Draudzenes vs puisis

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Kopā ar savu draudzeņu bariņu bieži ejam uz restorāniem, braucam uz SPA vai dodamies uz kādām citām izklaidēm, kino, operu, zirgu izjādēm. Esam bijušas arī kūrorta ceļojumos uz Turciju.

Bet, kopš man ir parādījies puisis, man kaut kā paliek žēl naudas, ko tērēju uz draudzenēm. Zinu, skan stulbi :D Bet nu doma apmēram tāda, ka es labāk to naudu ieguldu, lai kopā ar mīļoti pavakariņotu restorānā, nevis ar meitenēm.

Draudzenes man to pārmet, ka esmu kļuvusi tāda...

Vai esmu baigā sterva? :) Ka nepalieku bez draudzenēm
06.10.2015 11:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Kad pirms 10 gadiem iepazinos ar vīru, protams sākumā gribējām nemitīgi būt kopā. Tā nu draudzenes palika nedaudz novārtā, viena toreiz ar mani pilnībā uzreiz pārtrauca draudzību pat dēļ tā, nedaudz žēl par to man ir joprojām, jo bija man tuvs cilvēks.
Tagad es vienmēr cenšos atrast laiku draugiem, bet man visas draudzenes ir diezgan aizņemtas, tāpēc tāpat netiekamies ļoti bieži un kad beidzot satiekamies, tad esmu ļoti ļoti pacilāta un priecīga (l)

Par naudas jautājumu grūti spriest. Ceļojumā gan esmu tikai vienā bijusi ar draudzeni, pārsvarā ceļoju ar mīļoto tomēr, bet vakariņām restorānā, SPA, vai kino man nav žēl naudu draudzenēm.
06.10.2015 12:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār šādos gadījumos labi var ieraudzīt kuri tad ir tie īstie draugu. Vai viņi tiešām atmetīs tev ar roku uzreiz jo tu lūk netiec tajos pasākumos kur viņas gribēs, vai viņas tomēr piekāpsies un arī piekritīs kam ne tik dārgam utt.

Man arī reiz draudzene bija kura VISU laiku mani aicināja uz pasākumiem, tad vienu, tad otru un tā pat vairākas reizes nedēļā, es viņai visu laiku teicu, ka man burtiski nav nauda lai to atļauties jo man jau tā maz nauda bija, un tā pati aizgāja visa uz braukāšanu pe drauga jo biļetes jau lētas arī nebija, ņemot vērā ka viņš Kuldīgā, kamēr es Rīgā.

Nu jā, tā draudzene mani tiranizēja visu laiku kādu pus gadu tā, es vel viņai to visu apskaidroju kāpēc man tiešām tā naudiņa nebija un piedāvāju arī citas, lētākas izklaides, bet beigās viņa vienkārši pati pārtrauca kontaktēties. Nu neko, ja nevar pati saprast ka cilvēkam var nebūt tā nauda, tad es tur neko nevaru padarīt.

Un tad ir otra man ļoti laba draudzene, mums neko vairāk nevajag kā mierīgu pasēdēšanu mājās pie vinčika glāzes, izkratam sirdis, izsmejamies, draugs arī tur pat blakus vai nu ar mums pļāpā vai arī ko citu dara utt. Un mēs uz savām izklaidēm nekad lielas naudas netērējam, vienmēr izdomājam ko pa lēto, aizbraucam viens pie otra ciemos, padzīvojamies, pļāpājam pa telefonu. Tas pat nekas ka pusgadu + nesatiekamies, mēs tā pat esam ļoti labas draudzenes :)
06.10.2015 12:21 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Man nav tādu draudzeņu , ar kurām eju uz restorānu un puisis man visu izmaksā. Ak, cik gan man labi :D
06.10.2015 12:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Zini kā būs, tagad tu visu gribēsi ar draugu tērēt, bet vēlāk, kad draudzenes jau būs no tevis attālinājušās, tu nožēlosi to ka tomēr nepavadīji laiku ar viņām, it īpaši ja attiecības neizdosies.

+++
ok, par ceļojumu varētu būt saprotams, bet kafejnīcām žēlot naudu? skaties, ka nepaliec pie sasitas siles
06.10.2015 12:41 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Ja par ceļojumu, tad atteiktos, bet paskaidrotu draudzenēm kādēļ netieku, laikam ikdienas izklaides nav problēma, bet tieši ceļojumi..
06.10.2015 12:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man vispaar regulaaraam, dargaam izklaideem ar draudzeneem butu zheel naudas! Kadreiz ari gajam pa restoraaniem, teatriem, dargam vietaam, edam dargus edienus, dzerienus, laikam uz vecumu palieku dulla, mani labpratak piesaista desu maizes un panemta liidzi teeja juras krastaa ar parunashanos "no sirds".

Bet par teemu - atrodi lidzsvaru starp draudzeneem un draugu. Varbut vari sazvanities biezhak ar vinjaam? Uzaicini vinjas ciemos?

Bet nu uz Turciju - pasaki, ka vienkarsi sobrid nevari un viss.
06.10.2015 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 29.01.2009
Jā, tas ir stulbi. Pēc visa tava apraksta vispār var spriest, ka tev vinas nav nemaz svarīgas. Ok, celojuma, ja nevēlies braukt, ir sapritams un tas vinam arī butu jāuztver normāli. Bet citus pasākumus.. Vienmer var izdomāt ko lētāku, bet tāpat kaut ko foršu.
Kopumā- bija man pāris tādas draudzenes, kas regulāri pazuda, kad uzradās draugs (ne laika satikties, ne zvana utt). Bija. Nav tā, ka vairs nekomunicējam, bet tagad sevi lieku kā prioritāti (un citus draugus, kas nepazūd). Ja ir laiks tad varbut saskrienos, bet nu tā jau tāda pazinu busana.
06.10.2015 12:53 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Meitenei jaunas attiecības - visas tak zinām, kā tas ir, kad gribas vairāk laika pavadīt kopā, braukt ceļojumos tikai kopā, iet uz kino kopā - kaut tas nepārietu, to es varu novēlēt Jums abiem, jo...tas pāries, protams, un kopīga laika pavadīšana nenāks tik pašsaprotami. Izbaudi attiecību sākumu! Esi iemīlējusies, ļaujies superīgam posmam dzīvē! rutīna, ikdiena, pieradums tāpat nekur neizpaliks.
Bet te meitenei draudzenes pārmet, ka viņām nevelta pietiekami laika. Kas tas par egoismu? Ja esat draudzenes, tas ir normāli saprast un pieņemt, ka kādai var rasties attiecības un viņa var būt iemīlējusies un gribēt biežāk būt kopā ar savu otro pusi, ne ar draudzeņu baru. Un tas ir jārespektē, jo tas ir normāli! Nekur nav teikts, ka viņa pavisam kontaktu pārrauj, viss turpinās, tikai biežāk jūt vēlmi darīt vairāk ar otru pusi, nevis draudzenēm. Draudzenes loses :D

Es būtu patiešām nobažījusies par savas draudzenes jūtām pret otro pusi, ja viņa atsauktos uz katru manu aicinājumu aiziet paēst sushi vai uz teātri, jo es gribu, lai manām draudzenēm ir foršas attiecības un taureņi un nedēļas nogales, kad neieziet no mājām, jo visu laiku kopā skatās filmas vai vēl nez ko dara. Tas, ka es tāpēc kādreiz aizeju viena vai tikai ar vēl 2, nevis 3 draudzenēm kaut kur, nav nekāds pasaules gals. Es priecājos par savu draudzeni.
06.10.2015 12:59 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nav īsti saprotams, vai esat no viena ranga ar draudzenēm? Ja viņām visām jau ir draugi vai vīri, tad laikam viņām pietiek naudas gan jūsu pasākumiem, gan ģimenes štellēm (vai arī vīri viņām visu samaksā). Es ieteiktu būt godīgai - ja nevari atvēlēt naudu ceļojumam, tad tā arī pasaki, nevis izdomā kaut kādas atrunas, ka netiec.
Man nekad nav bijušas draudzenes, ar ko doties ceļojumos vai uz restorānu. Diemžēl man pagadījušās tādas "mākslinieciskas" draudzenes, kurām bieži vien nav naudas (t)
06.10.2015 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Un tad ir otra man ļoti laba draudzene, mums neko vairāk nevajag kā mierīgu pasēdēšanu mājās pie vinčika glāzes, izkratam sirdis, izsmejamies, draugs arī tur pat blakus vai nu ar mums pļāpā vai arī ko citu dara utt. Un mēs uz savām izklaidēm nekad lielas naudas netērējam, vienmēr izdomājam ko pa lēto, aizbraucam viens pie otra ciemos, padzīvojamies, pļāpājam pa telefonu. Tas pat nekas ka pusgadu + nesatiekamies, mēs tā pat esam ļoti labas draudzenes


Šitas baigi foršs variants, man ar vienu draudzeni, kurai ir draugs, ir līdzīgi :) Man patīk
06.10.2015 13:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
draudzenes ir bijušas blakus gan tad, kad ir puisis, gan tad, kad nav, atbalstījušas, droši vien arī mierinājušas, palīdzējušas (ja mēs runājam par normālu draudzību), bet te tikko kā parādās puisis, tā esot normāli draudzenes uzmest.. Super

Ja ir normālas draudzenes, sapratīs gan vēlmi vairāk pavadīt laiku ar jauno puisi, gan vēlmi tērēt naudu kopīgā mājokļa iekārtošanai, nevis braucienam uz Turciju. Protams, nav normāli pamert viņas novārtā pavisam, bet, ja pašām vīri un draugi ir, tad kā var nesaprast tādu dabīgu vēlmi būt kopā ar puisi un nomazināt tēriņus izklaidēm ar viņām? Viņas pašas, protams, skraidīja visur ar draudzenēm un viņu puiši/vīri jau no attiecību sākuma ir nostādīti tā, ka viņas atnāks, kad būs beigušas ar draudzenēm ballēties un aizskries, tiklīdz draudzenes pasvilps, ja? Šaubos, ka normāls vīrietis ko tādu paciestu. Tātad te draudzenēm ir neadekvāta reakcija uz autores jauno statusu.
06.10.2015 13:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
maizes un panemta liidzi teeja juras krastaa ar parunashanos "no sirds".
to var darit ar draudzeni un cilveku kam esi svariga.,Nevis tik dargas izklaides.



Un tad ir otra man ļoti laba draudzene, mums neko vairāk nevajag kā mierīgu pasēdēšanu mājās pie vinčika glāzes, izkratam sirdis, izsmejamies, draugs arī tur pat blakus vai nu ar mums pļāpā vai arī ko citu dara utt. Un mēs uz savām izklaidēm nekad lielas naudas netērējam, vienmēr izdomājam ko pa lēto, aizbraucam viens pie otra ciemos, padzīvojamies, pļāpājam pa telefonu. Tas pat nekas ka pusgadu + nesatiekamies, mēs tā pat esam ļoti labas draudzenes
tiesi ta! Ti8kain autorei ir labas pazinas, ar ko izklaideties, nevis draudzenes.Tads iespaids vismaz rodas.
06.10.2015 13:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Liels + Selīnai un Heartkiller.

Un ko nu puisis.. ja ejat kaut kur izklaidēties, visu dalat uz pusēm, viņš neko neuzsauc, ka pilnīgi jādomā, lai tik neknapinātos..

Parasti tādus jautājumus uzdod cilvēki, kuri paši labprāt izmanto citus cilvēkus, saucot tos par draugiem, kad ir vieni un tiklīdz uzrodas otrā pusīte - ar kāju pa vienu vietu. Dzīve Tava, prioritātes jāliek Tev.. Nu, neticu, ka parunājot ar draudznēm (normāli) un paskaidrojot situāciju, ka vairs NEGRIBI atvēlēt lielas naudas summas tikai izklaidēm ar viņām, viņas nesapratīs, jo galvenais ir vēlēties pavadīt laiku kopā, nevis tās summas.. Un neiet uz SPA, ebraukt ceļojumos varbūt tik bieži, bet retāk.. Galvenais ir vispār saprast, kas Tev vajadzīgs
06.10.2015 13:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
meksikanka, šis draudzeņu bariņš neizskatās pēc tām, kas samierināsies ar ko mazāk, ka tikai visas kopā, ja jau tagad autorei pārmet, ka viņa negrib tērēt naudu. Ja būtu gatavas arī uz ko mazāk, te nemaz tādi jautājumi nerastos.
06.10.2015 14:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es domāju, ka par naudu vienmēr sarunāt, piemēram, ka šobrīd liekas naudas nav, dārgām izklaidēm nesanāk. Visi cilvēki, domāju, ka sapratīs. Un gan jau, ka nepārmet par naudu, bet gan par novēršanos.

Manā uztverē nekad nav bijis un nekad nebūs augstāk stādīt vīrieti, kurš dzīvē ir neilgu laiku vai tikko uzradies, nekā draugus, kas ar mani ir bijuši kopā visu mūžu, cauri visām grūtībām. Un man tiešām mēdz raut jumtu, kad samīlos, bet to es vienmēr atceros. Un es nedomāju, ka draugiem vai draudzenēm jābūt kā tādiem rezervistiem uz soliņa, kas vajadzīgi tad, kad nav vīrieša, kaut kas saiet dēlī ar vīrieti.
06.10.2015 15:12 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Man, protams, arī mainījās prioritātes un visur neskrienu kā senāk, bet uz filmu vai izrādi aiziet jau nu tiešām var.
Traki, ja puisis aizņem visu tavu dzīvi. Galvenais, lai pēc tam nav jāraud gaužas asariņas, ja, nedod dievs, kkas noies greizi.

Piekrītu! Atskatoties uz savām bijušajām attiecībām, tagad visai dzīvei būs mācība - nekad, patiešām nekad neatteikties no draugiem vīrieša dēļ. Arī savulaik atteicos no draugiem, kopīgajiem pasākumiem, vīrieti likdama kā prioritāti. Nu, gāja laiks, izšķīrāmies. Tagad cilvēki, kuri reiz bija labākie draugi, ir tikai attāli paziņas, kurus reizi gadā virtuāli apsveicu dzimšanas dienās vai svētkos. Satikāmies, sapratām, ka mums vairs nav par ko runāt. Tagad nožēloju to, ka tā notika un turpmākās attiecībās vairs nekad neesmu pieļāvusi tādu kļūdu - cilvēki ar kuriem esmu gājusi cauri visam, nedrīkst tikt pamesti novārtā tiklīdz pie apvāršņa parādās jauna mīlestība.
06.10.2015 15:20 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Kā man besī šitās draudzenes -uzmetējas! Sarunājat, ka netērēsiet nenormālās summas, lai ēstu šikos restorānos, bet pasēdiet pie Tevis/viņām utt.
Man arī ir draudzene, kura apprecējās un viņai vsp nekam nav laika. Un šeit nav runa par dārgiem restorāniem utt. Runa ir par vnk satikšanos, vai parunāšanu pa telefonu. Tgd ir tā, ka pat neraisās telefonsarunas, jo vnm blakus ir viņš. Runājam un pēkšņi hi, hi, ha, ha...Izrādās, ka tas visu laiku sēdējis blakus! pff!
Jūtu, ka pamazām iet uz grunti! Diemžēl! (t)
06.10.2015 15:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
meksikanka, šis draudzeņu bariņš neizskatās pēc tām, kas samierināsies ar ko mazāk, ka tikai visas kopā, ja jau tagad autorei pārmet, ka viņa negrib tērēt naudu. Ja būtu gatavas arī uz ko mazāk, te nemaz tādi jautājumi nerastos.


Maybe. Bet tas ir TIKAI autores viedoklis, kas, savukārt, man nešķiet īsti korekts kaut vai izteiksmes dēļ - man žēl naudas, laika utt. Tajā pašā laikā - a ja nu attiecības nesanāks, tad palikšu pie sasistās siles, tad laikam tomēr jāsaraujas un jāpataupa draudzenes.. Nezinu, neizklausās patiesi cienīga draudzība no autores puses. Bet protams, ka viss ir iespējams
06.10.2015 17:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kā man besī šitās draudzenes -uzmetējas!


O, jā.. man viena tāda bija, nu jau ex draudzene, jo viņa vīrietī izšķīst pilnībā. Un ne tikai rozā briļļu periodā, bet arī pēc laika, kad pati nemitīgi sūdzās par tiem saviem vīriešiem. Sākumā centāmies ar citām draudzenēm piedāvāt kādas izklaides, kaut kur doties/aizbraukt, vienkārši padzert tēju utt.. Vienmēr piekrīt un tad pēdējā minūtē SMS vai zvans ar atteikumu.. Un tā bija n-tās reizes. Pēdējais punkts uz i bija mana jubileja, kad pasūtīju kafejnīcu, apmaksāju un 18.00 bija jātiekas.. Nezinu kāpēc, bet 17.00 pati piezvanīju. Necēla un pēc kādas minūtes atnāk SMS, ka diemžēl netiek. Skaisti, nē? Un ja nebūtu zvanījusi, tad vispār nedabūtu zināt, ka viņa neierādīsies. Nu.. tagad esam vienkārši paziņas
06.10.2015 17:46 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Es kontaktējos ar draudzenēm, bet netiekamkes super bieži, pat drizāk, neizlaidējamies tikai meitenes atseviškji. Man nav bijis tā, kad izškjiros, ka man visas bija blakus.:-D Visas bija aiznjemtas un pavadīja laiku ar saviem vīriešiem, ar 2 iznjemumiem (t.i. 2 draudzenēm). Tieši ar šitam divām es varu vienkārši satikties, iziet pastaigā (dzīvojam dažādos rajonos un man prieks aizbraukt pie vinjam), vai aru vnk piebraukt papljapāt uz pusstundu, kad vīrietis strādā, varu savākt no darba pēc naktsmainjas. A pārējas.. :-) Pārējas manā uztverē ir vnk labas pazinjas. Vēl vienu laikam uzskatu par draudzeni, bet tur sarežgjīti. :-D
17.10.2015 01:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits