Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

organisma attirisana

 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Sveikas!

Jautajums tam, kas ir meginajusas ta saucamas organisma attirisanas dietas- aknu, zarnu attirisana. Ko lietojat un cik ilgi?

Paslaik petu dazadas metodes, ir doma par skiedrvielu dietu - tikai darzeni un augli katru dienu.
Vel lasiju par citrona sulas + olivellas kombinaciju, pa biskitim visas dienas laika izdzerot. Kada ir meginajusi ko lidzigu?

Esmu loti piekerusies savai ikdienas rutinai un edienam, butu gruti sakt dietu, bet parak biezi edu saldumus, neveseligas uzkodas, ari kafiju katru dienu. Lasiju par citu cilveku pieredzi interneta- pec sadam kurem organisms ka no jauna piedzimis (l) Vienreiz tacu ir jasanemas :)
03.10.2015 13:38 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Nezinu kapēc būtu baigi kkas jāattīra?! Vienkārši sāc arvien mazak un mazak ēst neveselīgo pārtīku un ar laiku pārēj tikai uz veselīgo. Manuprāt tas būtu efektīvāk, nekā pēkšņi pilnībā sākt kko drastisku, ta ilgi nenoturēsies un atkal atgriezīsies pie neveselīgās ēšanas.
05.10.2015 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man liekas, tās sulu kūres varētu būt labas, bet nu tad arī jābūt absolūti tīriem, ekoloģiskiem dārzeņiem un augļiem un tos (dažādus) ir pagrūti dabūt. Ok, tagad rudenī vēl varētu.
Bet vispār es esmu mazliet skeptiska attiecībā uz to, ka pāris dienu/nedēļas laikā iespējams attīrīt organismu. Palēnām sākt veselīgu dzīvesveidu ir efektīvāk, manuprāt. Liela loma tur ir ūdenim - iekšķīgi un ārīgi - peldēšanās, kontrastdušu - formā. Un izsvīst lieko palīdz pirtis un pēršanās. Nu, atkārtoju to, ko jau esmu teikusi, bet man liekas, latvietei tieši latviešu senču dzīvesstils ir vispiemērotākais, lai uzturētu sevi veselā miesā un garā.
05.10.2015 21:57 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Es arii gribu,bet gruuti piekjerties. Palenam sakartoju savu edienkarti. No galas,eedu tikai vistas,treknu vairs nevaru ieest,cuuku vsp ne.
Svaigi spiestas sulas meeginu dzert vairaak. Vsp meegjinaaju uz sulaam vien, bet man reiba galva, uzreiz tta pariet es nevaru.
05.10.2015 22:10 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Vispar jau no dziednieka dzirdeju,ka sakuma visi juutas bez speeka utt, bet pectam kjermenis attiiras, pierod un ir super sajuuta.
05.10.2015 22:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es reiz ēdu katru dienu 5 ēdamkarotes pārtikas kliju un tā 3 nedēļas .... :D
05.10.2015 22:13 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
wee un kadi rezultaati?:D Tik pie wc tuvumaa biji ? :D
05.10.2015 22:18 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Es zinu vienu metodi (esmu arī pati izmēģinājusi), bet, pirms to darāt, pārliecinieties, ka vismaz vienu dienu nekur nebūs jāiet. Un neviens netraucēs stundām ilgi būt vieniem tualetē :D

Būs nepieciešams:
Divas pudelītes rīcineļļas (aptiekā var nopirkt)
Un citrona sula

Vienkārši izdzer eļļu, uzdzer citrona sulu, tāpēc sagatavojiet tik daudz sulu, cik jums šķiet nepieciešami, lai eļļu norītu. Jo nav pārāk patīkams tas process.
Katram tālākais efekts mēdz būt atšķirīgs, bet, cik atceros, es efektu jutu pēc 2-3h.

Lau Jums tīras zarniņas! :D
05.10.2015 22:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tas bija sen , es kā parasti gribēju nomest svaru .... :D :D nu uz wc gāju bieži , svaru nometu perfekti , jutos arī labi .... sanāca, ka es uz kefīra vai jogurta glāzi liku 1 karoti ar kaudzi .... !
05.10.2015 22:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits