Draudzenes vs puisis

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Kopā ar savu draudzeņu bariņu bieži ejam uz restorāniem, braucam uz SPA vai dodamies uz kādām citām izklaidēm, kino, operu, zirgu izjādēm. Esam bijušas arī kūrorta ceļojumos uz Turciju.

Bet, kopš man ir parādījies puisis, man kaut kā paliek žēl naudas, ko tērēju uz draudzenēm. Zinu, skan stulbi :D Bet nu doma apmēram tāda, ka es labāk to naudu ieguldu, lai kopā ar mīļoti pavakariņotu restorānā, nevis ar meitenēm.

Draudzenes man to pārmet, ka esmu kļuvusi tāda...

Vai esmu baigā sterva? :) Ka nepalieku bez draudzenēm
06.10.2015 11:36 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un kaapeec sava nauda jaateeree izklaideem ar puisi, kaut ko nesaprotu, shis nespeej savai sievietei izmaksaat? :-D

Es veel vareetu saprast kaut kaa nopirkshanu tam kopiigajam dziivoklim, piemeeram, kaut kaadu rozaa lampu vai sirsninjspilvenus, ko viirietis ne luudzams nepirks. Tachu diivaanu? Viirietim nebuutu meebeles jaasagaadaa? :-D

Tavs draugs nespeej ne Tev kopeejaas izklaides izmaksaat, ne meebeles sapirkt, kam taads viirietis vajadziigs? Tavaam draudzeneem, kaa izskataas, puishu un viiru deelj izdevumi nav jaaierobezho. Un tas ir tikai normaali, ka sievietes nauda ir vinjas personiigajaam vajadziibaam. Ja ar puisi restoraanaa jaamaksaa puse reekjina, tad sorry. Vareesi veelaak izdevumus par pamperu paku daliit uz puseem.

Nomaini viirieti.
17.10.2015 20:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es mainiitu savu domaasanas veidu,skatu uz dziivi-ne vienmeer laimes sajuuta iet caur lielaam summaam...
17.10.2015 20:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
s labāk to naudu ieguldu, lai kopā ar mīļoti pavakariņotu restorānā, nevis ar meitenēm.
tad jau kur no majas izejat ari?
30.11.2015 15:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits