Ātrie kredīti un kredītvēsture - problēmas?

 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Labdien,

jautājums vairāk tām, kas ir zinošas šajā jomā.

Mums visiem ir pagātne un visi esam darījušas dažas neapdomīgas lietas. Arī es esmu ņēmusi daudzus ātros kredītus, bet visi tikuši atmaksāti, lai gan ar pagarināšanu, bet atmaksāti.

Kā ātro kredītu ņemšana ietekmē kredītvēsturi un iespējas nākotnē?

Vai ņemti un nekavēti/atmaksāti ātrie kredīti kredītvēsturi kaut kā vispār ietekmē?

Cik ilgam laikam ir jāpaiet, lai viss atkal būtu ok un arī bankas piešķirtu kredītus kam lielākam (mašīnai/mājoklim utml.)?
24.09.2015 12:33 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Vienu dienu nokavējot uzreiz neliek melnajā sarakstā. Ir jāpacenšas, lai tur nokļūtu. Vispār kredītdevēji, cik man nācies saskarties,ir diezgan pretimnākoši. :-D
03.10.2015 10:59 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Pēc cik ilga laika tad tiek melnajā sarakstā?
10.10.2015 17:05 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2016
Atļaušos pacelt tēmu. Par to, cik ātri liek melnajā sarakstā, ja neesi nomaksājusi, piemēram, kādu no ātrajiem kredītiem, ir atkarīgs no katras kompānijas atsevišķi, kā arī to, vai viņi sadarbojas ar kredītu reformām, piemēram - http://manscreditinfo.lv/. Ir gadījumi, ka tiek ziņot mēneša laikā pēc nenomaksāšanas, bet ir gadījumi, ka arī gada laikā nav ziņots.

Runājot par bankām, ja vēlies aizņemties kādu lielāku kredītu, tad konta izdrukā nedrīkst parādīties ātro kredītu maksājumi par pēdējiem 6 mēnešiem, nevis kā te viena otra persona minēja - uz gadiem :)
04.07.2016 15:15 |
 
Reitings 6
Reģ: 08.01.2014
Ja ņemti atrie krediti , dzirdeju ka var būt problēmas ar hipotēku
09.05.2017 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits