Ķibeles ar liftiem

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Man pļāpājamais garīgais šodien un darbā lifts nestrādā, tāpēc iedomājos izveidot baisu tēmu :-D

Tātad - kādi piedzīvojumi vai slikta pieredze jums ir gadījušies izmantojot liftu? Vai jums ir fobija no liftiem? Un kur visbiežāk izmantojat liftu - mājās. darbā, veikalos vai kur citur?


Paldies! :-)
06.10.2015 12:48 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Tāpat kā te jau minēja,
Dzīvoju Pļavnieku deviņstāvenē
un man katru dienu uz 8. stāvu negribas kāpt pa trepēm, tad ikdienā izmantoju liftu, nekādu baiļu nav, tikai nepatīk braukt ar svešiem cilvēkiem liftā, pat neizskaidrojami kāpēc,jo bail no viņiem nav, laikam vienkārši nepatīk, ka man kāds svešinieks tik tuvu stāv; esmu ievērojusi, ka arī kaimiņi, ieraugot, ka kāds stāv pie lifta, pagriežas un skrien pārbaudīt pastkastītes vai nopūšas un kāpj pa trepēm. :D Smieklīgi jau ir, bet esmu ievērojusi ko tādu. Pārsvarā sanāk liftu tikai savā mājā izmantot, nu vai ciemos ejot pie kāda, lielveikalos draugs dzen mani pa trepēm,kad gribu liftu izmantot, saka, ka neesot vajadzība uz 2. vai 3. stāvu ar liftu braukt. :D
06.10.2015 18:34 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Braucu ikdienā gan ar jaunajiem, gan padomju laika. Ne piedzīvojumu, ne fobijas nav, man vienalga, vai šis čīkst vai grab. Ar galīgi aizdomīgiem tipiem kopā nekāptu, bet neatceros, ka kādreiz būtu tāds gadījies. Bez telefona gan apzināti nebraucu, jo, ja nu iespūst, lai nav bez sakariem.
Ar eskalatoriem braucu tikai uz augšu, uz leju nē, kopš reizes, kad bija kājās vaļējas kupres, kuras, kāpjot uz 1.pakāpiena, noslīdēja drusku no kājas un ar pēdas vidu trāpīju uz kurpes malu. Tas nereāli sāp, knapi noturējos, lai nenoveltos. Un reiz redzēju traku skatu, kā puisis aizķērās vai netrāpīja uz pakāpiena un noripoja no pašas augšas līdz lejai.
06.10.2015 18:50 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
No liftiem nebaidos, bet gan no eskalatoriem. Tāpat kā dažām citām, man arī pirmais un pēdējais pakāpiens ir pārbaudījums. Nevaru laikā trāpīt uz pakāpiena, parasti kad kāpju iznāk tādas dīvainas pozas:-D Kā vien varu cenšos izvairīties. :-D
06.10.2015 18:51 |
 
Reitings 86
Reģ: 18.01.2015
Liftu sanāk izmanot katru dienu, jo dzīvoju 5.stāvā, pirms tam 8.stāvā, bet iesprūdusi esmu tikai vienu reizi. Durvis 1.stāvā pavēras kādus 4 cm un viss. Nekādas panikas man nebija, sazvanīju liftu meistarus un nācās gaidīt kādu pusotru stundu līdz tiku ārā. Labi, ka bija sestdiena, nevis darba diena, kad jāsteidzas. Lai nosistu laiku skatījos filmu telefonā.
Tas kā reiz bija tieši nedēļu pirms kāzām un toreiz ar topošo vīru smējāmies, ka kāzu dienā jākāpj lejā pa kāpnēm. Citādāk sanāktu ceremonija caur šķirbu liftā :)
No eskalatoriem nekādu baiļu nav - man pat patīk tie dziļie, kas parasti atrodami metro.
06.10.2015 19:43 |
 
Reitings 346
Reģ: 21.05.2014
Ikdienā, cik vien varu izvairos no liftiem, man ir klaustrofobija. Bet vakar nācās pabūt gaiļezerā un par cik šī iestāde ir arhitektūras meistardarbs.. tad neriskēju meklēt trepes jo tad es divas stundas meklētu vajadzīgo kabinetu :D
Tā nu stāvu pie lifta.. atverās durvis, tur stāv jauns vīrietis. Man protams galvā uzreiz domas.. taa tumša ādas krāsa... beeglis.. it kā neesmu ne rasistiska bet nu informacija ko pasniedz prese nav glaimojoša. Tā nu es stāvu un domaju, bļaviens stulbi tagad vnk stāvet nekapt iekšā..:-D Tā nu stīvām kājām braucu uz vajadzīgo stāvu.. Liekas ka pat neelpoju. :D
06.10.2015 20:04 |
 
Reitings 50
Reģ: 21.07.2015
Ar divām draudzenēm bijām aizgājušas uz vietējo iepirkšanās centru, lai aizietu uz 3.stāva sporta zāli. Ašā ideja bija braukt ar liftu..:-D Lifts jau bija gandrīz uzbraucis trešajā stāvā, draudzene piegāja pie durvīm un tad tas apstājās! Caurspīdīgs lifts, visi redz mūs, bet palīdzības dienestu jau nesauc.. Tā nu stundu tur stāvējām un gaidījām palīgus. Stāstījām jokus, lai laiks ātrāk paietu un uzmundrinātu sevi, bet jokus likām pie malas, kad sāka beigties gaiss.. Tad atnāca meistars un izsita stiklu, un pa mazu šķirbiņu tikām ārā
06.10.2015 20:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits