Poru attīrīšana & aizvilkšana

 
Reitings 19
Reģ: 24.03.2015
Sveikas, dāmas!
Iespējams, kaut kur iepriekš ir bijusi šāda tēma, bet paceļšu to tagad atakl!
Kā Jūs cīnaties / cīnījāties ar melnajiem punktiņiem uz deguna, vaigiem utt? Ir kāda ļoti efektīva metode, kas Jums, Jūsu draudzenēm / māsām/ meitām ir palīdzējusi? Un kā var aizvilkt poras ciet, jo man tās ir plašas, kādreiz bija vairāk, bet daļa pārgāja, daļa arī palika - ļoti neglīti tāpēc nezinu kā cīnīties? Varbūt ir kādi ieteikumi?
Jāpiebilst, ka sejas āda man ir kļuvusi pasausa un jūtīga...
:-/
03.10.2015 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Vienkārši vajag iet uz procedūrām/maskām, kur nespaida. Jo tad, kad man lika skābju maskas tikai, seja bija labāka nekā tad, kad skābju maskas+manuālais klīnings. Man liekas tā spaidīšana vispār nav tik vajadzīga, ja ir tikai melnās poras, tas vienkārši kosmetologiem tāds fetišs, tāpat kā mums pašām, - patīk spaidīt. :-D
03.10.2015 22:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
any,

kaa Tu ikdienaa kop sjeu - no rita un vakara?

Kad aada saka palikt - sausaka un jutigaka?

Vai dzer pietiekoshi daudz udens?
03.10.2015 22:33 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Pret melnajiem punktiņiem cīnos ar ISANA young active clear antibakteriāli attīrošām strēmelēm. Pie kosmetologa vairs neeju, tās ir mocības - visa tā spaidīšana, liekas, ka degunu pārlauzīs. Strēmeles (esmu izmēģinājusi daudzas, bet šīs man diez gan patīk) neizņem visus netīrumus, bet diez gan daudz. Par porām gan nemācēšu teikt. Ja interesē, var iegādāties Drogās :)
03.10.2015 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kosmetologs-dermatologs.
Pašrocīgi labāk nevajag, ja jau tev tagad pārsausināta āda. Ja nebūtu nekas darīts, tad mājas apstākļos var kaut kādas stiprākas maskas uz mālu bāzes.
Pie laba kosmetologa visādas augļskābju procedūras var ļoti palīdzēt, ja tas ir tikai poru jautājums, nevis arī akne.
03.10.2015 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits