Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tievums

 
Reitings 7
Reģ: 06.07.2015
Sveiki.
Mani bieži nomāc tā doma në nevis doma, bet gan cilvēku izteiktais viedoklis, kas bieži vien ir negatīvs. Ir tādi cilvēki, kas cīnās par tievumu, un ir tādi, kas labprāt svērtu nedaudz vairāk. Piederu pie otrās grupas.
Viss jau būtu labi, bet bieži vien ir jādzird tādas frāzes "vai tu vispār ēd?" "Ej labāk paēd" "Nesaprotu kā cilvēki var būt tik kaulaini" un tādā garā. Esmu 157m gara un sveru 44 kg, es zinu, ka tas ir par maz, bet uzņemt vairāk man ir pasmagi. Vienu brīdi centos masu dabūt ar treniņiem un tā nu tie 4 kg man pienāca gada laikā. Zinu arī to, ka man tas viss ir ğēnos - ar mammu viss bija tieši tāpat, arī īsiņa un tieviņa.
Problēma ir tajā, ka man jau tā ir problēmas pieņemt sevi un savu izskatu, un vēl tas, ka citi bieži vien liek justies ne īpaši labi. Draugam es patīku tāda kāda es esmu, bet man pašai tā pagrūti ar sevis pieņemšanu.
Kā jūs uz to visu raudzītos? Kādas ir jūsu problēmas, ko citi nemitīgi uzsver? Kā jūs sevi pieņemat?
04.10.2015 16:34 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Ja tu jūties pati jūties labi, ja tava veselība ir normā, ja tavs menstruālais cikls ir regulārs, mazais svars to neietekmē, tad kur problēma?! Mīli sevi tādu, kāda tu esi un lai tie visi gudrie runātāji iet pupās!
04.10.2015 16:36 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Uj, ja tu pati jūties labi *
04.10.2015 16:36 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
nenostādi sev apkart tadus cilvekus, kas izsaka tadas piezimes vai iemacies sevi aizstavet!!:-)
04.10.2015 16:38 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Kādas ir jūsu problēmas, ko citi nemitīgi uzsver?


"Vai, Minci, kas tev ar seju?" "Vai, Minci, tu nabadziņš, kādas tās rētas..." "Minci, a varbūt aptiekā tādus un šitādus līdzekļus nopērc?" "Minci, tu zini, no kā tās pumpas ir?"

Jā, naktīs raudāju spilvenā, ka savos 18-19 gados esmu tāda, kāda esmu. Tad saņēmos, tiku sev pāri. Vairāk smaidu, esmu draudzīga. Jā, tās rētas aizšpaktelēju, bet tas jau nemaina to, ka es zinu, ka viņas tur ir.
Arī man (tāpat kā tev) ir no visas sirds paveicies ar draugu, kurš vienmēr ir atgādinājis, ka mīl mani tādu, kāda es esmu. Tā kā visi tie pārējie viedokļi... nu, lai paliek tur, no kurienes nākuši :)
Pierodu pati pie sevis un tas arī viss :)
04.10.2015 16:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.07.2015
Jā ar veselību viss ir kārtībā, problēmu nav. Tikai tā nedaudz sāpīgi dzirdēt tādus teikumus, bet laikam tiešām jācenšas neklausīties šādos teikumos.. :-)
04.10.2015 16:50 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Kādas ir jūsu problēmas, ko citi nemitīgi uzsver?

Vai dies, ar ko lai sāk?:-D Skolas gados biju kaulainā žirafjkobra. Man bija kompleksi par visu - brillēm, garo augumu, šķībo muguru, šķirbu starp zobiem, likās, ka deguns arī neriktīgs, vējbaku rētām, ne īpaši lielajām krūtīm un visā kopumā jutos kā krokodīls, gribēju aizbēgt uz vientuļu salu. Tad es pieaugu.:-D Vējbaku rētas pazuda, šķirba zobos arī palika nemanāma, mazliet uzbarojos, līdzarko muguras defekti neliekas tik manāmi un krūtis palika lielākas. Garais augums jau sāk likties kā pluss, brilles nomainīju pret lēcām. Vienkārši pieņēmu sevi, kāda esmu. Par mani vēl labi draugi mēdz pajokot, nosaukt par Melmeni (žirafīti no Madagaskaras multenītes), es atjokoju līdzīgi pretī un nemaz ļaunā neņemu.;-) Viss no attieksmes atkarīgs.
04.10.2015 16:52 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Esmu 168cm gara. Gada pagājušā gada vasarā/rudenī no 50kg nokritos līdz 46kg. Kaut kā līdz šī gada pavasarim/vasarai tiku atkal līdz 50kg, tā turējās kādu laiku. Kādu laiku neesmu svērusies. Gribētu kādus 5-9 kg klāt, būtu okey, tikai nekad neesmu svērusi virs 50kg :D
Tā veselības problēmu nav, mēnešreizes regulāras. Kad bija mazais svars, vienīgi nogurums, miegainība bija.

Man arī izteiktas piezīmes par tievumu utt. To vai ēdu utt. Bet nu cenšos sevi pieņemt, neklausīties citos. Tikt ar to mierīgi galā. Grūti, bet domāju, ka tieku galā.
04.10.2015 16:53 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Plus vēl daži cilvēciņi "piekasās" kāpēc esmu tik klusa un kautrīga :D:D:D Reizēm kaitina, citreiz aizskar, jo nepatīk būt kautrīgai, bet nu tāda esmu. Grūti izmainīt.
04.10.2015 16:56 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
44 kg uz 157 ir pavisam normaals svars. Taads svars buutu pazeminaats gara auguma meitenei nevis 157 cm.

Tos komentaarus par tievumu izsaka cilveeki, kuriem pashiem ir liekais svars vai liekie tauki atsevishkjaas kjermenja zonaas.

Es esmu 173 un 56kg shobriid, kad periodiski sportoju, tad uz muskulju reekjina iet mazliet klaat. Neviena slaidaa draudzene vai pazinja nekad nav teikusi, ka es esmu anorektikje u.tml, jo man ir burviiga fiziskaa forma, veseliiba un izskats. Savukaart taas ar riepinjaam vienmeer sakjer galvu un jautaa, vai es vispaar eedu. Jaa, eedu, un divreiz vairaak kaa visas riepainaas. Kaada radu tante pavisam nopietni man ieteica paarbaudiities pie aarsta, nodot analizes utt, vai viss esot kaartiiba tik tievai... Jeezinj, nesapratu raudat vai smieties. Tantei pashai 2 riepas un kaajas knapi velk.

Jaauztraucas ir jaunkundzeem, kuras netiek galaa ar savaam riepaam nevis dabiigi slaidaam sievieteem. Protams, ja tieva ir maza auguma meitene, tas tievums vairaak lec aciis, bet, kaa jau teicu, aciis lec tikai ne-slaidajiem cilveekiem.
04.10.2015 17:06 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Visu laiku dzirdu, cik man tievas rokas un kājas, nu ir tāda lieta, un resnākas es nedabūšu tāpat. :D šobrīd ir 51/52 kg un 177cm. Un es dzīvoju nost, laižu visu negatīvo gar ausi.
04.10.2015 17:14 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Man skolas laikā pirmajai no klases sametās pinnes uz sejas. Sarkanu punktiņu veidā. Izpiestas un tā tālāk. Apcēla mani daži klases gudrinieki par to. Kas tas ir, kāpēc tādi uz sejas, fui... Un vēl daudz ko teica, ko labāk nerakstīšu :D Pamatskola.

Tad man puslīdz pārgāja. Kāda pumpa man pa reizi uzmetas, nekas traks. A, šiem sāka mesties virsū uz sejas. Kārtīga akne, pumpas. Pamatīgi. Zini, ko šie gudrinieki vēlāk teica? Kāpēc viņai nav pumpu, bet mums ir? Protams, es varēju tāpat kā viņi man agrāk, pat mazliet gribējās, bet nē, domāju, ka tas nebūs pareizi. Gads, divi vēlāk.
04.10.2015 17:21 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Pēc skaitļiem neorientējos ļoti kā tu izskaties, bet dzīvē ir satiktas arī tādas īsiņas un tieviņas meitenes. Un tik foršas likās gan pēc rakstura, gan pēc izskata, vienubrīd sagribējās līdzināties viņām, vismaz ne tik garai:-D
Man arī ir piesējušies kādēļ es esmu tik klusa, kautrīga, kādēļ nerunāju, vai esmu dusmīga. Agrāk bieži aizskāra šādi jautājumi, bet tagad kaitina. :-D Pirms dažiem gadiem kompānijā no manis vārdu nevarēja ar knaiblēm izvilkt, bet tagad paliku komunikablāka.:-D Izskatā lielu defektu nav, kuri bāztos acīs:-D
04.10.2015 17:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Tiešām - nav ko ņemt galvā, ir cilvēki, kas vnk. nesaprot tādu lietu kā ģenētika, ja menstruālais cikls ir kārtībā, tas nozīmē, ka svars ir normas robežās, atblistoši proporcijām, ja viņš būtu pazudis, tad gan varētu apgalvot, ka sevi esi mazliet par daudz "izbadinājusi", jo ir saņemta kāda pretreakcija no Tava organisma puses.
Pati arī esmu smalka tipa meitene, devītajā klasē bieži nācās dzirdēt, - skelets utt., bet varbūt ne tik ļaunā nozīmē, laikam tomēr paveicās ar vidi, kurā izaugu, lai gan pašai kādreiz bija neliels komplekss par tievumu - vēlējos uzbaroties, uztrenēties - protams, ka nekas diži nesanāca, domāju, ka tajā laikā arī ņēmu tomēr mazliet pie sirds, ka bija cilvēki, kas daudz runāja par manu tievumu, bet draugi zināja, ka ēdu pat ļoti normāli, iespējams, ka vairāk, kā daudzi varētu padomāt un par ēšanas problēmām nekad neapcēla, tieši otrādi - izteica komplimentus par skaistu augumu un tml.
Vajag sevi pieņemt, - mēs esam skaistas tieši tādas, kādas esam, un kas tur slikts, ka mantojumā no mammas nāk modeles cienīgs augums! :) Nevajag arī censties sabojāt savu vielmaiņu, ēdot neveselīgi , domājot, ka tas liks pieņemties svarā, - veselība neteiks paldies un imunitāte pazemināsies, - labāk ēst tieši tik, cik Tev pašai liekas pareizi, nevajag pārspīlēt. ;)
04.10.2015 18:12 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Oiiii, tik tuva tēma! Agrāk to dzirdēju biežāk, bet tagad arī šad tad sanāk dzirdēt tos pašus: tu vispār ēd? Tu uz diētas esi? Tu esi nometusi svaru? Tevi jau caur sētas žogu var izvilkt!
Nu neko darīt, tāda es esmu, ēdu daudz, neknapinos, bieži ēdu vairāk par draugu, kad aizbraucu mājās pie vecākiem, man mute visu laiku kust ,bet nu nevaru pieņemties svarā, nu nevaru! Man garšo ēst! :D
Esmu apmēram 1,73 m gara, sveru kādus 52 vai 53 kg, apzinos,ka kājas varētu būt apaļīgākas, bet nu neko. Kā ir,tā dzīvoju :)
04.10.2015 18:12 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
ja menstruālais cikls ir kārtībā, tas nozīmē, ka svars ir normas robežās, atblistoši proporcijām, ja viņš būtu pazudis, tad gan varētu apgalvot, ka sevi esi mazliet par daudz "izbadinājusi", jo ir saņemta kāda pretreakcija no Tava organisma puses.

Es pēc šī arī skatos, tātad mani 52/53 kg ir oki, jo MR ir un viss notiek.
04.10.2015 18:18 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tā laikam tāda tipiska Latvijas pārādība - komentēt otra cilvēka ķermeni. Šeit, kur dzīvoju, cilvēki tā vienkārši nedara, jo tas ir rupji un netaktiski. Toties tiklīdz atbraucu uz LV, tā piemēram mamma un omīte uzskata par savu svētu pienākumu izteikt piezīmes par manu svaru. Visbiežāk tas ir pats pirmais komentārs aiz "sveika!" Kaitinoši, bet esmu sapratusi, ka viņas jau grib tikai labu. Citu cilvēku komentārus par manu izskatu ignorēju un cenšos atbildēt tā, lai viņi saprastu, cik lieki šādi komentāri ir ;-)

Meitene mīļā, es domāju, ka visticamāk tev viss ir kārtībā, gan ar svaru, gan visu pārējo. Ja gribas bišķi pieņemties ēd vairāk mandeles, avokado un lasīti. Lai veicas! :-)
04.10.2015 18:18 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Nav nav tikai Latvijas paradiba :D Arzemes ari ta ir, ipasi gimenes, un viriesi ari netiek likti miera :D no personigas pieredzes
04.10.2015 18:25 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.08.2015
neko sliktu neredzu. man 173 un 52, 51, 50 - taa kaa kuru ned. juutos lieliski
04.10.2015 18:38 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
bieži vien ir jādzird tādas frāzes "vai tu vispār ēd?" "Ej labāk paēd" "Nesaprotu kā cilvēki var būt tik kaulaini" un tādā garā.


No tevis kāds novērsies. Tieši otrādi - runāt viņi vēlas un tu viņiem patīc. A ko citu viņiem teikt? tauta ir muļķe.

Es arī kādreiz uzbāzos ar negatīviem komentāriem par svešu kalsnumu, lieko svaru vai kaitīgajiem ieradumiem. Tagad mēģinu strādāt pie sevis, lai man vairs nav jābojā garīgais sievietēm kuras man nepatīk.
04.10.2015 19:55 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Kapēc tu pievērs tam uzmanību? Ņem vērā to, ka katrs cilvēks ir atšķirīgs, katram no mums ir citādāka ķermeņa uzbūve un citādāks organisms. Viena meitene, piemēram, uz 158cm var svērt 56 kg un izskatīsies apaļīgāka kā otra tādā pašā augumā un svarā. Tu pati pieminēji gēnus, tātad tev gēnos ir smalkāka ķermeņa izbūve, līdz ar to izskaties daudz kalsnāka, un tev ir tāda vielmaiņa, ka ir grūtāk pieņemties svarā nekā citiem. Galvenais pati pajautā sev vai tu esi ar sevi apmierināta un jūties labi? Ja nejūties labi tāda, kā esi tagad, varbūt painteresējies, kā mainīt uzturu un ko tev tieši ēst, lai pieņemtos nedaudz svarā, varbūt nedaudz maini dzīvesveidu.
04.10.2015 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits