Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sauciens pēc padoma

 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Sveikas!
Saņēmos tomēr šeit uzrakstīt savu sāpi, jo sapratu, ka šobrīd bez padoma kaut kā man nesanāk ar vis tikt galā. Un, kā jau te bieži redzams, tā būs sirsniņas tēma.
Ar draugu esam kādu diezgan ilgi kopā, gājis visādi, bet nu pēdējā laikā ļoti jauki. Vienmēr esmu viņu apčubinājusi, dzīvojam kopā un vienmēr viss ir kārtīgs, ir vakariņas, viņu atbalstu. Viņš arī ir mīļš, gādīgs, arī kādreiz atnes kādu dāvaniņu, izpalīdz un jūtu, ka tāds vīrietis, ar ko ģimeni arī gribētu dibināt. Taču, kā jau mums visiem, viņam ir arī sliktā puse.
Pagāšgad ap ziemas laiku bija mums strīdi un es zināju, ka viņš tiekas ar citām meitenēm, ar vienu darba biedreni bija kino, gāja iedzert, protams man nezinot. Es gan strīdus un problēmas centos risināt iekšienē, centos laboties un nemeklēju citus. Pēc tam visus atrisinājām, izrunājām, abi labojāmies. Tad sākās burvīgs laiks- mīļi vārdi, apskāvieni, ar citām meitenēm nesazinājās, neatbildēja un jutu, ka viss ir ideāli. Ar darba biedreni dzirdēju, ka sazvanījās, sarakstijās kādreiz, bet cik nopratu,par darba lietām un tas bija reti. Šodien uzzināju, ka ar citām viss ir beidzies, taču ar šo darba biedreni viņš atkal veido kontaktu un tās nav koleģiālas attiecības. Pret mani joprojām ir mīļš, mīļo, saka labus vārdus un tādā ziņā nekas nav mainījies. Tiešām cilvēkam var būt tāda maska?
Tagad nezinu, ko darīt. Piedots ir daudz, bet vai to darīt atkal?
Zinu, ka man jārīkojas, būs ļoti grūti, jo mīlu viņu, viņa ģimeni un tā grauž, ka viena tāda kaza lien pa vidu, lai gan viņa vaina tur ir, jo pats jau meklē kontaktu.
Stāsts iznāca garš, bet vēlos zināt, vai kāda ir bijusi tādā situācijā? Esmu tādā nesaprašanā, ka pat paraudāt nevaru, ir tāda trauksmes sajūta..nezinu...
Ko darīt? Man nav kur Rīgā tagad pārcelties un dzīvot citur. Runāt, nerunāt?:'-(
Nespēju noticēt, ka tiešām viss mums varētu būt cauri:'-(
Varbūt kāda ir bijusi tādā situācijā, ir kāds "plāns", ko darīt, kā darīt, un var arī pm palīdzēt, ja nav grūti.
Sēžu, nav emociju, vienkārši ļoti sitas sirds:'-(
06.10.2015 21:35 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
aču ar šo darba biedreni viņš atkal veido kontaktu un tās nav koleģiālas attiecības.

Kā tu zini, ka nav tikai koleģiālas attiecības?
06.10.2015 21:38 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Var dot cilveekam otro iespeeju, bet ne vairaak, tad jau taa ir muljkjiiba. Vinjsh droshi vien izdomaajis, ka ja piedevi tik daudz reizhu, piedosi atkal un nomierinaasies, vardu sakot, tur tevi par muljkji.
06.10.2015 21:41 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Pašai beidzot paliek sevis žēl un pati sapratu, ka ar tādu cilvēku tikai šī iemesla dēļ baidos veidot ģimeni. Ja vien tāda iezīme nemainīsies. Taču aizvien mazāk ticu tam, jo 5 gadu attiecībās šādi gadījumi ir bijuši vairāki.
Tikai nezinu, ko darīt. Nav man arī kur iet
06.10.2015 22:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ja vien tāda iezīme nemainīsies. Taču aizvien mazāk ticu tam, jo 5 gadu attiecībās šādi gadījumi ir bijuši vairāki.

Te nu ir dzīvs pierādījums - piedevi vienreiz, otrreiz, un noteikti piedosi vēl. Un viņš turpinās 21x, jo zina,ka tā ies krastā. Padūdos pie austiņas un aiziet.
06.10.2015 22:09 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Es cenšos to kaut kā izskaidrot. Es nesaprotu, kas viņam vēl vajadzīgs pie citas? Kādēļ tā ir jādara?
Iepriekšējo reizi es ļoti kritizēju sevi, meklēju sevī vainu, bet likās, ka tagad daru visu, lai viņš justos mīlēts, aprūpēts, ērti un labi.
Varbūt kāda ir izgājusi šādam murgam cauri
06.10.2015 22:14 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es nesaprotu, kas viņam vēl vajadzīgs pie citas? Kādēļ tā ir jādara?


Vienkārši ir tādi vīrieši tā saucamie babņiki un neko tur nepadarīsi.
Kā tur bija tas teiciens? - Dzērāju, babņiku (un ko tur vēl neizārstēsi).
06.10.2015 22:17 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Doloressa- man bija TIEŠI TĀDS PATS GADĪJUMS iepriekšējās attiecībās

Es tev varu pateikt tikai vienu- TĀDI CILVĒKI NEMAINĀS NEKAD
Nav jēgas cerēt un gaidīt, ka kaut kas mainīsies.
Ir divu veidu vīrieši- vieni kas koķetēs, flirtēs, krāps, un visko vēl, un ir otrie- tādi, kas tādi vienkārši nav, un nekad arī nebūs, būs uzticīgi, VIŅI NEKRĀPS
Diemžēl runājoties ar citiem cilvēkiem, un saprotot, lielākā daļa vīrieši ir tādi, kas krāps.
Es teiktu 65% krāpj, 35%nē

Bet lai vai kā, ja protams viņš tikai sarakstās un iet kaut kur iedzert, un nekrāpj Tevi, tad protams nevajag viņu pamest, un censties visu glābt.
Bet esmu 100% pārliecināta, ka viņš ne jau vienkārši iet iedzert un sazvanās. Noteikti ir kas vairāk.

Es ieteiktu tev nevilkt garumā, jo tādi cilvēki nemainās, bet protams tā ir tava izvēle.

Veiksmīti Tev un Turies, gan jau atradīsi pareizo ceļu :)
06.10.2015 22:18 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Tas skaitās babņiks, ja citām meitenēm nepievērš uzmanību, bet tā viena konkrēta jau te figurē ilgāku laiku?
Ir tik tik grūti, ja vīrietis liekas ideāls visās dzīves jomās, izņemot šādi sūdi (atvainojos par izteicienu, nezinu kā to labāk nosaukt)
06.10.2015 22:21 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
A tu pati viņam vispār kaut ko saki par to? Es tavā vietā jau sen būtu paņēmusi pie rīkles.
06.10.2015 22:23 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Elīna195 Tavu tekstu vairākas reizes pārlasīju, ar prātu saprotu, ka Tev ir taisnība. Aizdomājos, ja nu šis vēl nav traki un turpmāk sanāk uzrauties uz tiem procentiem, kuri izturas vēl sliktāk?
Un kā Tu rīkojies, kad Tev bija tāda situācija? Mēģināji izrunāt? Aizgāji? Ja Tev ērtāk, privāti vari uzrakstīt
06.10.2015 22:26 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Dantessa Pirmajā reizē teicu, izrunājām, sarunājām, ka abi centīsimies, lai būtu labi un pats teica, ka tā bija kļūda.
06.10.2015 22:26 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Doloressa- man bija viss principā kā tev, sarakstījās ar citām meitenēm, flirtēja, bet teica ka tas ir normāli, ka iet kaut kur un viss kārtībā, un neko jau viņš nedara, tikai satiekas, ka varot būt arī meitenes draudzenes. Ļoti pārdzīvoju, raudāju, taisīju viņam scēnas, viss kļuva aizvien sliktāk, sliktāk, un vienu dienu viņš atnāca no ballītes piedzēries mājās, un pateica, ka ir mani nokrāpis, tajā brīdī man visa pasaule sabruka. Domāju, ka esmu tāda idiote, kura varēja, ticēja, un cerēja, ka kaut kas mainīsies. Bet nekas nemainījās. Nākamajā dienā pateicu lai savāc savas mantiņas un tinas prom, ļoti ilgi viņš man lūdzās piedošanu, teica ka grib atpakaļ. Bet es uzskatu ka neuzticību nevar piedot, kā jau teicu ja izdarīja, izdarīs vēlreiz. Nekas nemainīsies. Nu vot. Un pagāja laiks, sākumā ļoti smagi bija, bet pagāja laiks un kaut kā tiku tam pāri. Mēs visi tiekam tam pāri. Ir šis milzīgais pieradums pie otra cilvēka, tieši dēļ kura ir visgrūtāk.

Un otrs- par tiem procentiem. Man draudzenei arī ir līdzīga situācija. Viņai ir šis ideālais vīrietis kurš nekad nekrāpj, un nekad neskatās pat uz otru pusi, viņi kopā ir jau piecus gadus. Taču viņai pret viņu vairs nav jūtu, viņas reāli ir pazudušas. Un dēļ tā, kad viņš ir ideāls tādā ziņā kad nekrāps, nedzīvosi tikai dēļ tā kopā vai ne? Respektīvi gribu pateikt to, ka viņa baidās arī par to, ka viņa pametīs šo te ideālo vīrieti, un atradīs nākamo ar šo lielo procentuālo daudzumu kurš viņu krāps.
Bet tur jau ir šīs krustceles.
Es pat nezinu par šo jautājumu, es uzskatu,ka dzīvē jānotiek tā, kā tam jānotiek. Un nevajag domāt, ka labāku neatradīsi.

ATRADĪSI!
06.10.2015 22:36 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Negribu rakstīt publiski, bet tomēr tā būs muļķīga doma palikt kopā. Varbūt tagad netaisi liekas scenas, bet meklē kur dzīvot un tad arī aizej
06.10.2015 22:51 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Elīna195 Protams, saprotamas ir bailes, jo ir pieradums un nevaru sarast ar domu, ka jāpamet ir kādu, kuru mīli. Paldies par Tavu viedokli, ļoti pie daudz kā lika aizdomāties! :) Ļoti būs jālauž sevi, lai spētu nevis atkal piedot, bet tiešām aiziet. No domām vien, kā būtu bez viņa, ir ļoti grūti. Taču laikam labi ir tas, ka ar katru reizi, kad šādi notikumi notiek mūsu starpā, es jūtu aizvien mazāk cieņu pret viņu, kas varētu palīdzēt, ja tiešām sanāks šķirties.
Karty Tavs ieteikums laikam ir pareizs. Būtu muļķīgi tagad taisīt scēnas, ja nav ne kur iet, ne kur likties. Laikam pamazām viss jāsāk apdomāt reāli.
06.10.2015 23:13 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Doloressa- pareizi! un ja kas noteikti raksti man, ja vajag vēl kādu padomu! droši!
Turies!:)
06.10.2015 23:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ko darīt? Man nav kur Rīgā tagad pārcelties un dzīvot citur.

Atrodi dzīvesvietu un tad pamet.. :)
07.10.2015 00:47 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2014
Es savā ziņā esmu bijusi abās sitūacijās.. gan pirmās, gan otrās lomā. Un ticiet man, abās ir grūti.

Par pirmo, nezinu cik ilgi esat kopā, bet ja tas notiek pirmo gadu laikā, tad diez vai tas var mainīties. Vīrieši tā dara, ja kaut kas pietrūkst attiecības un viņi nav spējīgi atrast veidu, kā to pieildīt esošajās. Un šeit ne vienmēr runa ir par seksu, bet bieži vien tieši kaut kas komunikācijā pietrūkst. Ja tu saki, ka darba biedrene, iespējams, viņiem ir reāli kopējas intereses. Manam draugam tā bija ar kursa biedreni, visu laiku gāja vīnot kopā un pa kino. Protams, taas nav normāli, jo es jutu, ka viņš bez tās meitenes reāli nevar. Sākumā man bija grūti, bet nu jau laimīgi satiekos ar citu. Es domāju, ka tas nav pa īstam, ja vīrietis tā dara un tagad tikai saprtu, ka viņš nebija man Liec viņam izvēlēties un miers! Noteikti atradīsi citu un būsi laimīga, vai arī sāc sadzīvot ar viņa niķi.

Otrā pusē bija mana māsa diezgan ilgu laiku un, protams, dzīvoju viņai līdzi visās detaļās. Pirmkārt, šī otrā meitene tiek maldināta, viņai pasaka par draudzeni, tikai tad ja viņa uzstājīgi jautā. Vai arī atbild caur puķēm. Un nav nozīmes, ka tavas mantas, piemēram, ir visur mājās. Vīrieši māk šīs lietas apspēlēt. Bet viņai bija ļoti grūti, un kad viņa uzzināja, ka viņam ir cita, viņa sev dikti pārmeta, bet vīrietis turpina dzīvot it kā viss ir OK. Šis tips vienkārši ir spējīgs sadzīvot ar divām sievietēm vienlaikus. Manai māsai beigās tik ļoti sāpēja, tieši dēļ tās otrās sievietes (būtībā viņa tāds labais gariņš un negribēja nevienu sāpināt) ka viņa viņam pateica, ka tā vairs nevar un aizgāja. Šajā gadījumā gan viņš pēc nedēļas savu draudzeni pameta un palika kopā ar māsu un nu jau viņiem vasarā būs kāzas. Viņi ir laimīgi, bet tikai tāpēc, ka viņa ir pieņēmusi faktu, ka viņš ir krāpnieks, bet dīvainākais ir tas, ka viņs šķiet mainījies. Traka, bet iestāstīt pretējo viņai nevaru :)
15.10.2015 10:39 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Ir tāds cilvēku tips, kuram ar vienu ir par maz.
Man ir viens paziņa, kurš darās tieši tāpat kā tavējais. Ir attiecības, metene ir gatava uz visu viņa dēļ, vienmēr laba, piedod visus viņa izgājienus, bet šim po, tik un tā meklē citas. Uz laiku aprimstas, un tad atkal. Izmanto to, ka meitenei ir jūtas. Un tāds atteicību modelis viņam ir bijis arīiepriekšējās attiecībās.
Saņemies un mūc prom, ka pēdas svilst. Tādi nemainās un nemainīsies, tik uz laiku notēlos labos.
15.10.2015 10:46 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ausu piedūdošana un pastiprināta čubināšanās jau liecina par to, ka kaut kas nav labi. Nemeklē vainu sevī, vienkārši viņam ņēma un iepatikās cita. Un es pieļauju, ka darba kolēģe ir nevis atkal, bet joprojām.
15.10.2015 10:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits