svētdienas cepetis

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Sveikas daamas.

Taa, ka abi ar viiru citigi rosamies pa virtuvi taisot Svetdienas vakarinas iedomajos pavaicat Jums.

Svetdienas taisat "atslodzi" vai shmorejat gimeniskas vakarinas?

Mes censamies pec iespejas biezak taisit kartigu cepeti ar gravy un dazadiem darzeniem. Apsesties pie galda kopaa paest un iemalkot glazi viinu, jo pa nedelu ne vienmer sanak.

Sodien taisam pulled pork ar vesaliem kartupeliem kuri sagriesti skeelites, sojas burkaniem un gravy merciti(l) visa maaja smarzo(l)
27.09.2015 19:34 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Nordic- uhh , kaa man gribetos pie Tevis uz vakarinjam aiziet! Viss vienmer tik paardomats!
Man saknjaugi loti garsho ipashi tie kuri sezonaa un cepeskrasni vai uz bbq taisiti(l)
27.09.2015 19:54 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Svētdienās bieži ēdam kopā ar vīra ģimeni, dažreiz gatavojam mēs, dažreiz viņi. Nedēļas nogalēs cenšamies gatavot ko laikietilpīgāku un "sezonas ēdienu". Piemēram, tagad ir sezona jēram, saknēm, mīdijām un krabjiem. Tapēc tuvākajā laikā noteikti būs jērgaļas un kāpostu sautējums, tāpat esam gatavojuši mīdijas "pa beļģu modei" un daudz ēdam dažādas saknes, īpaši ceptas cepeškrāsnī (l)

Vakar mums bija ciemiņi un es taisīju Tikka Massala ar mājās ceptu Naan maizi - šodien ēdām no vakardienas palikušo. Vispār gan bija plānots lasītis, bet tas var pagaidīt līdz rītdienai.
27.09.2015 19:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits