Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Blacksmith
Kapēc tā izdomājāt ka patīk: ka netbild?
19.09.2015 21:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu redz, pēc Полина komentāra atliek tikai ar telti, šampja pudeli un tikumības jostu braukt ierīkot nometni pie puiša mājām.

Un pēc tam neatbildēt uz viņa vēstulēm :D
19.09.2015 21:15 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Полина es nedaudz ar sarkazmu biju domājis.

Bet jums taču patīk kustīgi, svarīgi un pašpietiekami vīrieši. Voti neatbildam. Tēlojam svarīgumu un pašpietiekamību. Tāpat kā jūs to...
19.09.2015 21:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu gribas man autorei iesist pa to galvi lai peielc, bet lieliski saprotu, ka jauninja vel.

Ta ir tada pati klasika kaa Bethovens.
Chalis sastop meichu, iepatiikas, bet nesanaak ka parsti, dabut ko velas. Un protams vinam vina liksies ipasaka, tas nav nekas neparasts. Paiet paaris dienas, pirmaa sajusma pariet un tagad vins grib lai autore paskrien pakal. Seko ignoresana un meitenes uzvilkshana. Un tad vins paradisies ar visprastakajiem skaidrojumiem,ka bija apslimis vai aiznemts, telefonu atstaaja pie omes :D . Un meitene sajusmaa pacels klausilu, satiksies un dzeks nogazis no kaatiem parlaimigo skikji. Un vins kartejo reizi parliecinasies, ka vins ir tads krutais nazis.
19.09.2015 21:25 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Paldies meitenes par kritiku, par ieteikumiem un padomiem! Mans puisis ir atpakaļ un viss ir kārtībā! (l) Šoreiz tiešām mana vaina, biju pārsteigusies ar secinājumiem! Vēlu Jums tikpat jauku vakaru, cik man tas ir tagad! (l)
19.09.2015 21:32 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kapēc izdomāji var teikt svešiniekam dāvināt zelta ķēdi uzreiz?
Vnk.vienalga cik būtu naudas Tev un vienalga cik iespaidīgas dāvanas patīk dāvināt....bet tādas dāvanas nedāvina cilvēkam pat ar ko neesi gulējusi.
Kā tā izdomāji?
Tev nav kur naudu likt?
Vai gribēji būt tik īpaša meitene?


Viņš kad draugiem izstāstīs ka Tu viņam ķēdi uzdāvināji....visi ierēks par Tevi
19.09.2015 21:39 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ķēdi jau iedāvināji? :-D Daavini tagad un uzreiz, vinjam buus iemesls nepazust :-D
19.09.2015 21:41 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Ā un ko viņš teica kapēc neatbildēja?
Ar kādiem secinājumiem biji pārsteigusies?
19.09.2015 21:43 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Полина Viņš drīz brauks prom uz kādu laiku ārpus LV, tāpēc radās doma par dāvanu, kas atgādinās par mani. Tā vietā lai teiksim uzdāvinātu viskija pudeli, kuru izdzert un aizmirst, uzdāvināšu lietu ar paliekošu vērtību un atgādinājumu par mani. Ķēdītei klāt ir kulons ar vārda pirmo burtu (mums abiem vārds sākas uz viena un tā paša burta) par kulonu gan neko nepaskaidrošu, līdz ar to divi zaķi ar vienu šāvienu.
Nezinu, pati nebūt neuzskatu dāvanu par sliktu, pati esmu saņēmusi līdzīga tipa dāvanu un tā man ir tikpat mīļa, tuva un dārga kā pirms pāris gadiem, kad to saņēmu. (l)
19.09.2015 21:44 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Vnk.gribu saprast tavu puisi-pielūdzēju.
Tapēc jautāju ar ko viņš aizbildinājās.
19.09.2015 21:45 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nu sk.
Tai 1.datumā viņš brauc prom?
19.09.2015 21:47 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Полина Notika tieši tā, kā biju domājusi, viņš bija apjucis un nobijies no savām jūtām pret mani, pirms pusstundas piezvanīja, izstāstīja visu, paskaidroja ka bija jāpārdomā un pašam jāsaprot, cik ļoti iekšēji ir mainījies kopš satika mani. Ja agrāk viņš ballējās katru nedēļas nogali, tad nu jau pēdējās 3 nedēļas nav neko darījis un man ir izdevies veiksmīgi viņu mainīt uz pozitīvo pusi, viņš ir atsācis trenēties un sportot, jo bija to pametis novārtā uzdzīves dēļ. ;-)
19.09.2015 21:48 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Lai veicas :D :D :D
19.09.2015 21:50 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Viirietim jaadaavina vismaz shaada biezuma kjeede nevis tievaas vecenju kjeedes ar burtinjiem :-D

http://vitreum.lv/lv/zelts/kedites-kedites-aproces/kedites/5407164.html


Taa ka naakamo izveelies jeedziigaaku, ar burtinju shis aiznesiis uz lombardu, nevis kaars kaklaa :-D

Te viss ir skaidrs, autore ir duma, taapeec nekas vairs nav jaaskaidro, vienkaarshi jaaiesaka, kaadas daavanas daavinaat turpmaak.

P.S. Paluudz vecaakiem lielaaku kabatasnaudu.
19.09.2015 21:51 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
DieKleineHexe Ķēdīte ir pietiekami bieza un nav vajadzības lūgt vecākiem naudu, es strādāju un pelnu pati, un visu iegādājos par savu naudu. ;-) Un arī dumja es neesmu, atvaino. ;-)
19.09.2015 22:24 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Lai izdodas....cerams ka Tavs variants ir tāds pats kā man :p ka viņš mainās...,viņam kad sagājām bija 21gads

Varbūt tavējais savu normu arī ir iztusējis un viņam jau pietika....grib kaut ko pastāvīgu
19.09.2015 22:32 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Galvenais esi ar prātu šajās attiecībās...esi prātīga un lai viņš netin Tevi ap pirkstu


Ja viņš pazūd atkal...ieturi pauzi...neesi uzbāzīga...
19.09.2015 22:35 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Jaa. Visu laiku to vien darija ka par tevi domaja :D
19.09.2015 22:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Полина Paldies Tev liels, domāju, ticu un ceru, ka nu viss būs kārtībā, protams, būšu uzmanīgāka turpmāk, bet domāju, ka problēmu vairs nebūs! ;-) (l)
19.09.2015 22:41 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveiks,BabyDoll!
Atdzīšos, ka tikai Tavu tekstu lasīju " Kas viņam darās galvā".


Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo!

Pirmkārt jau pārāk augstu cel viņu pjedestālā. Tas ir tikai viss no ārpuses, lai ap sevi radītu pozitīvu iespaidu, cilvēki it īpaši meitenes runātu par viņu.Ka cik kārtīgs utt.
Galvenais tikai nedomā, ka dēļ Tevis viņš mainās, viņi bieži vien stāsta ik katrai meitenei to, lai pietuvinātos, sasniegtu ko vēlētos.Viņi saka to, ko Jūs vēlaties dzirdēt! Ir nācies pat tādiem dažiem sniegt pāris atbildes un komentārus, diskusijās un dzīvē komunicēt.Ir tādi kā "pikaperi", savaldzināji!
Lielākais.Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts!
Redzi, viņš minstinājās, jo ilgāk gaidīja, jo vairāk zaudēja kontroli, tajā ko vēlējās sasniegt tajā vakarā.Protams viņš redzēja,ka Tu neesi tik viegli apvārdojama, jeb savaldzināma.Jo tādi puiši, kā Tu saki mednieki.Viņi jau zin jūsu nākamo atbildi, kad atbildat uz jautājumu.Izprot jūsu ķermeņu valodu, mīmikas, saprotot kad ir iespēja spert nākamo soli utt..
Tāpēc, ieteiktu nepieķerties, jo pēc tam būs emocionāli grūti tikt tam pāri, kad puisis būs saņēmis ko vēlejies vi arī jutīs ka būs grūti, tad sāks ar Tevi spēlēties.Piemēram Tu atbildi 1 - garš teksts, viņš ar -1 atpakaļ.Tad Tu neuzdod jautājumus nākamajā.Līdz ar to atbild minimāli vai nogaida kādu laiku.Tad Tu uzraksti minimāli un tad viņš nogaida kādu dienu un atbild.Tā ir kā spēle, lai spēlētu uz nerviem otram cilvēkam..
Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek.
Ko lai saka, slikts gājiens no puiša puses, sakot ka meitenes ievelk tajā pašā vakarā.KĀPĒC? Tāpēc ka tas parāda ka ir kā babņiks, otrkārt nekādas cieņas pret otru.Sāpina citas meitenes, jo ne vienmēr viss beidzas ar vienu seksa reizi.Varbūt tajā dienā,kad viņš nebija klubā, bija pie citas vai jau bija paspējis tajā dienā, klubā kādu iepazīt.Vai ballējās citur, jo tāda tipa puišiem nepietiek ar vienu.
Ko ieteiktu darīt? NEKO, dari savas ikdienišķās lietas vairāk pievērsties hobijiem, ja būs pēc Tevis vēlme pazvanīs vai sms atsūtīs, neiespringsti un uztver vieglāk, ne tik emocionāli.Veiksmīgi! 8-)
19.09.2015 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)