Labi bez attiecībām

 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Cik daudz šeit ir cilvēku kuriem ir labi arī tāpat,bez tām attiecibam? :)
06.10.2015 23:33 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Mj- Man rev ir pretjautājums- Kada sakara tu mani sauc par nenobriedusu,tikai tadel ka domaju savadak ka tu?? Un tas vnk ta ir- ja cilveks baidas vai nemak dzivot viens,tatad vinam nav pašpietiekamības?

Uz kuru tad vēl? Uz to ka man riebjas kuroes un zolīdi krekli?? :D

Nu,es esmu egoista,sava labuma iegūšanai nedomāšu loti par otru cilvēku,bet gan lausis mirkla iegribām. Cilvēki ir dažādi :).
07.10.2015 10:59 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Selīna- Vispār jau es vinu pasūtiju :D sapratu ka negribu tuvakajā laikā nekādus randinus+sapratu ka nav mana gaume.
07.10.2015 11:02 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Spīdola.- Prieks dzirdēt ka ir vēl kāda līdzīgi domājoša :) Es sevi ari medzu salidzinat ar kaki :D Ja arī nenāks,tad noteikti ka tā pat ir labāk :)
07.10.2015 11:06 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nē, nav labāk, es gribu ģimeni un bērnus, bet ne tagad. :D
07.10.2015 11:09 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Un tieši tas ko es ieprieš rakstīju- Nav tā ka es vispār nekādas attiecības negribu,bet gribu tādas kurās nezaudētu brīvību,kā Spīdola.
07.10.2015 11:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mj- Man rev ir pretjautājums- Kada sakara tu mani sauc par nenobriedusu,tikai tadel ka domaju savadak ka tu??


Es tevi saucu par nenobriedušu jo tā vietā lai tu pieņemtu to ka var arī būt labi ar attiecībām, tu izvēlies man teikt ka neesmu pašpietiekama lai gan uz ko tas tiek balstīts man nav saprotams.

Savādāk var domāt, to es nonoliedzu, bet tev jau ir vairāki faktori kas tomēr ir kā rādītāji tam ka līdz galam nobriedis neesi. Tā pati runāšana par friends with benefits liecina ka tu neesi nobriedis lai veidotu ko nopietnu, pašai tādas domas bija galvā pacmit gados un jā tad es arī nebiju nobriedusi. Tu pats runā tā itkā esi pašpietiekams, bet vot sev kreklu pat nevar izvēlēties, nespēj pats sevi savaldīt, dzīvo pie mātes un nestrādā(iespējams par to pēdējo kļūdos), kur tad tu esi pašpietiekams? Ko tu savā dzīvē esi tādu pats saviem spēkiem sasniedzis un paveicis?
07.10.2015 11:16 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tādus nosist , un vispār apspārdīt :-O, ja zinātu kādu ļaunumu citiem nodara :-O. Ar tādiem saskaries un tad domā kā beigt dzīvi un nomirt .
07.10.2015 11:23 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
šo tekstu teikšu ka rakstītu man pazīstams cilvēks ,labi ka nav kontakti , bet ja man sāktu rakstīt vai meklētu vai varētu pasūtīt nezinu....
07.10.2015 11:25 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Mj- Es to pienemu. Bet tu rakstiji ka nevaretu dzivot bez attiecibam. Vot tas gan ir vistīrākais pašpietiekamības trūkums.

Tad tavuprāt nobrieduši cilvēki veidos attiecības un tie kam vinas nevajag uzreiz tādi nav?!
Un kas ir slikts tajā ka es meitenēm jautāju ka labak sagērbties uz randinu,ja es nemīlu herbties zolīdi?

Un man tev nav jatskaitās par saviem sasniegumiem,es dzīvoju sev nevis kādam citam, kā varbūt tu to dari :)
07.10.2015 11:30 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Visi vīrieši ir maukas , kretīni un ķēmi . Par to es pārliecinos vairāk un vairāk.
07.10.2015 11:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Zini par kādām attiecībām es runāju? Attiecībām ar cilvēkiem- ne tikai divu cilvēku attiecībām, bet arī draugiem, ģimeni utt. Esmu Svari pēc horoskopa un ja neesi to palasījis tad svari kā tādi ir tendēti uz attiecībām un būt sabiedrībā.
Esmu dzīvojusi arī bez attiecībām, nu tas arī ir forši un man tas laiks arī gana labi patika, bet attiecības man vajag nevis jo es pati ko nevarētu paveikt vai kā tā, bet gan dēļ tā ka man vienkārši patīk tā sabiedrība un jā, man patīk tā mīlestība kas mums ir.

Nē es nesaku ka visi kam nav attiecības nav tam nobrieduši, es runāju konkrēti par tevi! Tu neizklausies līdz galam nobriedis vai vismaz attiecībām tiešām neesi gatavs.
Un jā, cilvēki kas runā par friends with benefits manās acīs nav nobrieduši.

Uzreiz pieņemt ka es dzīvoju priekš otra cilvēka arī ir muļķīgi, es dzīvoju priekš sevis un priekš mums. Es pati domāju ko vajag izdarīt un kā to sasniegt nevis paļaujos tikai uz otru cilvēku jo lūk pati neko nevarētu izdarīt.

Nu zini, tajā kreklu tēmā jau arī bija tā mazliet amizanti, tu tur tik ne ne ne kā berns saki un meitenes tev skrien un dod variantus kā mātes kad pienes bērnam veikalā drēbes un gandrīz vai lūdzas lai uzvelc. Un jā var nepatikt zolīdi ģērbties, bet ir reizes kad tomēr mums tas jādara, patīk vai nē. Man arī nepatīk kleitas vilkt, bet ja dresskods to pieprasa, tad attiecīgi es to ievēroju.

Pieauguši cilvēki neiet tikai uz man patīk/man nepatīk, mēs arī ņemam vērā apstākļus, kas būtu piemēroti un kā būtu pareizāk. Neviens jau dienu dienā neliek staigāt uzvelkā, tas ir viens vakars, viens pasākums un miers mājās, pēc tam velc ko gribi.
07.10.2015 11:42 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Miss joker- Svari ir diezgan pretīga zīme :D Lai gan man ir māsīca svari kura ir loooti forša sieviete un pazīstams cilveks kurs agrāk bija draugs,bet izradijas appisējs.

Es esmu zivs un zivis dzīvo savā pasaulē un loti bieži dara to kas citiem ir nepienemams vai nesaprotams.

Un es teici kait kur ka būtu gatabs? Es zinu ka neesmu jo es negribu būt ar kādu kopā,man to nevajag jo man pietiek ar sevi. Tas tev ir kaut kas tik nesaprotams vai uzreiz slikts?

Un uz restorānu es neuzskatu ka ibligāti javelk kas zolīds,nav jau kāzas,tadel arī jautāju padomu un paldies meitenēm kas palīdzēja!
07.10.2015 11:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu, es par sevi kā pretīgu zīmi nedomāju, neesmu arī appisēja vai kas tāds. Man patīk mans miers un harmonija, liekās drāmās nelienu iekšā dzīvē, bet jā, es pati zinu dažus svarus kas nav tie foršākie. Vispār man liekas ka visām horoskopu zīmēm ir divi iedalījumi - labie un ļaunie.

Man personīgi ar zivīm nav bijusi darīšana tā kā iespējams jau arī ka tā nesaprasšana vienkārši ir dēļ tā. Man tik suns reiz bija zivs pēc horoskopa :D

Nē, es nesaku ka būt vienam ir kas slikts, bet galvenais ka to būšanu vienam nenoliek nepareizajā gaismā. Ja grib būt viens tad esi viens, bet ja jau ir tā interese par friends with benefits, tad jau pilnīgi viens arī negribi būt, tev vienkārši varbūt tās saistības neiet pie sirds un iespējams domā ka līdz ar tām saistībām nāk visa tā strīdēšanās, kontrole, izdevumi un zāģēšana, bet tas tomēr ir ļoti atkarīgs no partnera un paša. Kā esmu teikusi, esot kopā ar savu draugu es jūtos brīvāka nekā esot viena. Tas tomēr arī nav ikdienišķi sastopams.

Nu viss jau atkarīgs par kādu restorānu iet runa un tik pat labi restorāna vietā arī varētu būt kāzas vai kas tāds, kur teikts ka tad spēsi saņemties un uzvilkt to uzvelku? ;-)
07.10.2015 12:00 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jautājums - kā veicas mīlas frontē - jau pats par sevi ir dīvains. Esmu attiscībās, bet tik un tā ir cilvēki, kam patīk pajautāt - kā klājas mīlestībā.
07.10.2015 12:03 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Miss joker- Haha,tad jau noteikti foršs sunīts bija ;)

Bet protams ka tada zina viens negribu un nevarertu! Man vajag seksu un milumu,bet man nepatik ATTIECIBU saistibas kad ar otru cilvēku ir Jārēkinās.

Tev ir loti paveicies ar draugu ja tā ir. Esmu arī pārāk daudz negatīvā no draugiem un pazinam dzirdējis par attiecībām,ka arī tas ir viens no iemesliem kadel baidis no vinam.

Uz kāzām esmu bijis vairākām un uzvalkā.
07.10.2015 12:07 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Abos variantos savi plusi un mīnusi.
07.10.2015 12:09 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man ir labi vienai un nav laika (varbūt drīzāk vairs vēlēšanās nav) attiecībām. Kaut kā ticība vīriešiem zudusi un neuzticos nevienam, esmu gan šobrīd atradusi interesantu variantu - draugu vīrieti vairāk kā draudzeni. Būtībā- darbā pienākumu paliek vairāk, skolā mājasdarbus uzdod vairāk, ja nu brīvs brītiņš atpūtai vai grūti paliek uzrakstu draudzenei "draugam". :D Es viņam ļoti patīku, man patīk ar viņu runāt, esmu pateikusi, ka man nekādu īpašo jūtu pret viņu nav, bet viņš ir gatavs man sniegt emocionālu atbalstu ja nepieciešams. Un man pa lielam viss ir OK, jo iet pēc plāna un zinu uz ko tiecos.;-)
07.10.2015 12:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu tad jau līdz attiecībām tiešām neesi nobriedis, bet tāpēc arī nevajag domāt ka citi varianti uzreiz ir galīgi garām, visam pienāk savs laiks. Vienīgais gan es nesaprotu laikam kas tur ir tik grūts reiķināties ar citu cilvēku? Tu tak reiķinies ar savu ģimeni? ar saviem draugiem? Tad kādas problēmas reiķināties arī ar otru pusi? Protams ņemot vērā ka tā otra puse ir sakarīga un netaisa tračus un histērijas jo lūk tu pēdējās 10 min neesi uzrakstījis sms ka mīli viņu :D Iet runa par normāliem partneriem/cilvēkiem ar kuriem gribētos pat ko veidot un satikties, ne jau ar tādiem kurus mēs negribētu vispār redzēt.

Nu mums ar draugu arī savas bēdas gadās, bet mēs no tā visa mācamies un cenšamies visu pa labam, kā es, tā viņš un jā man ir paveicies ar viņu šajā ziņā jo mums ļoti saskan un esam laimīgi ka esam atraduši viens otru. Mēs jau arī apkārt dzirdam visas tās attiecību problēmas, bet nu cik arī skatāmies apkārt, tie paši cilvēki jau vien arī ir vainīgi ka tās attiecības ir tādas, nekad viens tik nav vainīgais, parasti jau tomēr abi ir vainīgi pie tā ka viss saiet grīstē.

Cik draudzeņu bēdu stāstus neesmu atklausījusies par attiecībām kas sagājušas grīstē, cik reizes viņām neesmu teikusi ka tā nevajag darīt, bet viņas atkal neklausas manī un izdara pa savam un tad nožēlo. Reizēm cilvēki pārāk paļaujas uz emocijām nekā uz galvu kas uz pleciem, tas bieži vien arī noved pie šķiršanās.

Tad jau labi ka uz kāzām tomēr vari to uzvelku uzvilkt, tad jau pavisam bezcerīgs variants neesi :D

Un jā, man tas sunīts bija ļoti forss, ļoti mīlēju to mazo gudro zivtiņu.
07.10.2015 12:17 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Miss joker- Kadel tu visp lieto vardu nobriedis? Tas skan aizvainojosi. Nevelies butu istais vards. Es nemaku rekinaties ar meiteni ar ko esmu kopā,jo esmu cilvēks pa dzīvi un rīkojos mirkla iespaidā. Arī nokrāpt es varētu,bet es darītu visu lai meitene to neuzzina. Nejauc draugus ar meiteni. Tās ir 2 pavisam atškirīgas lietas un kā lai es rēkinos ar meiteni ja esmu pieradis dzīvot bez attiecībām? Iesaki lūdzu ja zini.
07.10.2015 12:28 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nekad neesmu īsti sapratusi tos, kuri kolīdz ir vieni bļauj "aaa, esmu viens/a, man ir vientuļi". Iemācies vispirms dzīvot, izdzīvot sāpes, saprast, ko tev dzīvē vajag, ko nē un tad gaidi, kad notiks, kam jānotiek. Pat negaidi. Vienkārši nedomā par to. Dari, kas Tev jādara, strādā, mācies, attīsties, nonāc līdz tam, ka esi lepns/a ar sevi! Un tad sāc domāt. Nevajag paļauties apkārtējo manipulācijām. Tas, ka mamma vai krustmāte bieži jautā "Vai Tev kāds ir? Kāpēc nav? " taču nenozīmē, ka Tev vajag. Tā ir tikai ziņkāre un lai arī cik tuvs cilvēks nebūtu, otram nav nekādas daļas, gar Tavu personīgo dzīvi tādā līmenī - ar ko guli, ko mīli, ko neieredzi, ja vien pati nevēlies to teikt. Ja Tevi nesaprot - izvairies no tādiem cilvēkiem. Atrodi dzīvē cilvēku, kas saprot un nespiež mainīties, neko neuzspiež, ļauj būt Tev!
07.10.2015 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits