nedaudz pa agru? Ziemassvētku dāvanas!

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Rudens jau tā teikt ir klāt, tūlīt jau būs oktobris, tad novembris, un jāsāk jau domāt pa dāvanām (l) Jūs jau esat kādu daļu sarūpējušas? Dāvināsiet ko lielu, vai mazus nieciņus? :-)
20.09.2015 20:25 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es vēl ļoti gribu aizbraukt ar draugu uz Tallinu, pāris dienas pirms Ziemassvētkiem. Jau pāris gadus gribu, bet nav sanācis. Nezinu, kāpēc, bet man liekas, ka Ziemassvētku laikā Tallinā ir īpaša noskaņa :)
Saldumus es arī esmu taisījusi. Trifeles, rafaello tipa konfektes, riekstu konfektes, piparkūkas, protams. Toreiz baigi daudz sataisīju, sanāca apdāvināt pat attālākus radiniekus.
Vispār būs jāpadomā par simboliskām dāvaniņām visiem.
Vispār man ir tā, ka es labprāt ne dāvinātu, ne saņemtu dāvanas. Tā vietā es gribu tādus Ziemassvētkus, kādi bija agrāk. Kad ar bērna acīm tas laiks likās brīnumains. Tagad tā lielā noskaņa ir pazudusi. Nav vairs tas. :-/
21.09.2015 09:33 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es par šo parasti sāku domāt pēc saviem pēdējiem šī gada svētkiem - oktobrī. :-) Bet tad es ar pilnu sirdi nododos Ziemīšiem, gatavojos, kā vien var gatavoties - dāvanas, dekorācijas, receptes, kartītes utt. Bet tieši par dāvanām- jā, man jau ir pinterest mapīte ar visādām idejām paštaisītām dāvanām, kaut ko no tā arī īstenošu. Mammai gan parasti dāvinu to, ko viņa ir pačukstējusi, ka vēlētos..:-D
21.09.2015 09:33 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Parasti neko nedāvinu pašgatavotu, kaut ko nopērku, kādu žurnālu abonamentu, teātra biļetes utm., sanāk lieli tēriņi, jo ģimene ir abās pusēs. Drauga ģimenē pieņemts, ka dāvina viens otram, manā loterija.
21.09.2015 09:37 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Hmm, šalle ir forša ideja, būs draugam jāuzdāvina - bet man patīk rokdarbi un viņam bieži ir diennakts maiņas, tā kā man ir vakari, ko vienai pavadīt :) Viņam dzimšanas diena 22.dec, tā kā vēl kaut ko vajag laicīgi izdomāt jau.. Man patīk laicīgi par Ziemassvētku dāvanām domāt, jo patīk tādas trāpīgas dāvanas sagatavot, ko cilvēki patiešām grib - ja sāk par to domāt septembrī, tad pa tiem 3 mēnešiem var gan izdibināt, gan naudiņu sakrāt (ja tas ir kas lielāks), gan sagatavot (ja tas ir kkas paštaisīts)
21.09.2015 09:39 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
mazinssusurs, es ņēmu no kaut kāda žurnāla, ja vēlies, varu vakarā nofočēt un atsūtīt Tev vēstulē :) Bija ļoti vienkārši, bet izskatījās labi, vīrišķīgi :-D
Nujā, otro reizi es arī neuzņemtos pa nedēļu uzadīt, tāka tiešām labāk sākt laicīgi :-)
21.09.2015 09:41 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Man tik ļoti patīk dāvināt, ka pat ja maijā ieraudzīšu kaut ko, kas kādam no ģimenes ļoti patiktu - nolikšu plauktā un dāvana gaidīs Ziemassvētkus. Man skapī tiešām ir atvēlēts plaukts pāragri nopirktajām dāvanām un ir arī papīra lapa ar idejām - jo vienmēr uzķeru, kad kāds sarunā min ko tādu, ko labprāt kādreiz gribētu :) tas pats ar bērniem - puikas šķirsta Lego katalogu un tad nu mēs pļāpājam par to ko kurš visvairāk gribētu un sanāk, ka bērni paši ir izvēlējušies.
21.09.2015 09:43 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
uniqueღ
Pagājušajā gadā bijām ar draugu Tallinā dažas dienas pirms ziemassvētkeim - tiešām tā arī ir, burvīga noskaņa :)
21.09.2015 09:44 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Un pati gan neko negatavoju, jo nav ne laika, ne enerģijas.
21.09.2015 09:45 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Es saprotu, ka katram ir pienemts citādāk (un ka katrs ir citādāks), bet es nespējut notcēt tādiem tekstiem kā ''dāvināšana ir bezjēdzīga'', utt. Ziemassvētki, protams, nav par dāvanu cenu vai lielumu, bet kā tas var būt bezjēdzīgi? Izvēloties dāvanas mēs domājam par mums mīļajiem cilvēkiem, ieguldam laiku, idejas, mīlsetību dāvanās, ko dodam. Tiešām - kā tas var būt bezjēdzīgi? Pieaugušie paši apslāpē savu ziemassvētku sajūtu ar ''ai, neko nedāvināsim viens otram, vienojāmies, ka tad otrs nopirks kaut ko, ka snav vajadzīgs, bet tikai iegriba'' - kas var būt foršāks, ka reizēm ļauties savām iegribām? Un ja otrs cilvēks ir ievērojis, ko tu vēlies, un gribot tevi iepriecināt, tev to iegādājas vai uzmeistaro? Tā ir tik fantastiska jūtu izpasume, man vienkārši ''galvā neliekās'', kā tas var būt ''bezjēdzīgi'' vai vēl kaut kā neforši... Ziemassvētki ir tik lielisks, silts laiks, kad jo īpaši gribās dot citiem (nu, vismaz man), bet katru gadu lasot šeit komentārus liekās, ka visi apkārt ir īsteni grinči, kas paši ir sevi nodzēsuši bērniem raksturīgo ziemassvētku sajūsmu.
21.09.2015 09:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
'Forši, ka aizmirsu pavisam atbildēt uz disksuijas jautājumu :D Mums ģimenē teorētiski nav pieņemts dāvināt lielas dāvanas, bet kopš es pati sāku pelnīt, nevienu gadu neesmu varējusi noturēties - pērku to, ko zinu, ka radinieki, draugi tiešām vēlas un tas ne vienmēr ir lēti.. Bet viņu prieks par saņemot dāvanu ir naudā neizmērojams :) Pāsai pāris dāvaniņas jau ir sagādātas, pārsi ieplānotas, visādi materiāli DIY ziemassvētku dekoriem sagādāti :) pagaidām gan cenšos visu procesu piebremzēt, jo tik ļoti patīk gatavošanās ziemassvētkiem, ka bail, ka par ātru visu izdarīšu :D
21.09.2015 09:50 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Man patīk visas dāvanas sarūpēt jau laicīgi. :-) Patīk tā noskaņa, kad izdomā, ko dāvināsi, tad meklē... :-)
Pagājušajos Ziemassvētkos, protams, visiem bija dāvanas, bet no manis pašas komplektā katram bija sava īpašā kartīte - zīmēju un līmēju, visi bija sajūsmā + dzejolītis un kāds novēlējums. :-)
21.09.2015 10:06 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
sisley Būtu ļoti jauki, ja atsūtītu! :)
21.09.2015 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Īstenībā šī diskusija ļoti ierosinoša - man ir pēdējais laiks sākt kaut ko darīt. Domāju par pašizgatavotiem apsveikumiem. Apdāvināšu tikai pašus tuvākos - puisi, mammu, draudzenes.
21.09.2015 10:19 |
 
Reitings 54
Reģ: 08.09.2010
Tieši tagad skatos internetā dāvanas saviem mīļajiem, man gimene ir tik liela, ka labāk dāvanas ir skatīties tagad, lai pēdējā mēnesī visa alga neaizietu tikai dāvanām, bet lai kautkas paliktu arī izdzīvošanai! man pašai patīk par dāvanām padomāt jau savlaicīgi, tas svētku noskaņojums ir jau šobrīd, kad saprotu, cik vissi būs priecīgi par viņiem īpaši izvēlētām dāvaniņām (l)
21.09.2015 10:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Oi, kur vēl Ziemassvētki... :D man vēl draudzenei vārda diena, draugam 2 svētki un tikai tad Ziemīši . Sākšu domāt par to tikai pēc valsts svētkiem :-P
21.09.2015 10:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.09.2015
sisley es ļoti priecātos, ja tu atsūtītu arī man :-) iepatikās tā ideja par šalli.

vispār es jau no iepriekšējiem Ziemassvētkiem visu laiku gaidu nākamos, beidzot atkal atgriezies tas prieks par svētkiem. dumji smaidu lasot šo diskusiju :-D
parasti dāvanas atrodas netīšām - vai nu kāds pasaka, ko vēlas, vai arī veikalā pēkšņi ieraugu kaut ko, kas asociējas ar konkrētu cilvēku, un viņam to noteikti vajag :-D uz cenām tā īpaši neskatos, ja tajā brīdī ir nauda, bet neko ļoti ļoti dārgu nekad neesmu dāvinājusi.
21.09.2015 11:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Esmu izdomājusi tikai Ziemīšu dāvanu pati sev - planšete! Par pārējiem domāšu maaaazlietiņ vēlāk :D
21.09.2015 11:48 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es jau draudzenei smējos, lai nebūtu daudz jātērējas Ziemassvētku dāvanām, salasīšu tās zeķes, kurām otrs pāris ir mistiski pazudis un uzdāvināšu katram Ziemassvētku zeķi. :D

Bet, ja nopietni. Mēs parasti dāvinām mazas lietiņas, kas saistītas ar Ziemassvētkiem, baigi netērējamies.
21.09.2015 11:53 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Vakar tieši sāku prātā pārlikt šādas tādas idejas apdāvināšanas procedūrai ģimenes pasēdēšanas laikā. Vēl nodomāju, ka amizanti par to prātot jau septembrī.

Domāju oktobrī sākt iepirkt materiālus, lai novembra vidū/ decembra sākumā sagādātu sev foršu pirmssvētku sajūtu, kas vēlāk pārvērstos mazās veltēs citiem - pašizgatavotu kartīšu veidā. Lielākas dāvanas saņems paši tuvākie.
21.09.2015 12:07 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ups, es tik tagad pamanīju, ka tēma ir ielikta pie darba :-D ,bet vajadzēja pie "labas lietas":-D
21.09.2015 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits