšķināt.

Par aplausiem un izrādes kvalitāti piekrītu Luīzei. Ne vienmēr tas ir rādītājs. Turpinot savu repliku par DT, Dailē aplausus vēl atceros Izraidītajiem un Vējiem līdzi. Domāju, ka aktieriem par to tiešām prieks un kāpēc gan publikai neparādīt savu patiku? Es noteikti neiebilstu vai nekritizēju Dailes teātra skatītāju :)
08.10.2015 10:56 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Bija k kāda baigi līdzīga diskusija, ne? Jo atceros, ka rakstīju par "Uguns un Nakts".

Biju uz "Trauki" @DDT, nu, tāda...interesanta. Tiešām nevarēju saprast, vai man patika. Kaut kas bija labi, kaut kas bija tāds - ko? Bet pieņemu, ka tajā teātrī visas varētu būt aptuveni tādas.

Vēl biju uz improvizāciju "Augstāk par gaiziņu", tas gan bija labs, forši pēc darba dienas aiziet nosmieties.:-)
08.10.2015 11:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man vispār ļoti patīk Džilindžers un viņa režisētās izrādes, citiem atkal tieši viņš ir nemīlētāko režisoru pirmajā vietā. Katram savs


Jā, tas tiešām tā arī ir, vai nu Dž. Dž. darbi patīk vai arī tieši pretēji - riebjās. Es arī esmu no tiem kas laikam fano par viņa izrādēm, lai gan, reizēm ir tā sajūta, ja tu esi redzējis vienu viņa izrādi, tad tu esi redzējis visas :D
08.10.2015 12:01 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Es arī esmu no tiem kas laikam fano par viņa izrādēm, lai gan, reizēm ir tā sajūta, ja tu esi redzējis vienu viņa izrādi, tad tu esi redzējis visas

+++ :D
man arī patīk, atslodzei un lai pasmietos der tīri labi, kamēr mana vīramāte, piemēram, ciest viņu nevar :D
08.10.2015 12:03 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
pēdējās, kas palikušas prātā un ļoti patika - DT Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu, JRT Aspazija un Grenholma metode.

Biļetes ir uz JRT Garā dzīve un LT Klibais no Inišmānas.

Vispār nekas šajā sezonā īsti neuzrunā, ja nu vienīgi vēl dabūtu biļetes uz Ezeriņu vai Idiotu - neko vairak negribās.
08.10.2015 12:19 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
es bieži apmeklēju DT un neatceros, kad vēl celtos, izņemot Dzeguzi un varbūt vēl Amadeju.

Ak jā, Amadejā arī cēlās kājās, bet tā izrāde personīgi man neatstāja tik lielu iespaidu kā Dzeguze ;D
Vienīgās komēdijas, kas man daudz maz patika - Primadonnas Dailē

šobrīd neatceros nevienu citu izrādi, kur vēl būtu tik daudz smējusies. Vispār, komēdijas ļoti labi, manuprāt, spēlē Rešetins un Subatnieks. ;D

Jā, tas tiešām tā arī ir, vai nu Dž. Dž. darbi patīk vai arī tieši pretēji - riebjās. Es arī esmu no tiem kas laikam fano par viņa izrādēm, lai gan, reizēm ir tā sajūta, ja tu esi redzējis vienu viņa izrādi, tad tu esi redzējis visas

piekrītu it visā :D
08.10.2015 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits