Labi bez attiecībām

 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Cik daudz šeit ir cilvēku kuriem ir labi arī tāpat,bez tām attiecibam? :)
06.10.2015 23:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bruno

Jā jā, 101 reizi ir dzirdēts tas ka jānorunā to ka nekas vairāk nebūt utt. Tu domā ka cilvēki to nedara? Protams ka dara un tā pat viņi attopas ka beigās tomēr saķeras tajā cilvēkā vairāk. Tādi friends with benefits ir prātā nenobriedušiem cilvēkiem vairāk, nekā nopietni domājošajiem.

Es jau teicu, ka tie kas ir brīvi, tie nav tie labākie varianti un nav runa par kādiem sīkiem mīnusiem, bet gan par vīriešiem kuri 30 gados jau ir nodzērušies kā lopi, pišās apkārt ar visām pēc kārtas, ir darbaholiķi kuriem attiecībām vispār laika neatliek.

Un jā, davai koļīs tagad visi nost aizņemtos, zini tas arī nav tik vienkārši, arī nākas reiķināties ar to otru pusi kura tev var sadot pa purnu, savārīt tev sūdus, uzsūtīt izsitēju barus.. Vai arī ņemam nost bērniem tēvus? Nu jā protams, vīrietis jau būs tam bērnam tēvs, tik nez kāpēc tad sākas tādas problēmas ka māte neļauj satikt bērnu, ka bērns ienīst savu tēvu par izdarīto, ka jaunā draudzene negrib reiķināties ar to ka tas vīrietis nav tikai viņas, bet gan arī tā bērna un viņa mātes.

Muļķīgi ir teikt ka ņemam tagad aizņemtos, muļķīgi ir runāt par friends with benefits kā kaut ko kas strādātu ilgtermiņā(tad jau labāk vienas nakts sakarus laiku pa laikam un miers), muļķīgi ir domāt ka attiecības ir tikai izdevumi un zāģēšana. Tu vienkārši neesi nobriedis, tas ari ir atrisinājums tam kāpēc tev nav attiecības un kāpēc tu tās negribi.
07.10.2015 10:06 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Varu piebilst to, ka Zivīm (nesaku, ka ticu horoskopiem, bet dzimšanas kartei gan) vispār ir grūtāk ar attiecību veidošanu, ļoti svarīgi, lai ir pareizais partneris.


Es pēc horoskopa esmu lauva, bet man dzimšanas kartē izteikta zivs klātbūtne vai kā tur pareizi saka. Zivs zīme bija klāt. Laikam tur tas pie vainas :D:-D:-D
07.10.2015 10:08 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
M.Bown. - Tu arī zivs pēc horoskopa? :) Jā,iespejams tiesi tadel es neuzskatu attiecības par baigo wow un meitene man visticamāk nekad nebūs pirmajā veitā vai arī vinai būtu jabūt vnk perfektai priekš manis :)
07.10.2015 10:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Deemons12 Tu man atgādini vienu lauvu tomēr :D
07.10.2015 10:12 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
Neesmu, bet man tuvie cilvēki ir. Jau teicu, ka ne visām Zivīm, bet % kaut kāda daļa ir pavisam savādāki cilvēki, un tie, kuri tādi nav, nekad to nesapratīs :)!
Zivīm veidojot attiecības ir ļoti jāuzmanās un īpaši jāpiedomā pie partnera izvēles.:-)
07.10.2015 10:13 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
MJ, liels +
07.10.2015 10:16 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
M.Bown-Tieši kā par mani :) Esmu zivs. Un kā jau teicu man meitene nekad nebūs pirmajā vietā :)
07.10.2015 10:19 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Mj- Tas ka negribu attiecības un uzskatu to par dzīves sarezgisanu (kā lielakaja dala gadījumj arī ir) nozīmē uzreiz ka esmu Nenobriedis?!

Un kas slikts kolīt aiznemtas meitenes? Gan es,gan mani draugi bieži kādam nocel meiteni un ja vēl kaut ko lecās,paši dabū pamatīgi iekšās. Vismaz tam tu piekrīti ka,ja tev ir meitene tas nenozīmē ka kāds cits tev vinu var nocelt ;) tā jau vienmēr ir meitenes izvēle.
07.10.2015 10:22 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Tb- nedrikst nocelt
07.10.2015 10:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nē, es runāju konkrēti par tevi. Lasot tavas tēmas jau ir skaidrs ka esi nenobriedis, vai vismaz tas kā tu sevi pasniedz par to liecina. Tas ko es teicu bija konkrēti tev paredzēts, nevis visiem, jo katrs gadījums ir atšķirīgs.

Protams, tas tev varbūt ir dzīves sarežģījums, nu ok tad neesi ar nevienu kopā, bet uzreiz taisīt par to tēmu un kaifot ka tu neesi vienīgais + vel teikt ka cilvēks kurš ir attiecībās nav pašpietiekams ir muļķīgi un nenobrieduši.

Jā, tas ir slikti koļīt aizņemtus cilvēkus, jo savā ziņā tas pierāda to ka tam cilvēkam kurš to dara gribās to uzmanību, gribās tik to izaicinājumu, vai vienkārši patīk taisīt sūdus.
Cilvēks kas domātu ar galvu tādās lietās neielaistos, jo pričom tas ir vajadzīgs? Lai sev pierādītu ka to vari? Baigais prieks tevi sagraut laimīgu ģimeni kura varbūt būtu bijusi laimīga vel ilgi ja tu nebūtu ieradies..
Un baigais veča izgājiens, ja ko lecas tad paši dabū pretī, BĻE nejau viņš tev ņem veceni nost, bet tu viņam - lūdzu tāda uzvedība un attieksme pierāda to ka tu ne tikai neesi nobriedis attiecībām, bet labāk tev arī tādas neveidot vispār, jo tu pats esi tas sliktais tajās attiecīās kurš ir vainojams pie tās zāģēšanas un naudas tēriņiem, jo vecenes tādos kā tu neko vairāk arī nesaskata kā tikai naudas maku.


Jā tā ir meitenes izvēle vai viņa iet pie tā cita, bet tur jau arī atkarīgs kā un cik ļoti tu centies to meiteni iegūt. Ja tik tā pakūda drusku nu ok, tad jā pati vainīga, bet ja reāli iet runa ka bāžas virsū kamēr iedod, un no tevis nevar vispār tikt vaļā, tad jau tas ir cits stāsts.
07.10.2015 10:32 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Mj- Kapec tu ta mani gribi aizvainot? Jo domaju savadak ka tu? Nevisi ir attiecību cilvēki. Es neesmu. Un tas uzreiz nozime ka esmu nenobriedis? Ja cilveks negrib gimeni,riebjas berni ari uzreiz tikai tadel ir nenobriedis prataa?

Attiecibas nenozime ka tas cilveks tev pieder. Vins tapat jebkura laika var aiziet pie cita ja velesies un tas ir pilnigi normali. Neiet runa par uzbazasanos,bet vnk nocelt. It ipasi ja meitene pasreizejas attiecibas nav laimiga. Un ko citu darit cilvekam ja iepatikas otra,kurs ir attiecibas? Tikai tadel mest mieru un nedabut ko velies?
07.10.2015 10:40 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Cilvēks nav radīts, lai būtu viens.
07.10.2015 10:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es domāju, ka kaut kādā dzīves periodā pat ir labāk būt vienam, kā attiecībās. Tad, kad cilvēkam ir jāattīsta sevi, jāveicina savas personības izaugsme, tad tas ir vieglāk izdarāms, ja neesi attiecībās.
Pati praktiski vienmēr esmu bijusi attiecībās un esmu ļoti saradusi ar to, un, lai arī spētu dzīvot bez attiecībām, jo jūtos pietiekami pašpārliecināta un pašpietiekama šobrīd, tomēr , domāju, ka patiesi laimīga es nebūtu, jo nespēju iedomāties, kā es spētu aizstāt tās emocijas, ko šobrīd gūstu attiecībās. Jā, draugi, ģimene, darbs, hobiji - tas viss ir lieliski, bet tomēr nedod tādas emocijas, kā mīļotais cilvēks blakus, kas katru vakaru aizmiegot cieši samīļo, no rīta sabučo un uzsmaida blakus, rūpējas un pienes gultā siltu tēju, kad esi slima. Lai cik tuvas man būtu draudzenes un mamma, mans tuvākais cilvēks un labākais draugs tomēr ir mans mīļotais cilvēks, kam es varu stāstīt pilnīgi visu un darīt viņa klātbūtnē jebko. Un tas ir neatsverami.
07.10.2015 10:40 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Kampanella- Nu man ir tieši otrādi. Esmu pieradis dzīvot bez attiecíbām un ja tomēr kaut kādas uzrodas,tas loti traucē sasniegt savus mērkus,kas man dzīvē ir pats galvenais. Vienatnē man vismaz ir daudz vieglāk to izdarīt.
07.10.2015 10:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Teksti tev, protams, tādi itkā nesen būtu sasniedzis 20 gadus, kas vīrietim +/- nozīmē 17 gadu vecumu. Paaudzies un tad arī apjēga nāks, ka attiecībām vai to neesamībai nav nekāda sakara ar pašpietiekamību.
07.10.2015 10:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bruno kāpēc tu uzskati ka vari uzreiz pieņemt to ka es neesmu pašpietiekams cilvēks jo lūk es esmu attiecībās? Un to nenobriedušo domāšanu es piemini nejau tik balstoties uz šo tēmu, bet uz vairākām.

Un ja runā par citu attiecību bojāšanu tad uzreiz vajag teikt ka iet runa par tādām attiecībām kur tā sieviete jau ir nelaimīga savās attiecībās, savādāk jā, tas tiek nolikts tā ka tu jauksi ārā jebkādas attiecības kur vienkārši tev iepatīkas meitene. Un pat tad ir jaizvērtē vai tu tiešām tai meitenei būsi tas labākais variants un vai tas ir tā vērts. Kā ne kā, tu pats pateici to ka labāk friends with benefits variantu ņemt, tad jau iznāk ka tu izjauktu attiecības un tad to meiteni noliktu otrajā plānā priekš seksa, tas jau nu gan tam otram cilvēkam nebūtu tas labākais variants arī.

Tas nav godīgi pret otru cilvēku ka izjauc viņiem kaut ko, domājot par sevi un savām vajadzībām tikai.
07.10.2015 10:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tad jau drīzāk saki kā ir, ka tev pašam ar sevi jātiek skaidrībā pirms vispār ko nopietnu veido un līdz tam labāk esi brīvs putns.
07.10.2015 10:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Selīna Man tavs viedoklis ar katru tēmu patīk aizvien vairāk un vairāk, rodas iespaids ka mēs uz viena viļņa :-)
07.10.2015 10:56 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Hm, autor, tev atkal nepaveicās randiņā? meitene aizmuka? - tad jau nav brīnums, ka tādas pārdomas tev tagad.
07.10.2015 10:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man ir teju 25, bet es arī nejūtos gatava attiecībām. Ir, protams, bijuši mēģinājumi, bet kaut kā es vienmēr aizbēgu pēc dažiem mēnešiem. Man nepatīk, ka mani kontrolē, pat, ja es neko nosodāmu nedaru. Nepatīk atskaitīties par to, ko daru, ar ko kopā daru un cikos būšu mājās. Es kā kaķis staigāju, kur pašai tīk un man pat neienāk prātā, ka vajadzētu justies vainīgai par to (un te nav runa par krāpšanu vai ko tamlīdzīgu, bet vienkārši ikdienu - tikšanās ar draugiem, dažādi pasākumi, kādi semināri, lekcijas, sports, utt). It kā attiecības gribas, bet gribas tādas, kurās es to savu brīvību nezaudētu. Tā kā šobrīd atkal esmu brīva, saprotu, ka pagaidām neko nopietnu nevēlos. Ceru, ka kādreiz nāks kāds, kura dēļ man visi šie putni pazudīs. :D
07.10.2015 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits