ak šie vīrieši :(

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Varbūt kāda varēs man kaut ko ieteikt

Vīrietis man divus gadus pievērsa uzmanību, taču man viņš tajā mirklī neinteresēja, bet viņš tik un tā nelikās mierā, rakstīja sms, zvanīja, piedāvāja tikties, flirtēja, smaidīja u.tt....

Pirms divām nedēļām spontāni piekritu ar viņu satikties..
Mēs tā kā aizgājām uz randiņu, visu nakti skūpstījāmies(NEPĀRGULĒJĀM), un man pret viņu radās jūtas, ļoti patika viss un tā...

Satikāmies vēl otro reizi, bija viss tas pats

Tagad viņš jau man nedēļu nav ne zvanījis, kā arī nav rakstījis... vienkārši nesaprotu, kas varētu būt tam par iemeslu??? Uzrakstīju pati viņam- vai turpināt viņš neko negrib? uz ko viņš atbildēja, kāpēc es domāju ka negrib, ka grib gan. Nesaprotu.....
06.10.2015 21:44 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Es droši vien uzrakstītu pati. Uzturētu saraksti, uzdodot jautājumus, kas ir nesaistīti ar attiecībām, patikšanuu utt. Pēc tam vienā brīdī, sarunas vidū vienkārši pazustu - neatbildētu, uzsistu sev cenu. 90% gadījumos tas nostrādā un saņemsi atkārtotu ziņu, ja ne tajā pašā dienā, tad pec dienas vai divām noteikti. Cerams, ka šis gadījums nav pieskaitāms tiem atlikušajiem 10%. :-DJa ir, tad skaidrs, ka jūsu tikšanās laikā neattaisnoji viņa cerības un rozā brilles nokrita. Vismaz es tā domāju.
08.10.2015 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!