Pārcelsim kāzas?

 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Ar draugu janvārī bijām ieplānojuši kāzas, norezervējām vietas, atradām jau vietu, savācām naudu. Tad jūlija beigās uzzināju, ka esmu stāvoklī, likās, ka labāk nevar būt. Mana ģimene un es pati uzskata, ka jāprecas pirms bērnu piedzimšanas un tas viss tā teikt tieši sakrīt, jo galu galā plānojām to visu jau pirms bērniņš pieteicās.
Šodien ciemojās viņa vecāki un teica nu, varbūt nedaudz ātrāk, lai Eloisai nav grūti un kamēr nav pavisam milzīgs puncis. Uz ko viņš atbildēja, ka viss ar laiku un kad būs tad būs, galu galā bērns esot svarīgāk tagad. Kad visi jau bija prom, viņš paziņoja, ka uzskata, ka tas vairs nebūšot mums pa spēkam un vajadzētu to pārcelt uz nenoteiktu laiku, kad viņš būšot gatavs kam tādam atkal, jo abi reizē esot par daudz.
Es vienkārši nespēju saprast, neesmu pārmijusi ar viņu ne vārdu šovakar:-|
03.10.2015 21:50 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu man draudzene atcēla uz nenoteiktu laiku kāzas 9 dienas pirms to noliktā datuma, jo grūtniecība norit sarežģīti (sāp mugura, traki hormoni, pumpas utt).
Bet viņiem bija tāda mazā sarakstīšanās ieplānota.

Tas bija viņas lēmums, viņš piekrita, jo nežēlīgi baidās gan no kāzām, gan no bērniem - bet viņi plāno apprecēties gadu pēc bērna dzimšanas, jo izrunājās.

Domāju, ka tas nav nekāds trakums, problēma ir jūsu komunikācijā. Klasika - jums vajag izrunāties :)
04.10.2015 09:01 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mieru tikai mieru! Es arī pieļauju domu, ka vīrietis ir nepareizi izteicies. Mierīgi izrunājieties un lai viņš pastāsta par saviem iemesliem kāzu atlikšanai. Varbūt viņš tiešām ir iedomājies, ka ar lielu punci tev būs grūti izturēt visu to dienu un vīrietis grib šo dienu padarīt tev maksimāli skaistu un tāpēc rīkot kāzas pēc bērniņa piedzimšanas. Pieļauju domu, ka viņa mamma šo domu viņā ir iesējusi ar tekstiem, cik grūtniecēm ir grūti un smagi un ka prieka būs maz. Parunājies ar savu vīrieti.
Es apprecējos 5.mēneša beigās. Bija skaisti, grūti nebija, izdejojos un izpriecājos uz pilnu klapi. Šampi arī mazliet paslapināju. Neko nenožēloju.
04.10.2015 09:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mēģini iziet uz kompromisu... lai notiek sarakstīšanās un ballīte pārceļas uz nenoteiktu laiku :)

Protams, ir sagaidāmi jauni izdevumi.. ratiņi, gultiņa, daudz pamperi, drēbītes utt. :)
04.10.2015 09:49 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Nu nez, personīgi man nebūtu komfortabli laist bērnu pasaulē vēl nesakārtou papīru laikā un tieši to arī darītu zināmu svai otrai pusei. Parasti bērna pietiekšanās kāzas paātrina, nevis atceļ...
08.10.2015 14:48 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Uztver to mierīgāk. Varbūt viņš domā, ka tev tas būs par grūtu. Izrunā to ar viņu!
08.10.2015 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits