Ja draugs ir mana auguma?! Kā samierināties?

 
Reitings 157
Reģ: 08.09.2015
Nesen iepazinos ar foršu puisi, sākām bieži kontaktēties un tagad es jūtu, ka viņam pret mani ir kaut kas vairāk par vienkārši draudzību.. Man arī viņš liekas simpātisks, bet viņš ar mani ir viena auguma! Viss būtu ok, bet es esmu 1,64 un viņš, iespējams, 2-3cm garāks! Man vienmēr ir patikuši gara auguma puiši, tāpēc mēģinu tagad sevi pārliecināt, ka man viņš nepatīk! Jūsu viedoklis par šādām situācijām? Bieži redzat tādus pārus? Kā tas izskatās no malas?
02.10.2015 20:44 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Tūlīt sāksies mērīšanās, kurai lielāka augumu starpība un garāks puisis.
Autore, ja tik ļoti interesē, ko par tevi padomās cilvēki no malas, tad labāk meklē citu. Vīrs 167 cm, es 168 cm. Kopā esam 8 gadus un audzinam burvīgu meitiņu. Bet nu jā, papēžus nevelku un negribu. Uz kāzām arī vilku balerīnas, bet zem kleitas nevarēja redzēt.
06.10.2015 08:24 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man ar draugu ir 12-13 cm starpība, man liekās ir ok - 170 cm un 182-183 cm. Ar īsāku par sevi vai mana auguma netiktos.

Autore, ļauj viņam dzīvot ar meiteni, kas viņu pieņems ar tādu kāds viņš ir, neesi Tu viņam vajadzīga. ;-)
06.10.2015 08:35 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kārtējā diskusija, kurā mērīties ar stulbuma pakāpi.
Cilvēks augumu neizvēlas un dzīves laikā nevar to mainīt, tad kā kāda vīzdegunīga spindzele, atļaujas nosaukt īsos par punduriem?!
Un tie teksti - īsajām īsos un garajām garos - vispār ir idiotisma kalngals! Attiecības veidojas starp cilvēkiem, nevis starp garuma/īsuma attiecību!

Autorei - labāk neko ar puisi nesāc un neturpini! Tu neesi viņa vērta ;)!
06.10.2015 08:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits