Draudzenes vs puisis

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Kopā ar savu draudzeņu bariņu bieži ejam uz restorāniem, braucam uz SPA vai dodamies uz kādām citām izklaidēm, kino, operu, zirgu izjādēm. Esam bijušas arī kūrorta ceļojumos uz Turciju.

Bet, kopš man ir parādījies puisis, man kaut kā paliek žēl naudas, ko tērēju uz draudzenēm. Zinu, skan stulbi :D Bet nu doma apmēram tāda, ka es labāk to naudu ieguldu, lai kopā ar mīļoti pavakariņotu restorānā, nevis ar meitenēm.

Draudzenes man to pārmet, ka esmu kļuvusi tāda...

Vai esmu baigā sterva? :) Ka nepalieku bez draudzenēm
06.10.2015 11:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Saprotams, ka puisi tagad gribēsies likt kā prioritāti un draudzenes nobīdīsies otrajā plānā...jo tomēr statuss ir savādāks. Man arī tā bija un vēl aizvien ir, bet cenšos kaut kā neattālināties no viņām pavisam un ik pa laikam (ļoti reti) aizejam kaut kur pasēdēt ;) par naudas tērēšanu man nav ko pateikt :D
06.10.2015 11:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet, kopš man ir parādījies puisis, man kaut kā paliek žēl naudas, ko tērēju uz draudzenēm. Zinu, skan stulbi Bet nu doma apmēram tāda, ka es labāk to naudu ieguldu, lai kopā ar mīļoti pavakariņotu restorānā, nevis ar meitenēm.
Tu izmaksa gan draudzenem, gan puisim? Un ja tev nebus naudas visi pametis tevi? Bez naudas nav puisa un nav draudzibas?
06.10.2015 11:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Var tā palikt bez draudzenēm. Es tavā vientā dalītu naudu priekš izklaidēm uz pusēm, pusi naudas tērē uz izklaidēm ar draudzeni un otru pusi ar draugu. Varbūt pat ir kādi pasākumi vai kas tāds kur jūs visi varat braukt kopā, varbūt vel draugs paņem kādu čomu līdzi un tad jau pavisam forši būtu :)
06.10.2015 11:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits