virtuves dizains

 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
táda virtuves interjera beztéma.
pastástat, ja jums iedotu absolúti tukshu telpu un bútu vajadzígais budzets - káda bútu júsu ideálá virtuve? un cik, júsuprát, tá izmaksátu. pievienojam bildes vai vienkárshi dalámies ar idejám ;)

es saprotu, ka pats svarígákais ir értums, gribétu cepeshkrásni ne pie zemes bet augsták, patík variants ar tádu galdu virtuves vidú, bet ísti nesaprotu, cik érti tas bútu, jo vajadzíbas gadíjumá - malá nepabídísi.




skatos visádas interjera idejas un vairs nesaprotu, ko un ká gribu... ;-)
06.10.2015 17:00 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Laikam kaadu virtuvi katrs grib ir atkariigs arii no taa,cik naudu grib ieguldiit,cik virtuve svariiga visa dziivokla dizainaa!Ja ir studio tipa dziivokliitis,tad virtuves kospkats ar eedamtelpu ir loti svariigs-redzeeju Pieriigaa taadu dziivokliiti!Loti patika -loti saskaniigi.Moderni un labi jauniem cilveekiem-ne viens ,ne otrs nedziivo daudz pa virtuvi-viss kas nepieciesams,bet nekas nebija taads kaa graniita,marmora virsmas utt
07.10.2015 17:34 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Te tiek runaats par izmaksaam!Ja man buutu jaataisa remonts utt,es gribeetu saskanot smuki visu dziivokliiti,ne tikai taisiit virtuvi loti skaisti un tad visu paareejo kaa iznaak...Ja runa par Latviju tad biju dziivokliitii-3istabu,kur viss bija paartaisiits -nezinu ,cik viirietis pats straadaaja ,bet bija izmaksaajis viss aptuveni 15000Euro.Loti gaumiigi smuki,bet nekur nebija ne graniits ,ne marmors,ne iistais koks.Vini bija paartaisijusi arii vannas istabu,virtuvi -visa iekaarta jauna.
07.10.2015 17:43 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013










Man vispār ļoti patīk dāņu interjēra dizains.
07.10.2015 18:09 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Un vispār, ne tikai virtuvē, man patīk balts, kā pamattonis, kombinācijā ar koku, akmeni, ķieģeļiem. Neperfektas koka grīdas, brusas. Un, kā NordicBelle teica - vienkāršas un smukas lietas kombinācijā ar antīkām vērtībām. Un pats gavenais, daudz dažādu interesantu elementu - smuki logu rāmji ar vēl smukākiem rokturiem, daudz dažādu gaismas avotu, sveces, gleznas, paklāji un spilveni akcentam. Galvenais, lai nav pareizi, lai ir nedaudz nepareizi. Tas padara mājvietu interesantu un piešķir tai dvēseli.
07.10.2015 18:19 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013

07.10.2015 18:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Viena no lietām, kas man mūsu virtuvē patīk visvairāk, ir ēdamgalda un krēslu kombinācija. Neilgi pirms ievākšanās šajā mājā, vīrs kaut kādā izsolē nopirka ļoti līdzīgu kompelktiņu kā šis. Lai gan skaists, bet tas ir super nepraktisks ansamblis, tapēc ievācoties to izjaucām. Krēsli ir pielikti virtuves ēdamgaldam, bet galdiņš stāv dzīvojamajā istabā. Lielais pluss ir tāds, ka pie virtuves galda tagad ir bezgala ērti sēdēt, jo parastie krēsli un soli man šķiet neērti, bet šie ir mīksti un "mājīgi", turklāt izskatās poētiski nepareizi. :-) Bet būtībā tā ir liela lieta - atrast ērtus un smukus krēslus. Viena no skaistākajām virtuvēm, kur esmu jelkad bijusi, bija tirkīzzilā krāsā izkrāsota telpa dzīvoklī ar augstajiem griestiem, kur bija sakombinētas kopā Ulmaņlaiku ozolkoka mēbeles, neitrāli virtuves skapīši un samiksēti dizaineru krēsli (Starks, Eames, Kartell, utt) (l)




Ja plāno bāra leti ar augstajiem krēsliem, tad viens no labākajiem variantiem, ir mēģināt sākt ar bāra krēslu atrašanu
07.10.2015 18:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ideālo virtuve interneta bildēs vēl neesmu uzgājusi.. tā ir manā galvā :D
Bet simpatizēja šis attēls:
07.10.2015 22:49 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Līdz ar pārvākšanos arī būs aktuāla tēma. Pašreizējā virtuve patīk, bet neko no iekārtojuma un mēbelēm neņemsim līdzi, varēs visu sākt no jauna :)
Pašreiz ir gaiša virtuve, atvērta studio tipa, apvienota ar ēdam telpu un dzīvojamo istabu un paveras skaists skats no logiem.
Es laikam sev neizvēlētos virtuvi ar glancētām virsmām. Noteikti svarīgi ir, lai ir pietiekami daudz darba virsmas, ļoti patīk gāzes plīts nevis keramiskā, noteikti jaunajā virtuvē izvēlēšos vīna ledusskapīti, iespējams arī cepeškrāsni novietotu parocīgākā augstumā, nevis tieši zem plīts. Patīk arī industriāli elementi, koks. Svarīgi, lai ir patīkami uzturēties virtuvē. Lauku mājā, patīk arī ja ir neliela āra virtuve.
Ir iekrājusies deko un interjēra žurnālu kolekcija, no kriem patīk smelties idejas. Bet jāskatās un jāpieskaņojas kādas būs telpas.
Vecmamma vienmēr ir teiksi, virtve ir mājas sirds :)






















07.10.2015 22:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
paldies, meitenes, daudz forshu ideju un labu padomu :)
08.10.2015 13:44 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
meitenes, tās ka reāli ir pasūtījušas saviem mājokļiem iebūvējamās virtuves - vai pasūtījāt firmai vai pie individuāla meistara? Cik ilgā laikā izgatavoja un kādas aptuveni bija izmaksas? Varbūt ir kāds meistars, ko variet ieteikt?
09.10.2015 10:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits